Dražen Belohradski

1. 29.-30.04.00. - Rechberg (A)
2. 26.-27.05.00. - Kamenjak
3. 02.-04.06.00. - Ogulin
4. 15.-16.07.00. - Kamenjak
5. 29.-30.07.00. - Ilirska Bistrica (SLO)
6. 04.-05.08.00. - Kutjevo
7. 19.-20.08.00. - Split
8. 09.-10.09.00. - Sljeme
9. 16.-17.09.00. - Buzet
10. 23.-24.09.00. - Kutjevo
11. 21.-22.10.00. - Dubrovnik

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Dražen Belohradski AK Automania Racing 10 10 5 10 10 8 10 10 10 x 8 91
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 8 8 4 - - 10 - 8 8 x 10 56
3. Silvio Bajde AK Zagreb 4 5 2 6 6 5 6 6 6 x 5 51
4. Aleksandar Božović AK Zagreb - 6 3 8 8 6 8 od isk x 6 45
5. Milan Brozinić AK Klek - 0 2,5 5 - 4 4 5 4 x - 24,5
6. Boris Durlen AK Zagreb - 3 1,5 3 - 3 - 3 5 x od 18,5
7. Denis Slavić AMD Matulji Racing 2 0 0 2 4 1 1 0 2 x 4 16
8. Edi Milokanović AMK Skok Racing - 1 - 1 5 - - - 0 x 3 10
9. Dino Mađarić AK Zagreb - - 0,5 0 - - 5 4 od x - 9,5
10. Antun Filipec AK Zagreb - 4 - 4 - - - - - x - 8
11. Branko Krstulović SAK Split 5 od - od od - 2 - - x - 7
12. Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing 6 - - - - - - - - x - 6
13. Dean Saftić AMD Matulji Racing 3 2 1 0 od - - 0 0 x - 6
14. Ivan Šalec AMK Stubaki 1 0 0 0 3 2 0 0 0 x od 6
15. Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - 3 - - x - 3
16. Alen Perušić AMŠK Grobnik - - - - - - - - 3 x - 3
17. Tomislav Hruškar AK Zelina - - 0 - 0 - 0 0 1 x 2 3
18. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 0 0 0 0 2 0 0 0 0 x 0 2
19. Goran Francetić AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - - 2 - x - 2
20. Mladen Sigurnjak AK Klek - od 0 0 1 0 0 - 0 x - 1
21. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - - 1 - x - 1
22. Ivan Pokos AK Zagreb - 0 0 0 0 0 0 0 0 x 1 1

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. AMD MATULJI RACING 52 55 22 49 47 52 47 55 55 x 47 481
2. AK ZAGREB 15 50 25 47 55 55 55 50 47 x 55 454
3. AK KLEK - 35 23,5 47 0 47 47 35 47 x - 281,5
4. AMK STUBAKI 20 15 7,5 12 20 22 20 35 35 x 20 206,5
5. ISTRA RACING TEAM PAZIN 15 22 10 23 0 12 10 10 35 x 37 174
6. AK PULA-ROVINJ 20 15 5 20 20 10 10 20 20 x 20 160
7. AMD ZANATLIJA-CASTROL 12 8 19,5 20 12 - 25 24 15 x - 135,5
8. AK DUBROVNIK RACING 40 10 14 - - 20 - 20 20 x 0 124
9. AK ZELINA - 20 17,5 - - 10 10 20 15 x 20 112,5
10. AMK SIGET - 20 10 20 - 12 15 15 - x - 92
11. AK RIJEKA 15 0 17,5 32 0 - - - 22 x - 86,5
12. AMK SKOK RACING - 20 - 17 15 - - - 15 x 15 82
13. SAK SPLIT 20 12 - 0 0 - 32 - - x - 64
14. AMD OPATIJA - 0 - 15 - - - - 12 x - 27
15. AMK TOTAL - - - - - 8 - 15 - x - 23
16. AMŠK GROBNIK - - - - - - - - 20 x - 20
17. AK DELTA - - - - - - - 18 - x - 18
18. AMKK POŽEGA - - - - - 14 - - - x - 14
19. AK ASTRA - - - - - - - 12 - x - 12
20. AK PRIGORJE - - - - - - - 12 - x - 12

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. FORD VALVOLINE TEAM 15 45 23,5 45 35 47 35 - - x - 245,5

REDOSLIJED GRUPA I KLASA

INA-Industrija nafte