Dražen Belohradski

1. 29.-30.04.00. - Rechberg (A)
2. 26.-27.05.00. - Kamenjak
3. 02.-04.06.00. - Ogulin
4. 15.-16.07.00. - Kamenjak
5. 29.-30.07.00. - Ilirska Bistrica (SLO)
6. 04.-05.08.00. - Kutjevo
7. 19.-20.08.00. - Split
8. 09.-10.09.00. - Sljeme
9. 16.-17.09.00. - Buzet
10. 23.-24.09.00. - Kutjevo
11. 21.-22.10.00. - Dubrovnik

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ivan Pokos AK Zagreb - 15 (7) 12 20 20 20 15 (12) x 20 122 (141)
2. Moreno Luksetić AMD Matulji Racing 20 20 (5) (10) 15 15 12 20 (10) x 15 117 (142)
3. Kristijan Leitner AMD Zanatlija-Castrol 12 (8) 11 20 12 - 15 12 15 x - 97 (105)
4. Darko Ladavac Istra Racing Team Pazin - 10 4 8 - 12 (10) 10 20 x 12 76 (86)
5. Silvano Vivoda Istra Racing Team Pazin 15 12 6 15 od - - - - x - 48
6. Franko Grubiša Istra Racing Team Pazin - - - - - - - - - x 10 10
7. Alenka Jurašić AMD Zanatlija-Castrol - - 8,5 - - - - - - x - 8,5
8. Marko Lovak AK Delta - - - - - - - 8 - x - 8

REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Tomislav Hruškar AK Zelina - - 10 - 10 - (10) 20 15 x 20 75 (85)
2. Boro Mateša AMD Matulji Racing - 15 6 10 - - - 12 12 x 12 67
3. Marijan Vidanec AK Zelina - 20 7,5 - - - - - - x - 27,5
4. Alen Perušić AMŠK Grobnik - - - - - - - - 20 x - 20
5. Ivica Magdić AMK Total - - - - - - - 15 - x - 15
6. Silvano Vivoda Istra Racing Team Pazin - - - - - - - - - x 15 15
7. Ivan Šola SAK Split - 12 - - - - - - - x - 12

REDOSLIJED KLASE N5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Aleksandar Božović AK Zagreb - 20 (10) 20 20 20 20 od isk. x 20 120 (130)
2. Silvio Bajde AK Zagreb (15) 15 (7,5) 15 15 15 (15) 20 20 x 15 115 (152,5)
3. Boris Durlen AK Zagreb - 10 6 10 - 12 - 15 15 x od 68
4. Dean Saftić AMD Matulji Racing 12 8 5 8 od - - 10 12 x - 55
5. Antun Filipec AK Zagreb - 12 - 12 - - - - - x - 24
6. Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing 20 - - - - - - - - x - 20
7. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - - 12 - x - 12

REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ivan Šalec AMK Stubaki 20 15 (7,5) (12) 20 22 20 20 20 x od 137 (156,5)
2. Dino Buković AMK Siget - 20 10 20 - 12 15 15 - x - 92
3. Nenad Draganić AMD Matulji Racing - 12 - 15 - 17 - - - x - 44
4. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - - od 15 x 20 35
5. Dragan Pešić AMKK Požega - - - - - 14 - - - x - 14
6. Robert Bradarić SAK Split - - - - - - 12 - - x - 12
7. Tomislav Šiprak AK Prigorje - - - - - - - 12 - x - 12
8. Dario Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - 10 - - - x - 10
9. Damir Goleš SAK Split - - - - - - 10 - - x - 10
10. Saša Ljubenko AK Delta - - - - - - - 10 - x - 10
11. Željko Hitrec AMK Total - - - - - 8 - - - x - 8

REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Alen Peruč AMD Matulji Racing - - - - - - - - 20 x - 20
2. Karlo Kovačić Istra Racing Team Pazin - - - - - - - - 15 x - 15

REDOSLIJED KLASE A10
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 20 10 10 - - 10 - 20 20 x - 90
2. Dino Mađarić AK Zagreb - - 7,5 10 - - 10 15 od x - 42,5
3. Goran Francetić AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - - 12 - x - 12

REDOSLIJED KLASE ST11
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - 10 - - x - 10

REDOSLIJED KLASE H12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 20 15 (5) 20 20 (10) (10) 20 20 x 20 135 (160)
2. Nevio Železnik AMD Opatija - ns - 15 - - - - 12 x - 27
3. Edi Milokanović AMK Skok Racing - 20 - - - - - - - x - 20
4. Darko Bezak AMK Stubaki - - - - - - - 15 - x - 15
5. Zoran Srok AMD Matulji Racing - - - - - - - - 15 x - 15

REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Denis Slavić AMD Matulji Racing (20) 20 (10) 22 20 20 (20) 20 20 x 20 142 (192)
2. Zoran Srok AMD Matulji Racing - 15 (6) 12 12 15 15 15 - x - 84 (90)
3. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - 17 15 - - - 15 x 15 62
4. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - od 7,5 14 - - - - 12 x - 33,5
5. Romeo Matulja AK Rijeka 15 od 5 8 od - - - - x - 28
6. Andrej Veljačić AK Rijeka - od - 10 - - - - 10 x - 20
7. Božo Prnić AK Dubrovnik Racing - - 4 - - - - - - x - 4
- Elvis Škergat AMD Matulji Racing - ns - - - - - - - x - 0

REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Milan Brozinić AK Klek - 20 10 20 - 20 20 20 20 x - 130
2. Kristijan Marinić AK Klek - 15 7,5 12 - 15 15 15 15 x - 94,5
3. Mladen Sigurnjak AK Klek - od 6 15 od 12 12 - 12 x - 57
4. Branko Krstulović SAK Split 20 od - od od - - - - x - 20

REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Valter Gustin AMD Matulji Racing - 10 - - - - - - - x - 10
2. Branko Krstulović SAK Split - - - - - - 10 - - x - 10
3. Andrej Veljačić AK Rijeka - - 5 - - - - - - x - 5
- Božo Prnić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - x od 0

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ivan Pokos AK Zagreb - 15 (7) 12 20 20 20 15 (12) x 20 122 (141)
2. Aleksandar Božović AK Zagreb - 20 (10) 20 20 20 20 od isk. x 20 120 (130)
3. Moreno Luksetić AMD Matulji Racing 20 20 (5) (10) 15 15 12 20 (10) x 15 117 (142)
4. Silvio Bajde AK Zagreb (15) 15 (7,5) 15 15 15 (15) 20 20 x 15 115 (152,5)
5. Kristijan Leitner AMD Zanatlija-Castrol 12 (8) 11 20 12 - 15 12 15 x - 97 (105)
6. Darko Ladavac Istra Racing Team Pazin - 10 4 8 - 12 (10) 10 20 x 12 76 (86)
7. Tomislav Hruškar AK Zelina - - 10 - - 10 (10) 20 15 x 20 75 (85)
8. Boris Durlen AK Zagreb - 10 6 10 - 12 - 15 15 x od 68
9. Boro Mateša AMD Matulji Racing - 15 6 10 - - - 12 12 x 12 67
10. Silvano Vivoda Istra Racing Team Pazin 15 12 6 15 od - - - - x 15 63
11. Dean Saftić AMD Matulji Racing 12 8 5 8 od - - 10 12 x - 55
12. Marijan Vidanec AK Zelina - 20 7,5 - - - - - - x - 27,5
13. Antun Filipec AK Zagreb - 12 - 12 - - - - - x - 24
14. Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing 20 - - - - - - - - x - 20
15. Alen Perušić AMŠK Grobnik - - - - - - - - 20 x - 20
16. Ivica Magdić AMK Total - - - - - - - 15 - x - 15
17. Ivan Šola SAK Split - 12 - - - - - - - x - 12
18. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - - 12 - x - 12
19. Franko Grubiša Istra Racing Team Pazin - - - - - - - - - x 10 10
20. Alenka Jurašić AMD Zanatlija-Castrol - - 8,5 - - - - - - x - 8,5
21. Marko Lovak AK Delta - - - - - - - 8 - x - 8

REDOSLIJED GRUPE A+ST
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Ivan Šalec AMK Stubaki 20 15 (7,5) (12) 20 22 20 20 20 x od 137 (156,5)
2. Dino Buković AMK Siget - 20 10 20 - 12 15 15 - x - 92
3. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 20 10 10 - - 10 - 20 20 x - 90
4. Nenad Draganić AMD Matulji Racing - 12 - 15 - 17 - - - x - 44
5. Dino Mađarić AK Zagreb - - 7,5 10 - - 10 15 od x - 42,5
6. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki - - - - - - - od 15 x 20 35
7. Alen Peruč AMD Matulji Racing - - - - - - - - 20 x - 20
8. Karlo Kovačić Istra Racing Team Pazin - - - - - - - - 15 x - 15
9. Dragan Pešić AMKK Požega - - - - - 14 - - - x - 14
10. Robert Bradarić SAK Split - - - - - - 12 - - x - 12
11. Goran Francetić AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - - 12 - x - 12
12. Tomislav Šiprak AK Prigorje - - - - - - - 12 - x - 12
13. Dario Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - 10 - - - x - 10
14. Damir Goleš SAK Split - - - - - - 10 - - x - 10
15. Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - 10 - - x - 10
16. Saša Ljubenko AK Delta - - - - - - - 10 - x - 10
17. Željko Hitrec AMK Total - - - - - 8 - - - x - 8

REDOSLIJED GRUPE H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Denis Slavić AMD Matulji Racing (20) 20 (10) 22 20 20 (20) 20 20 x 20 142 (192)
2. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 20 15 (5) 20 20 (10) (10) 20 20 x 20 135 (160)
3. Milan Brozinić AK Klek - 20 10 20 - 20 20 20 20 x - 130
4. Zoran Srok AMD Matulji Racing - 15 (6) 12 12 15 15 15 15 x - 99 (105)
5. Kristijan Marinić AK Klek - 15 7,5 12 - 15 15 15 15 x - 94,5
6. Edi Milokanović AMK Skok Racing - 20 - 17 15 - - - 15 x 15 82
7. Mladen Sigurnjak AK Klek - od 6 15 od 12 12 - 12 x - 57
8. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - od 7,5 14 - - - - 12 x - 33,5
9. Branko Krstulović SAK Split 20 od - od od - 10 - - x - 30
10. Romeo Matulja AK Rijeka 15 od 5 8 od - - - - x - 28
11. Nevio Železnik AMD Opatija - ns - 15 - - - - 12 x - 27
12. Andrej Veljačić AK Rijeka - od 5 10 - - - - 10 x - 25
13. Darko Bezak AMK Stubaki - - - - - - - 15 - x - 15
14. Valter Gustin AMD Matulji Racing - 10 - - - - - - - x - 10
15. Božo Prnić AK Dubrovnik Racing - - 4 - - - - - - x od 4

INA-Industrija nafte