MEĐUNARODNA AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
GRAND PRIX SLOVENIJE-WALTER WOLF '00

Cerklje (SLO), 07.-08.10.2000.

TOTAL DUNLOP KUP

SPRINT
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Juraj Šebalj AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 9 12.55.480 0.000 25
2. 2 Robert Bradarić SAK Split
Marjan Auto Aral Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 12.56.058 0.578 20
3. 9 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.06.462 10.982 16
4. 14 Željko Hitrec AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.08.370 12.890 13
5. 4 Tihomir Kustec AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.10.208 14.728 11
6. 3 Damir Goleš SAK Split
Marjan Auto Aral Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.19.978 24.498 10
7. 21 Tajana Koren AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.25.991 30.511 9
8. 8 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing
Marjan Auto Aral Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.26.274 30.794 8
9. 31 Tomislav Šarić SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.30.822 35.942 7
10. 22 Marin Galić AK 92 Škoda Felicia 1.3 LXi 9 13.43.999 48.519 6

FINALE
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Juraj Šebalj AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 16 22.31.799 0.000 75
2. 4 Tihomir Kustec AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 16 22.32.868 1.069 60
3. 9 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 16 22.33.729 1.930 48
4. 14 Željko Hitrec AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 16 22.45.703 13.904 39
5. 3 Damir Goleš SAK Split
Marjan Auto Aral Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 16 23.10.242 38.443 33
6. 8 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing
Marjan Auto Aral Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 16 23.18.659 46.860 30
7. 2 Robert Bradarić SAK Split
Marjan Auto Aral Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 16 23.23.147 51.343 27
8. 22 Marin Galić AK 92 Škoda Felicia 1.3 LXi 16 23.41.074 1.09.275 24
9. 31 Tomislav Šarić SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 16 23.48.229 1.16.430 21
- 21 Tajana Koren AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 6 odustala -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. FUEL SET TEAM 71 Tihomir Kustec 64 Tomislav Radovanić - 135
2. MARJAN AUTO ARAL TEAM 47 Robert Bradarić 43 Damir Goleš 38 Dario Čikor 128

INA-Industrija nafte