štopericaciljna zastavica

PRVENSTVO HRVATSKE
KUP HRVATSKE

1. 13.-14.05.00. - Čakovec-Belica
2. 20.-21.05.00. - Ptuj (SLO)
3. 05.-06.08.00. - Ptuj (SLO)

4. 19.-20.08.00. - Čakovec-Belica
5. 07.-08.10.00. - Portorož (SLO)

MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE U KARTINGU

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm
Poz. S.b. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. 31 David Rotar SLO AMD Moste 40 40 40 40 40 200
2. 32 Klavdija Senica SLO AMD Sportstil 29 32 36 30 29 156
3. 1 Filip Magdić HR KK GB Zagreb 36 28 25 36 28 153
4. 43 Urban Stare SLO AMD Žinex 30 36 30 26 26 148
5. 48 Alex Damiš SLO AMD Ptuj 23 29 32 27 27 138
6. 17 Kristijan Habulin HR KK GB Zagreb 15 30 22 29 36 132
7. 44 Rok Ivkovič SLO AMD Moste 24 23 24 17 32 120
8. 40 David Klobasa SLO AMD Ptuj 18 27 26 24 24 119
9. 12 Robert Rauš HR KUŽM Čakovec 26 24 21 25 20 116
10. 9 Bruno Bakšaj HR KK GB Zagreb 28 18 18 22 23 109
11. 39 Primož Bajželj SLO AMD Moste 21 25 20 18 22 106
12. 36 Jan Zorzut SLO AMD Moste 14 - 29 32 30 105
13. 33 Žan Jurca SLO AMD Moste 25 26 28 - 25 104
14. 41 Darjan Klobasa SLO AMD Ptuj 19 20 19 20 21 99
15. 42 Sebastjan Skrbinšek SLO AK Lamko 22 17 27 28 - 94
16. 34 Alen Rožič SLO AMD Moste 32 - 23 23 - 78
17. 19 Mario Bakšaj HR KK GB Zagreb 13 - 15 19 18 65
18. 49 Pia Šumer SLO AMD Ptuj 16 - 16 21 - 53
19. 6 Sandi Garguljak HR KK GB Zagreb 27 21 - isk. - 48
20. 7 Matija Momčilović HR KK Koprivnica 17 22 - - - 39
21. 50 Jan Jemc SLO AMD Žinex 20 19 - - - 39
22. 52 Niki Pravdić SLO AMD Ptuj - - - - 19 19
23. 51 Tomi Gomišek SLO AMD Ptuj - - 17 - - 17

KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR
Poz. S.b. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. 32 Luka Lisjak SLO KK Portorož 30 36 30 29 40 165
2. 2 Dario Šamec HR AMK Stubaki 40 25 19 40 30 154
3. 41 Luka Jurkovič SLO AMD Sportstil 29 30 22 32 36 149
4. 31 Domen Kerman SLO AMD Moste 36 40 36 36 - 148
5. 40 Davor Hvala SLO AMD Ptuj 28 32 32 23 29 144
6. 43 Miha Kovač SLO AMD Lucija 27 27 28 24 32 138
7. 42 Mitja Strožič SLO AMTK Velenje 22 20 29 30 26 127
8. 5 Renato Zuzzi HR AMD Matulji Racing 19 28 17 27 27 118
9. 7 Marko Ujević HR SAK Split 21 - 25 28 25 99
10. 39 Ana Marija Gašperšič SLO AMD Lucija 18 23 27 - 24 92
11. 45 Peter Studen SLO AMD Moste 23 24 21 21 isk. 89
12. 47 Kristjan Podržaj SLO AMD Žinex 20 26 20 22 isk. 88
13. 10 Marko Šnidaršić HR AMK Total 25 - 26 20 - 71
14. 46 Miha Lenardič SLO AMD Žinex 26 19 24 - - 69
15. 59 David Rotar SLO AMD Moste - - 40 - 28 68
16. 44 Sanja Smrdelj SLO AMD Moste - 21 18 26 - 65
17. 34 Nejc Bajželj SLO AMD Moste 32 22 - - - 54
18. 35 Florjan Vidaček SLO AMD Šlander Celje - 29 23 - - 52
19. 6 Božo Milardović HR SAK Split - - - 25 - 25
20. 11 Ranko Aluga HR AMK Total 24 - - - - 24

KLASA III - INTERKONTINENTAL A
Poz. S.b. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. 31 Ivan Stojšič SLO AMD Moste 32 29 40 36 40 177
2. 14 Miran Koroš HR KUŽM Čakovec 40 40 27 32 36 175
3. 35 Aleš Prek SLO AMD Moste 28 36 36 40 32 172
4. 36 Boštjan Kerin SLO AMD Moste 30 28 29 29 27 143
5. 11 Ivan Baran HR KK Koprivnica 27 25 28 26 26 132
6. 38 Miha Pozvek SLO AMD Moste - 32 30 27 28 117
7. 50 Lucija Živec SLO AMD Lucija - 30 21 30 30 111
8. 49 Rok Jurca SLO AMD Moste 29 23 24 - 29 105
9. 33 Asja Zupanc SLO AMD Moste 24 19 32 28 isk. 103
10. 48 Tomaž Mlinarič SLO AMD Ptuj 22 24 22 25 - 93
11. 3 Petar Sabol HR KUŽM Čakovec 23 21 23 24 - 91
12. 44 Franc Pišek SLO AMD Ptuj - 20 20 23 - 63
13. 12 Mario Blažon HR KUŽM Čakovec 36 16 - - - 52
14. 51 Dejan Paj SLO AMD Šlander Celje - 26 26 - - 52
15. 37 Gregor Krč SLO AMD Moste 26 22 - - - 48
16. 5 Srećko Patekar HR KK Dinamo 25 17 - - - 42
17. 15 Hrvoje Borovčak HR KK Dinamo - 18 19 - - 37
18. 43 Matjaž Šneberger SLO AMD Žinex - 27 - - - 27
19. 52 David Kalan SLO AMD Moste - - 25 - - 25
20. 16 Toni Šimić HR SAK Split - - - 22 - 22

KLASA IV - FORMULA C 125ccm
* - vozač je kažnjen sa oduzimanjem 10 bodova
Poz. S.b. Vozač Nac. Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. 32 Aleš Repič SLO AMD Moste 40 40 40 40 27 187
2. 11 Nenad Lazić HR KK Dinamo 29 isk 36 36 40 141
3. 39 Alen Pevec SLO AMD Lucija 36 20 29 28 28 141
4. 46 Friderik Vajnhandl SLO AMD Ptuj 27 21 32 27 29 136
5. 2 Danijel Posavec HR KUŽM Čakovec 32 18 30 32 23 135
6. 48 Tomaž Janežič SLO AMD Ptuj 30 32 23 20 25 130
7. 35 Aleš Bužga SLO AMD Moste 28 17 27 24 26 122
8. 77 Domen Jerančič SLO RK Jefra - 30 26 30 32 118
9. 3 Toni Šimić HR SAK Split - 36 21 26 24 107
10. 50 Robert Banič SLO AMD Ptuj 24 29 24 25 - 102
11. 5 Srečko Fajdiga HR KK Deny Pula - 26 15 18 22 81
12. 55 Gregor Tomazin SLO AMD Lucija - - 25 22 30 77
13. 38 Boris Oven SLO AMD Sportstil - - 17 23 36 76
14. 52 Anton Milavec SLO AMD Moste 25 28 22 - - 75
15. 51 Marjan Smrdelj SLO AMD Moste - *14* 19 17 21 71
16. 49 Matjaž Blatnik SLO AMD Ptuj 26 22 - 21 - 69
17. 37 Jožef Šeruga SLO AMD Ptuj - 25 20 19 - 64
18. 10 Igor Cvetko HR SAK Split 23 23 - 16 - 62
19. 99 Nina Jerančič SLO Jefra Racing Team - - 28 29 - 57
20. 4 Zlatko Banić HR SAK Split 21 - 18 15 - 54
21. 36 Emil Pleteršek SLO AMD Ptuj 22 27 - - - 49
22. 34 Matija Koritnik SLO AMD Moste 20 19 - - - 39
23. 54 Klemen Pevec SLO AMD Šlander Celje - 16 16 - - 32

INA-Industrija nafte