štopericaciljna zastavica 1. 11.-12.03.00. - Split
2. 24.-25.06.00. - Rijeka
3. 03.-04.11.00. - Lovran

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A07 - OCJENSKI RALLY


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Darko Mandić AMD INA Delta Rijeka 12 15 15 42
2. Denis Šroler AK Velika Gorica 20 12 8 40
3. Denis Grdić AMD INA delta Rijeka 4 10 20 34
4. Vlado Božičević AK Rijeka 8 20 2 30
5. Antun Laušin SAK Samobor 10 8 10 28
6. Boris Kuvačić AMK Oneum 6 4 12 22
7. Miljenko Bebić SAK Split 15 - - 15
8. Tihomir Pašić AMD Opatija - 3 6 9
9. Nenad Sinčić AMD Matulji Racing 3 - 4 7
10. Marin Čohar AK Rijeka - 6 - 6
11. Jordan Matijašić AK Rijeka 2 2 - 4
12. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol - - 3 3
13. Alen Kapusta AMK Oneum 1 - - 1
14. Blaž Štepanek AMD Zanatlija-Castrol - 1 - 1
15. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol 0 - 1 1

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 Ukupno
1. Luisa Božičević AK Rijeka 20 15 20 55
2. Palmina Aljinović AK Rijeka 8 20 12 40
3. Smiljka Pavić AK Rijeka 15 10 15 40
4. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol 10 12 10 32
5. Olga Bebić SAK Split 12 - - 12
6. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 8 - 8

KLASA I - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Denis Šroler AK Velika Gorica 20 15 12 47
2. Vlado Božičević AK Rijeka 12 20 10 42
3. Denis Grdić AMD INA delta Rijeka 10 12 20 42
4. Luisa Božičević AK Rijeka 15 10 15 40
5. Alen Kapusta AMK Oneum 8 - - 8
6. Damir Bilić SAK Split 6 - - 6

KLASA II - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Boris Kuvačić AMK Oneum 12 15 20 47
2. Smiljka Pavić AK Rijeka 20 8 12 40
3. Palmina Aljinović AK Rijeka - 20 8 28
4. Tihomir Pašić AMD Opatija - 12 15 27
5. Nenad Sinčić AMD Matulji Racing 10 - 10 20
6. Jordan Matijašić AK Rijeka 8 10 - 18
7. Olga Bebić SAK Split 15 - - 15
8. Gordan Prenc SAK Split 6 - - 6
9. Blaž Štepanek AMD Zanatlija-Castrol - 6 - 6
10. Damir Berta AMD Opatija 4 - - 4
11. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 4 - 4
12. Jozo Maršić AMK Oneum 3 - - 3

KLASA III - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Darko Mandić AMD INA Delta Rijeka 15 20 20 55
2. Antun Laušin SAK Samobor 12 15 15 42
3. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol 10 10 8 28
4. Miljenko Bebić SAK Split 20 - - 20
5. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol 6 - 10 16
6. Marin Čohar AK Rijeka - 12 - 12
7. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol - - 12 12
8. Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija-Castrol 4 8 - 12
9. Palmina Aljinović AK Rijeka 8 - - 8

UKUPNI REDOSLIJED SUVOZAČA
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Neven Sušanj AMD INA Delta Rijeka 12 15 15 42
2. Andrej Lisac AMD INA delta Rijeka 4 10 20 34
3. Helena Božičević AK Rijeka 8 20 2 30
4. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 20 - - 20
5. Goran Janković AK Velika Gorica - 12 8 20
6. Boško Odak SAK Samobor - 8 10 18
7. Ante Pavić AMK Oneum - 4 12 16
8. Vladimir Glad AK Velika Gorica 15 - - 15
9. Branko Vojvodić SAK Samobor 10 - - 10
10. Vesna Bučić AMD Opatija - 3 6 9
11. Maja Kovačević AMD Matulji Racing 3 - 4 7
12. Silvio Urličić AMK Oneum 6 - - 6
13. Branko Božičević AK Rijeka - 6 - 6
14. Nensi Lučić AK Rijeka 2 2 - 4
15. Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija-Castrol - - 3 3
16. Ante Kovačić AMK Oneum 1 - - 1
17. Iva Kralj AMD Zanatlija-Castrol - 1 - 1
18. Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol - - 1 1

UKUPNI REDOSLIJED SUVOZAČICA
Poz. Suvozačica Klub 1 2 3 Ukupno
1. Jasna Tomažić AK Rijeka 20 15 20 55
2. Sanja Popović AK Rijeka 8 20 12 40
3. Gorenka Ninčević AK Rijeka 15 10 15 40
4. Ana-Marija Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol 10 12 10 32
5. Ines Mijatović SAK Split 12 - - 12
6. Dubravka Zaharija AK Rijeka - 8 - 8

KLASA I - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Helena Božičević AK Rijeka 12 20 10 42
2. Andrej Lisac AMD INA delta Rijeka 10 12 20 42
3. Jasna Tomažić AK Rijeka 15 10 15 40
4. Goran Janković AK Velika Gorica - 15 12 27
5. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 20 - - 20
6. Ante Kovačić AMK Oneum 8 - - 8
7. Mario Jurić SAK Split 6 - - 6

KLASE II - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Gorenka Ninčević AK Rijeka 20 8 12 40
2. Ante Pavić AMK Oneum - 15 20 35
3. Sanja Popović AK Rijeka - 20 8 28
4. Vesna Bučić AMD Opatija - 12 15 27
5. Maja Kovačević AMD Matulji Racing 10 - 10 20
6. Nensi Lučić AK Rijeka 8 10 - 18
7. Ines Mijatović SAK Split 15 - - 15
8. Silvio Urličić AMK Oneum 12 - - 12
9. Vlado Jurić SAK Split 6 - - 6
10. Iva Kralj AMD Zanatlija-Castrol - 6 - 6
11. Milovan Bučić AMD Opatija 4 - - 4
12. Dubravka Zaharija AK Rijeka - 4 - 4
13. Ivica Graberski AMK Oneum 3 - - 3

REDOSLIJED KLASE III - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Neven Sušanj AMD INA Delta Rijeka 15 20 20 55
2. Boško Odak SAK Samobor - 15 15 30
3. Ana-Marija Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol 10 10 8 28
4. Vladimir Glad AK Velika Gorica 20 - - 20
5. Branko Vojvodić SAK Samobor 12 - - 12
6. Branimir Božičević AK Rijeka - 12 - 12
7. Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija-Castrol - - 12 12
8. Davor Ježek AMD Zanatlija-Castrol 4 8 - 12
9. Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol - - 10 10
10. Sanja Popović AK Rijeka 8 - - 8
11. Srećko Bura AMD Zanatlija-Castrol 6 - - 6

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 Ukupno
1. AK RIJEKA 47 52 37 136
2. AMD INA DELTA RIJEKA 25 32 40 97
3. AMD ZANATLIJA-CASTROL 20 24 30 74
4. AMK ONEUM 23 15 20 58
5. AK VELIKA GORICA 20 15 12 47
6. SAK SAMOBOR 12 15 15 42
7. SAK SPLIT 41 - - 41
8. AMD OPATIJA 4 12 15 31
9. AMD MATULJI RACING 10 - 10 20

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 Ukupno
1. BOŠNJAK AUTO 37 47 60 144
2. CERINI ŠKODA AUTO RIJEKA 35 50 33 118
3. ZANATLIJA-SVIJET OKTANA 45 10 - 55

INA-Industrija nafte