MEĐUNARODNA AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
6. NAGRADA DUBROVNIKA-VALVOLINE '00
Dubrovnik, 20.-21.10.2000.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

UTRKA I

REDOSLIJED VOZAČA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaost. Bod.
1. 18 CMOK Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 4.09.893 0.000 30
2. 2 CMOK Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 4.11.040 1.147 26
3. 14 CMOK Juraj Šebalj AK Delta
Cerini Auto Sport
Škoda Octavia 4.11.805 1.912 22
4. 11 CMOK Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
Salonašped Team
Škoda Octavia 4.13.553 3.660 20
5. 13 CMOK Vanja Vešligaj AMD INA delta Rijeka Škoda Octavia 4.15.386 5.493 18
6. 5 CMOK Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4.18.877 8.984 16
7. 12 CMOK Dario Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4.18.919 9.026 14
8. 17 CMOK Alen Peruč AMD Matulji Racing
Cerini Auto Sport
Škoda Octavia 4.19.392 9.499 12
9. 19 CMOK Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 4.19.613 9.720 10
10. 1 CMOK Marin Galić AK 92
Cerini Auto Sport
Škoda Octavia 4.22.273 12.380 8
11. 4 CMOK Tihomir Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 4.28.095 18.202 6
12. 20 CMOK Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 4.48.007 38.114 4
13. 7 CMOK Ellio Radola AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 4.49.018 39.125 2
- 8 CMOK Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia nije startao -
- 10 CMOK Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia nije startao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 30 Robert Bradarić 20 Dubravko Čikor 0 Branko Krstulović 50
2. CERINI AUTO SPORT 22Juraj Šebalj 12 Alen Peruč 8 Marin Galić 42
3. FUEL SET TEAM 26 Niko Pulić - - 26


UTRKA II

REDOSLIJED VOZAČA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaost. Bod.
1. 18 CMOK Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 4.11.975 0.000 30
2. 14 CMOK Juraj Šebalj AK Delta
Cerini Auto Sport
Škoda Octavia 4.13.202 1.227 26
3. 2 CMOK Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 4.14.024 2.049 22
4. 7 CMOK Ellio Radola AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 4.16.173 4.198 20
5. 11 CMOK Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
Salonašped Team
Škoda Octavia 4.16.736 4.761 18
6. 1 CMOK Marin Galić AK 92
Cerini Auto Sport
Škoda Octavia 4.16.888 4.913 16
7. 5 CMOK Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4.18.419 6.444 14
8. 20 CMOK Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 4.19.694 7.719 12
9. 17 CMOK Alen Peruč AMD Matulji Racing
Cerini Auto Sport
Škoda Octavia 4.19.918 7.943 10
10. 19 CMOK Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 4.20.394 8.419 8
11. 12 CMOK Dario Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4.20.926 8.951 6
12. 4 CMOK Tihomir Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 4.25.702 13.727 4
13. 10 CMOK Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4.30.857 18.882 2
- 13 CMOK Vanja Vešligaj AMD INA delta Rijeka Škoda Octavia nije startao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. CERINI AUTO SPORT 26Juraj Šebalj 16 Marin Galić 10 Alen Peruč 52
2. SALONAŠPED TEAM 30 Robert Bradarić 18 Dubravko Čikor - 48
3. FUEL SET TEAM 22 Niko Pulić - - 22

INA-Industrija nafte