OCJENSKO-SPRETNOSNA VOŽNJA
3. NAGRADA GRADA OPATIJE '00

Opatija, 03.-04.06.2000.

PRVENSTVO HRVATSKE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA
Por. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo K.b. Zaost. Bod.
1. 1 1 Denis Šroler AK Velika Gorica Autobianchi A112 19190 0 20
2. 24 2 Cvetko Viskić AMD Matulji Racing Autobianchi 19745 555 15
3. 22 2 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 20144 954 12
4. 2 1 Denis Grdić AMD INA delta Rijeka
INA Millennium
Autobianchi A112 20163 973 10
5. 46 3 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 20165 975 8
6. 5 1 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 20260 1070 6
7. 20 2 Dean KInkela AMD Opatija Autobianchi A112 20334 1144 4
8. 3 1 Vlado Božičević AK Rijeka
AK Rijeka
Autobianchi A112 20361 1171 3
9. 55 3 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Uno 70 20462 1272 2
10. 45 3 Darko Mandić AMD INA Delta Rijeka
INA Millennium
Peugeot 205 GT 20865 1675 1
11. 27 2 Nenad Sinčić AMD Opatija Autobianchi 21126 1936 -
12. 6 1 Marin Nežić AMK Skok Racing Autobianchi 21186 1996 -
13. 9 1 Damir Staraj AMD Opatija Autobianchi A112 21206 2016 -
14. 21 2 Luigi Aljinović AK Rijeka Autobianchi A112 21263 2073 -
15. 25 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento 21296 2106 -
16. 7 1 Aljoša KInkela AMD Opatija Zastava 850 21704 2514 -
17. 47 3 Milovan Bučić AMD Opatija Peugeot 106 21716 2526 -
18. 8 1 Bojan Krota AMK Skok Racing Autobianchi 22119 2929 -
19. 28 2 Damir Berta AMD Opatija Talbot Samba 22557 3367 -
20. 37 1 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Simca 1005 LS 23018 3828 -
21. 51 3 Darko Vrlazić AK Bardahl Auto Sport Citroën Saxo 1.4 23164 3974 -
22. 38 2 Saša Vrlazić AK Bardahl Auto Sport Renault Twingo 23805 4615 -
23. 48 3 Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Svijet Oktana
Volkswagen Golf 23812 4622 -
24. 49 3 Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol Fiat Uno 75 i.e. 23865 4675 -
25. 36 2 Blaž Štefanek AMD Zanatlija-Castrol Autobianchi A112 24903 5713 -
26. 52 3 Dragan Jelić AK Bardahl Auto Sport Hyundai Lantra 26223 7033 -
27. 54 3 Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija-Castrol Fiat Brava 1.4 SX 26547 7357 -
28. 35 2 Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol Zastava Yugo 55 26799 7609 -

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA
Por. S.b. Kl. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.b. Zaost. Bod.
1. 26 2 Palmina Aljinović AK Rijeka
AK Rijeka
Autobianchi A112 20263 0 20
2. 4 1 Luisa Božičević AK Rijeka
AK Rijeka
Autobianchi A112 20266 3 15
3. 23 2 Smiljka Pavić AK Rijeka Autobianchi A112 21394 1131 12
4. 32 2 Maja Kovačević AMD Matulji Racing Autobianchi 21889 1626 10
5. 33 2 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 23945 3682 8

KLASA I
Por. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Tim K.b. Zaost. Bod.
1. 1 1 Denis Šroler AK Velika Gorica Autobianchi A112 19190 0 20
2. 2 1 Denis Grdić AMD INA delta Rijeka
INA Millennium
Autobianchi A112 20163 973 15
3. 5 1 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 20260 1070 12
4. 4 1 Luisa Božičević AK Rijeka
AK Rijeka
Autobianchi A112 20266 1076 10
5. 3 1 Vlado Božičević AK Rijeka
AK Rijeka
Autobianchi A112 20361 1171 8
6. 6 1 Marin Nežić AMK Skok Racing Autobianchi 21186 1996 6
7. 9 1 Damir Staraj AMD Opatija Autobianchi A112 21206 2016 4
8. 7 1 Aljoša KInkela AMD Opatija Zastava 850 21704 2514 3
9. 8 1 Bojan Krota AMK Skok Racing Autobianchi 22119 2929 2
10. 37 1 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Simca 1005 LS 23018 3828 1

KLASA II
Por. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Tim K.b. Zaost. Bod.
1. 24 2 Cvetko Viskić AMD Matulji Racing Autobianchi 19745 0 20
2. 22 2 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 20144 399 15
3. 26 2 Palmina Aljinović AK Rijeka
AK Rijeka
Autobianchi A112 20263 518 12
4. 20 2 Dean KInkela AMD Opatija Autobianchi A112 20334 589 10
5. 27 2 Nenad Sinčić AMD Opatija Autobianchi 21126 1381 8
6. 21 2 Luigi Aljinović AK Rijeka Autobianchi A112 21263 1518 6
7. 25 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento 21296 1551 4
8. 23 2 Smiljka Pavić AK Rijeka Autobianchi A112 21394 1649 3
9. 32 2 Maja Kovačević AMD Matulji Racing Autobianchi 21889 2144 2
10. 28 2 Damir Berta AMD Opatija Talbot Samba 22557 2812 1
11. 38 2 Saša Vrlazić AK Bardahl Auto Sport Renault Twingo 23805 4060 -
12. 33 2 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 23945 4200 -
13. 36 2 Blaž Štefanek AMD Zanatlija-Castrol Autobianchi A112 24903 5399 -
14. 35 2 Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol Zastava Yugo 55 26799 7054 -

KLASA III
Por. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Tim K.b. Zaost. Bod.
1. 46 3 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 20165 0 20
2. 55 3 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Uno 70 20462 297 15
3. 45 3 Darko Mandić AMD INA Delta Rijeka
INA Millennium
Peugeot 205 GT 20865 700 12
4. 47 3 Milovan Bučić AMD Opatija Peugeot 106 21716 1551 10
5. 51 3 Darko Vrlazić AK Bardahl Auto Sport Citroën Saxo 1.4 23164 2999 8
6. 48 3 Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Svijet Oktana
Volkswagen Golf 23812 3647 6
7. 49 3 Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol Fiat Uno 75 i.e. 23865 3700 4
8. 52 3 Dragan Jelić AK Bardahl Auto Sport Hyundai Lantra 26223 6058 3
9. 54 3 Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija-Castrol Fiat Brava 1.4 SX 26547 6382 2

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 15 Jordan Matijašić K2 15 Marin Čohar K3 12 Palmina Aljinović K2 42
2. AMD OPATIJA 12 Denis Šverko K1 10 Dean Kinkela K2 10 Milovan Bučić K3 32
3. AMD MATULJI RACING 20 Cvetko Viskić K2 8 Nenad Sinčić K2 2 Maja Kovačević K2 30
4. AMD INA DELTA RIJEKA 15 Denis Grdić K1 12 Darko Mandić K3 - 27
5. AK VELIKA GORICA 20 Denis Šroler K1 1 Tvrtko Radovanović K1 - 21
6. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K3 - - 20
7. AMD ZANATLIJA-CASTROL 6 Mario Macan K3 4 Marko Palijan K3 2 Dubravko Svečnjak K3 12
8. AK BARDAHL AUTO SPORT 8 Darko Vrlazić K3 3 Dragan Jelić K3 - 11
9. AMK SKOK RACING 6 Marin Nežić K1 2 Bojan Krota K1 - 8

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 12 Palmina Aljinović K2 10 Luisa Božičević K1 8 Vlado Božičević K1 30
2. INA MILLENNIUM 15 Denis Grdić K1 12 Darko Mandić K3 - 27
3. ZANTLIJA-SVIJET OKTANA 6 Mario Macan K3 - - 14

INA-Industrija nafte