štopericaciljna zastavica 1. 24.-25.03.00. - Matulji
2. 07.-08.04.00. - Makarska
3. 13.-14.05.00. - Zagreb
4. 03.-04.06.00. - Opatija
5. 26.-27.08.00. - Brtonigla
6. 28.-29.10.00. - Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A06 - OCJENSKO-SPRETNOSNE VOŽNJE


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Denis Šroler AK Velika Gorica 12 20 20 20 20 0 92
2. Vlado Božičević AK Rijeka 6 15 15 (3) 6 20 62 (65)
3. Denis Grdić AMD INA delta Rijeka 15 12 8 10 0 15 60
4. Cvetko Viskić AMD Matulji Racing 20 - - 15 15 1 51
5. Denis Šverko AMD Opatija (2) 2 12 6 12 8 40 (42)
6. Antun Laušin SAK Samobor 0 4 10 8 10 2 34
7. Dean Kinkela AMD Opatija (4) 10 4 4 4 10 32 (36)
8. Jordan Matijašić AK Rijeka 3 6 (1) 12 2 3 26 (27)
9. Darko Mandić AMD INA delta Rijeka 10 8 6 1 0 0 25
10. Marin Nežić AMK Skok Racing 0 0 0 0 8 12 20
11. Luigi Aljinović AK Rijeka 8 3 3 0 0 6 20
12. Bojan Krota AMK Skok Racing 0 - - 0 3 4 7
13. Tihomir Pašić AMD Opatija 0 0 2 0 - 0 2
14. Marin Čohar AK Rijeka - - - 2 0 0 2
15. Nenad Sinčić AMD Matulji Racing 1 0 - 0 - - 1
16. Miljenko Bebić SAK Split 0 1 - - - - 1
17. Alen Prodan AMK Skok Racing - - - - 1 - 1

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Luisa Božičević AK Rijeka 20 20 20 (15) 15 20 95 (110)
2. Palmina Aljinović AK Rijeka 15 (12) 12 20 20 15 82 (94)
3. Smiljka Pavić AK Rijeka (12) 15 15 12 12 12 66 (78)
4. Maja Kovačević AMD Matulji Racing 8 10 - 10 10 10 48
5. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 4 - - 8 8 8 28
6. Alenka Jurašić AMD Zanatlija Castrol 10 - - - - - 10
7. Korana Bašić AMD Zanatlija Castrol - - 10 - - - 10
8. Dajana Aračić AK Rijeka 6 - - - - - 6

KLASA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Denis Šroler AK Velika Gorica 15 20 20 20 20 (4) 95 (99)
2. Denis Grdić AMD INA delta Rijeka 20 12 8 15 (4) 15 70 (74)
3. Vlado Božičević AK Rijeka 10 15 15 (8) 10 20 70 (78)
4. Luisa Božičević AK Rijeka 12 10 12 10 (8) 10 54 (62)
5. Denis Šverko AMD Opatija (8) 8 10 12 15 8 53 (61)
6. Marin Nežić AMK Skok Racing (2) 6 6 6 12 12 42 (44)
7. Bojan Krota AMK Skok Racing 6 - - 2 6 6 20
8. Aljoša Kinkela AMD Opatija 3 4 4 3 3 (2) 17 (19)
9. Damir Staraj AMD Opatija 4 - - 4 - 3 11
10. Damir Bilić SAK Split - 3 - - - 1 4
11. Srećko Bura SAK Split - 2 - - - 0 2
12. Kristijan Demark AMK Skok Racing - - - - 2 - 2
13. Dajana Aračić AK Rijeka 1 - - - - - 1
14. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - - - 1 - - 1
15. Željko Despinić AMK Skok Racing 0 - - - 1 - 1

KLASA II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Dean Kinkela AMD Opatija 12 20 20 (10) 12 20 84 (94)
2. Cvetko Viskić AMD Matulji Racing 20 - - 20 20 8 68
3. Jordan Matijašić AK Rijeka 10 15 (8) 15 10 10 60 (68)
4. Luigi Aljinović AK Rijeka 15 10 15 6 (2) 12 58 (60)
5. Palmina Aljinović AK Rijeka 6 (4) 6 12 15 15 54 (58)
6. Smiljka Pavić AK Rijeka 4 12 12 (3) 6 4 38 (41)
7. Tihomir Pašić AMD Opatija 2 6 10 4 - 6 28
8. Nenad Sinčić AMD Matulji Racing 8 3 - 8 - - 19
9. Maja Kovačević AMD Matulji Racing 0 2 - 2 3 2 9
10. Miljenko Bebić SAK Split - 8 - - - - 8
11. Alen Prodan AMK Skok Racing - - - - 8 - 8
12. Damir Berta AMD Opatija 1 - 3 1 - 1 6
13. Željko Lipušić AK INA Zagreb 0 0 4 - 1 - 5
14. Mikele Vižentini AMK Skok Racing - - - - 4 - 4
15. Ivan Sinčić AMK Skok Racing 3 - - - - - 3
16. Blaž Štefanek AMD Zanatlija Castrol - - 0 0 - 3 3
17. Mario Lipušić AK INA Zagreb 0 1 2 - - - 3
18. Siniša Majstorović AK INA Zagreb 0 0 1 - 0 - 1
- Saša Vrlazić AK Bardahl Auto Sport 0 0 - 0 0 - 0
- Ljiljana Kamenar AK Rijeka 0 - - 0 0 0 0
- Marijan Hihlik AK INA Zagreb 0 0 0 - - - 0
- Damir Bartolić AMD Zanatlija Castrol - - - 0 - 0 0
- Alenka Jurašić AMD Zanatlija Castrol 0 - - - - - 0
- Manuel Kodelja AMK Skok Racing 0 - - - - - 0

KLASA III
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor (15) 15 20 20 20 20 95 (110)
2. Darko Mandić AMD INA delta Rijeka 20 20 15 12 (10) 15 82 (92)
3. Milovan Bučić AMD Opatija 12 12 10 10 - 6 50
4. Mario Macan AMD Zanatlija Castrol 10 10 8 6 - 10 44
5. Marin Čohar AK Rijeka - - - 15 15 12 42
6. Marko Palijan AMD Zanatlija Castrol 6 6 (3) 4 12 8 36 (39)
7. Darko Vrlazić AK Bardahl Auto Sport - 8 4 8 8 4 32
8. Dragan Jelić AK Bardahl Auto Sport 3 2 - 3 4 3 15
9. Korana Bašić AMD Zanatlija Castrol - - 12 - - - 12
10. Neven Sušanj AMD INA Delta Rijeka 8 4 - - - - 12
11. Gordan Bašić AMD Zanatlija Castrol 4 1 6 - - - 11
12. Alfio Štoković AMD Matulji Racing - - - - 6 - 6
13. Daniel Seršić AMD Opatija - 3 2 - - - 5
14. Vlarko Gašparec AK Velika Gorica - - - - 3 - 3
15. Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija Castrol - - 1 2 - - 3

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. AK RIJEKA 37 42 42 42 40 47 250
2. AMD OPATIJA 32 40 40 32 30 34 207
3. AMD INA DELTA RIJEKA 48 36 23 27 14 30 178
4. SAK SAMOBOR 15 15 20 20 20 20 110
5. AMD ZANATLIJA CASTROL 20 17 26 12 12 21 108
6. AK VELIKA GORICA 15 20 20 21 23 4 103
7. AMD MATULJI RACING 28 5 - 30 29 10 102
8. AMK SKOK RACING 11 6 6 8 26 18 75
9. AK BARDAHL AUTO SPORT 3 10 4 11 12 7 47
10. SAK SPLIT - 13 - - - 1 14
11. AK INA ZAGREB 0 1 7 - 1 - 9

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. INA MILLENNIUM 48 36 23 27 26 50 210
2. AK RIJEKA 28 29 33 30 33 45 198
3. ZANATLIJA-SVIJET OKTANA - 19 14 6 - - 39

INA-Industrija nafte