rally98.jpg (46714 bytes)

1. 11.-13.05.00. - Saturnus-Poreč
2. 08.-10.06.00. - INA Croatia
3. 30.-01.07.00. - Dugo Selo
4. 03.-04.09.00. - Korčula
5. 23.-24.09.00. - Velenje (SLO)
6. 14.-15.10.00. - Samobor
7. 19.-21.10.00. - Meczek (H)

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Antun Filipec AK Zagreb 18 18 14 15 32 x 15 112
2. Saša Stanišić AK Astra 6 14 27 - 25 x 12 84
3. Mike Pattison AK Prigorje 35 24 - - od x 20 79
4. Nenad Lončarić AMK Siget 10 od 35 20 od x - 65
5. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol - 10 18 12 13 x od 53
6. Tomislav Škalić AMK Siget 4 8 9 10 od x - 31
7. David Pattison AK Delta 23 od - - - x - 23
8. Goran Francetić AK Astra - od 22 - - x - 22
9. Miroslav Carić AK Prigorje od od 4 8 10 x - 22
10. Tomislav Šiprak AK Prigorje 0 0 isk 6 od x 10 16
11. Mićo Rajšić AK Prigorje 14 od - - - x - 14
12. Robert Markt AMK Siget 1 6 3 - - x - 10
13. Gabor Muranyi AK Astra - - - - od x 8 8
14. Damir Habazin AK Astra - 4 - od - x - 4
15. Damir Vlašić AMK Siget 3 - 1 - - x - 4
16. Berislav Mlinarec AMK Dugo Selo - 3 od - - x - 3
17. Daniel Šaškin AMK Skok Racing 2 - - - - x - 2
18. Miljenko Mirić AMK Siget - 2 0 - - x - 2
19. Ivan Pokos AK Zagreb - - 2 - - x - 2
20. Marko Lovak AK Delta - 1 0 - - x - 1
- Saša Ljubenko AK Delta - 0 0 - - x - 0
- Mišel Beti AMK Total - od 0 - - x - 0
- Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj 0 - - - - x - 0
- Andrej Veronek AK 92 - 0 - - - x - 0
- Neven Kozarić AMK Siget od od - - - x - 0
- Kristijan Matulić AK Prigorje - od od - - x - 0
- Dražen Pigl AK Auto Klub - od od - - x - 0
- Hrvoje Perharić AK Delta od - - od - x - 0
- Damir Cerjanec AMK Siget od - - - - x - 0
- Željko Kuš AK Astra - od - - - x - 0
- Boris Najdanović AK Delta - od - - - x - 0
- Rade Novosel AK Delta - od - - - x - 0

F2000 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol - 10 16 10 11 x od 47
2. Tomislav Škalić AMK Siget 10 6 10 6 od x - 32
3. Miroslav Carić AK Prigorje od od 5 4 6 x - 15
4. Tomislav Šiprak AK Prigorje 1 0 isk 3 od x 10 14
5. Robert Markt AMK Siget 3 4 3 - - x - 10
6. Damir Vlašić AMK Siget 6 - 1 - - x - 7
7. Gabor Muranyi AK Astra - - - - od x 6 6
8. Daniel Šaškin AMK Skok Racing 4 - - - - x - 4
9. Damir Habazin AK Astra - 3 - od - x - 3
10. Berislav Mlinarec AMK Dugo Selo - 2 od - - x - 2
11. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj 2 - - - - x - 2
12. Ivan Pokos AK Zagreb - - 2 - - x - 2
13. Miljenko Mirić AMK Siget - 1 0 - - x - 1
- Marko Lovak AK Delta - 0 0 - - x - 0
- Saša Ljubenko AK Delta - 0 0 - - x - 0
- Mišel Beti AMK Total - od 0 - - x - 0
- Andrej Veronek AK 92 - 0 - - - x - 0
- Hrvoje Perharić AK Delta od - - od - x - 0
- Damir Cerjanec AMK Siget od - - - - x - 0
- Željko Kuš AK Astra - od - - - x - 0
- Boris Najdanović AK Delta - od - - - x - 0
- Rade Novosel AK Delta - od - - - x - 0

GRUPA N - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Antun Filipec AK Zagreb 40 40 24 15 35 x 24 178
2. Saša Stanišić AK Astra 18 30 30 - 27 x 18 123
3. Nenad Lončarić AMK Siget 22 od 40 20 od x - 82
4. Robert Markt AMK Siget 6 13 14 - - x - 33
5. Mićo Rajšić AK Prigorje 30 od - - - x - 30
6. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol - 18 - - - x - 18
7. Damir Vlašić AMK Siget 10 - - - - x - 10
8. Marko Lovak AK Delta - 4 6 - - x - 10
9. Damir Habazin AK Astra - 9 - od - x - 9
10. Ivan Pokos AK Zagreb - - 8 - - x - 8
11. Berislav Mlinarec AMK Dugo Selo - 6 od - - x - 6
- Neven Kozarić AMK Siget od od - - - x - 0
- Kristijan Matulić AK Prigorje - od od - - x - 0
- Damir Cerjanec AMK Siget od - - - - x - 0
- Željko Kuš AK Astra - od - - - x - 0

KLASA N1 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Robert Markt AMK Siget 12 20 20 - - x - 52
2. Damir Habazin AK Astra - 12 - od - x - 12
3. Marko Lovak AK Delta - 5 5 - - x - 10
4. Berislav Mlinarec AMK Dugo Selo - 8 od - - x - 8
5. Ivan Pokos AK Zagreb - - 8 - - x - 8
- Damir Cerjanec AMK Siget od - - - - x - 0
- Željko Kuš AK Astra - od - - - x - 0

KLASA A5 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Miroslav Carić AK Prigorje - - 16 10 20 x - 46
2. Tomislav Šiprak AK Prigorje 6 4 isk 6 od x 10 26
3. Daniel Šaškin AMK Skok Racing 16 - - - - x - 16
4. Miljenko Mirić AMK Siget - 13 3 - - x - 16
5. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj 9 - - - - x - 9
6. Damir Vlašić AMK Siget - - 8 - - x - 8
7. Andrej Veronek AK 92 - 7 - - - x - 7
8. Gabor Muranyi AK Astra - - - - od x 6 6
9. Saša Ljubenko AK Delta - 3 2 - - x - 5
10. Mišel Beti AMK Total - od 4 - - x - 4
- Boris Najdanović AK Delta - od - - - x - 0

UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tomislav Milakara AK Zagreb 21 23 14 15 32 x 15 120
2. Saša Bitterman AK Astra 8 17 27 - 25 x 12 89
3. Nenad Puzić AMK Siget 12 od 35 20 od x - 67
4. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol - 12 18 12 13 x od 55
5. Siniša Štefanović AK Prigorje 16 od - - - x 20 36
6. Zdravko Škalić AMK Siget 6 10 9 10 od x - 35
7. Nenad Krlić AK Delta 28 od - - - x - 28
8. Ivan Pihač AK Astra - od 22 - - x - 22
9. Marijan Stublić AK Prigorje od od 4 8 10 x - 22
10. Zoran Raštegorac AK Prigorje 0 0 isk 6 od x 10 16
11. Miroslav Juračić AMK Siget 2 8 3 - - x - 13
12. Tomislav Županić AK Astra - 6 - od - x - 6
13. Kristijan Dimitrijević AMK Siget 4 - 1 - - x - 5
14. Neđad Kljajić AMK Dugo Selo - 4 od - - x - 4
15. Davor Matun AK Delta - 3 0 - - x - 3
16. Dubravko Vukelić Istra Racing Team Pazin 3 - - - - x - 3
17. Tihomir Simon AK Delta - 2 0 - - x - 2
18. Juraj Šebalj AK Delta - - 2 - - x - 2
19. Vedran Šćulac Istra Racing Team Pazin 1 - - - - x - 1
20. Juraj Hren AK Delta - 1 - - - x - 1
- Borislav Kuš AMK Siget od od 0 - - x - 0
- Zlatko Stanec AMK Total - od 0 - - x - 0
- Danijel Opuhač AK Delta - 0 - - - x - 0
- Ivan Martinović AK Prigorje - od od - - x - 0
- Bruno Boršić AK Delta od - - od - x - 0
- Ivica Kovačević AMK Siget od - - - - x - 0
- Nikola Đurin AK Astra - od - - - x - 0
- Robert Novosel AK Delta - od - - - x - 0
- Zdravko Rešetar AK Auto Klub - od - - - x - 0
- Damir Vunić AK Delta - od - - - x - 0
- Boris Najdanović AK Delta - - od - - x - 0

F2000 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol - 10 16 10 11 x od 47
2. Zdravko Škalić AMK Siget 10 6 10 6 od x - 32
3. Marijan Stublić AK Prigorje od od 5 4 6 x - 15
4. Zoran Raštegorac AK Prigorje 1 0 isk 3 od x 10 14
5. Miroslav Juračić AMK Siget 3 4 3 - - x - 10
6. Kristijan Dimitrijević AMK Siget 6 - 1 - - x - 7
7. Dubravko Vukelić Istra Racing Team Pazin 4 - - - - x - 4
8. Tomislav Županić AK Astra - 3 - od - x - 3
9. Neđad Kljajić AMK Dugo Selo - 2 od - - x - 2
10. Vedran Šćulac Istra Racing Team Pazin 2 - - - - x - 2
11. Juraj Šebalj AK Delta - - 2 - - x - 2
12. Davor Matun AK Delta - 1 0 - - x - 1
- Tihomir Simon AK Delta - 0 0 - - x - 0
- Zlatko Stanec AMK Total - od 0 - - x - 0
- Juraj Hren AK Delta - 0 - - - x - 0
- Danijel Opuhač AK Delta - 0 - - - x - 0
- Borislav Kuš AMK Siget - - 0 - - x - 0
- Bruno Boršić AK Delta od - - od - x - 0
- Ivica Kovačević AMK Siget od - - - - x - 0
- Nikola Đurin AK Astra - od - - - x - 0
- Robert Novosel AK Delta - od - - - x - 0
- Damir Vunić AK Delta - od - - - x - 0

GRUPA N - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tomislav Milakara AK Zagreb 40 40 24 15 35 x 24 178
2. Saša Bitterman AK Astra 18 30 30 - 27 x 18 123
3. Nenad Puzić AMK Siget 22 od 40 20 od x - 82
4. Miroslav Juračić AMK Siget 6 13 14 - - x - 33
5. Siniša Štefanović AK Prigorje 30 od - - - x - 30
6. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol - 18 - - - x - 18
7. Kristijan Dimitrijević AMK Siget 10 - - - - x - 10
8. Tihomir Simon AK Delta - 4 6 - - x - 10
9. Tomislav Županić AK Astra - 9 - od - x - 9
10. Juraj Šebalj AK Delta - - 8 - - x - 8
11. Neđad Kljajić AMK Dugo Selo - 6 od - - x - 6
- Borislav Kuš AMK Siget od od - - - x - 0
- Ivan Martinović AK Prigorje - od od - - x - 0
- Ivica Kovačević AMK Siget od - - - - x - 0
- Nikola Đurin AK Astra - od - - - x - 0

KLASA N1 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Miroslav Juračić AMK Siget 12 20 20 - - x - 52
2. Tomislav Županić AK Astra - 12 - od - x - 12
3. Ţihomir Simon AK Delta - 5 5 - - x - 10
4. Neđad Kljajić AMK Dugo Selo - 8 od - - x - 8
5. Juraj Šebalj AK Delta - - 8 - - x - 8
- Ivica Kovačević AMK Siget od - - - - x - 0
- Nikola Đurin AK Astra - od - - - x - 0

KLASA A5 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Marijan Stublić AK Prigorje - - 16 10 20 x - 46
2. Zoran Raštegorac AK Prigorje 6 4 isk 6 od x 10 26
3. Dubravko Vukelić Istra Racing Team Pazin 16 - - - - x - 16
4. Davor Matun AK Delta - 13 3 - - x - 16
5. Vedran Šćulac Istra Racing Team Pazin 9 - - - - x - 9
6. Kristijan Dimitrijević AMK Siget - - 8 - - x - 8
7. Juraj Hren AK Delta - 7 - - - x - 7
8. Zlatko Stanec AMK Total - od 4 - - x - 4
9. Danijel Opuhač AK Delta - 3 - - - x - 3
10. Borislav Kuš AMK Siget - - 2 - - x - 2
- Damir Vunić AK Delta - od - - - x - 0

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. AK PRIGORJE 71 32 14 22 23 x 39 201
2. AMK SIGET 45 40 76 35 0 x - 196
3. AK ZAGREB 40 40 32 15 35 x 24 186
4. AK ASTRA 18 39 65 0 27 x 30 179
5. AMD ZANATLIJA-CASTROL - 18 27 20 30 x 0 95
6. AK DELTA 23 10 9 0 - x - 42
7. AMK SKOK RACING 10 - - - - x - 10
8. AK 92 - 10 - - - x - 10
9. AK PULA-ROVINJ 8 - - - - x - 8
10. AMK DUGO SELO - 6 0 - - x - 6
11. AMK TOTAL - 0 6 - - x - 6
- AK AUTO KLUB - 0 0 - - x - 0

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. FUCHS AMK SIGET RALLY TEAM 35 15 76 35 0 x - 161
2. FORD VALVOLINE TEAM - - 32 15 35 x - 82

INA-Industrija nafte