Dražen Belohradski

1. 25.-26.05.01. - Učka
2. 02.-03.06.01. - Ogulin
3. 30.-01.07.01. - Gorjanci (SLO)
4. 14.-15.07.01. - Čabar
5. 28.-29.07.01. - Ilirska Bistrica (SLO)
6. 07.-08.09.01. - Sljeme
7. 15.-16.09.01. - Buzet
8. 06.-07.10.01. - Split
9. 20.-21.10.01. - Dubrovnik

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Darko Ladavac Istra Racing Team [13,5] 18,5 18,5 19 24 [17] 22,5 23,5 24,5 150,5 [181,5]
2. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski - - 24 24,5 - - - - 19 67,5
3. Cvetko Viskić AMD Zrinski 23 24 - - - - - - - 47
4. Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - - - 13,5 18 od 31,5
5. Marino Ladavac Istra Racing Team - - - - - - - 14,5 15 29,5
6. Siniša Crnojević AK Delta - - - - - 23 - - - 23
7. Ivan Pokos AK Zagreb 17,5 - - - - - - - - 17,5
8. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - - - - - - 17 - - 17
9. Tihomir Simon AK Delta - - - - - 13,5 - - - 13,5

REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Boro Mateša AMD Matulji Racing - 13 - 23,5 - 17,5 [15] 24 23,5 101,5 [116,5]
2. Tomislav Hruškar AK Zelina 17 - - 18 - 23,5 24 ns - 82,5
3. Romano Furlan AK Rijeka - - - - - - 11 17 17 45
4. Ivan Šola SAK Split 23,5 - - - - - - - - 23,5
5. Valter Nežić AMD Matulji Racing - - - - - - 18,5 - - 18,5
- Ivica Magdić AMK Total - - - - - - - - od 0

REDOSLIJED KLASE N5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Silvio Bajde AMD Matulji Racing [25] 25 25 25 25 od 19,5 25 25 169,5 [194,5]
2. Dean Saftić AMD Matulji Racing 19,5 19,5 19,5 od 19,5 25 25 19,5 [17,5] 147,5 [165]
3. Saša Bitterman AK Astra 16 - - - - 16 - - - 32
4. Nenad Lončarić AMK Siget - - - - - 19,5 - - - 19,5

REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Denis Grdić AMD INA Millenn.Cerini 24,5 24 - 17 24 13,5 22,5 12 - 137,5
2. Igor Puž AMD Opatija 19 18,5 - 22,5 - - 13,5 - - 73,5
3. Nenad Draganić AK Klek - od - - - 25 - - - 25
4. Božo Prnjić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 23,5 23,5
5. Zvonko Mrzljak AMD Zrinski - - - - - 19,5 od - - 19,5
6. Zoran Raštegorac AK Delta 15,5 - - - - 4 - - - 19,5
7. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - - 17 - - 17
8. Miljenko Mirić AK Delta - - - - - 16 - - - 16
9. Marko Lovak AK Delta - - - - - 11 - - - 11
10. Mišel Beti AK Delta - - - - - 8,5 - - - 8,5
11. Saša Ljubenko AK Delta - - - - - 6 - - - 6
12. Krunoslav Pavišić AK Delta - - - - - 5 - - - 5
13. Krešimir Gospodinović AK Delta - - - - - 3 - - - 3
- Marin Galić AMD INA Millenn.Cerini - - - - - - - - od 0

REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Moreno Luksetić AMD Zrinski ns 25 24,5 24,5 24,5 [18,5] 19 24,5 24,5 166,5 [185]
2. Alen Peruč AMD Matulji Racing 15 19,5 - 19 - - - - - 53,5
3. Ellio Radola Istra Racing Team - - - - - - 24,5 10,5 - 35
4. Romeo Matulja AK Rijeka - - - - - 12 13 - - 25
5. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol - - - - - 24 - - - 24
6. Branko Krstulović SAK Split - - - - - - - 19 - 19
7. Ivan Šalec AMD Zrinski - - - - - - - - 19 19
8. Vanja Vešligaj AMD INA Millenn.Cerini - - - 15,5 - - - - - 15,5
9. Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing - - - - - - 15,5 ns - 15,5
10. Dario Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 15,5 - 15,5
11. Milan Brozinić AK Klek - - - 13 - - - - - 13
12. Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - - 13 - 13

REDOSLIJED KLASE A10
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Boris Durlen AK Zagreb - - 25 15 25 25 [15] 15 25 130 [145]
2. Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - - 19,5 - - - 19,5
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - od - - - 0

REDOSLIJED KLASE H12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj [23,5] 24 24,5 25 24,5 [17,5] 23,5 24 23,5 169 [210]
2. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 18 18 od 19,5 19 24 17,5 12 - 128
3. Sandro Ladavac Istra Racing Team - - 18,5 16 od 13 12,5 ns 17,5 77,5
4. Manuel Kodelja AMK Skok Racing - - - - - - ns 15,5 - 15,5
5. Romeo Matulja AK Rijeka - - - - - - - - 14 14
6. Darko Bezak AMK Stubaki - - - - - 10 - - - 10
7. Mladen Žulić AMK Skok Racing - - - - - - 10 - - 10
- Nevio Železnik AMD Opatija od - - - - - - - - 0

REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Denis Slavić AMD Matulji Racing 26,5 25 25 [23,5] 25 [14] 21 27 25 174,5 [212]
2. Zoran Srok AMD Matulji Racing 14 od 19 ns 18,5 23,5 [14] 17 15 107 [121]
3. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 16,5 18,5 - 17,5 - 18 17 14,5 - 102
4. Edi Milokanović AMK Skok Racing 21 isk - - - - 27 21,5 19,5 89
5. Andrej Veljačić AK Rijeka 9 14,5 - 14 - 11,5 11 11,5 - 71,5
6. Robert Živko AMD INA Millenn.Cerini 11,5 isk - od - - 6 - - 17,5
7. Ivan Sinčić AMK Skok Racing - - - - - - 5 6 - 11
8. Valent Božić AMD Matulji Racing - - - - - - 8 - - 8
9. Mladen Žulić AMK Skok Racing - - - - - - - 8 - 8
10. Romeo Matulja AK Rijeka 6 - - - - - - - - 6
- Rajko Vlah AMD Matulji Racing od - - - - - - - - 0

REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Kristian Marinić AK Klek 15,5 14,5 - 23 - 12,5 15 23,5 - 104
2. Milan Brozinić AK Klek 25 ns - - - 25 24,5 - - 74,5
3. Mario Jurišić AMD Matulji Racing - - - od - - 12 17 - 29
4. Damir Habazin AK Delta - - - - - 19,5 - - - 19,5
5. Tomislav Šiprak AK Delta - - - - - 10 - - - 10
6. Igor Krišto AK Rijeka - - - - - - 10 - - 10

REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Rajko Vlah AMD Matulji Racing - isk 23 11,5 od [10] 11,5 11 24 81 [91]

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Silvio Bajde AMD Matulji Racing [25] 25 25 25 25 od 19,5 25 25 169,5 [194,5]
2. Darko Ladavac Istra Racing Team [13,5] 18,5 18,5 19 24 [17] 22,5 23,5 24,5 150,5 [181]
3. Dean Saftić AMD Matulji Racing 19,5 19,5 19,5 od 19,5 25 25 19,5 [17,5] 147,5 [165]
4. Boro Mateša AMD Matulji Racing - 13 - 23,5 - 17,5 [15] 24 23,5 101,5 [116,5]
5. Tomislav Hruškar AK Zelina 17 - - 18 - 23,5 24 ns - 82,5
6. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski - - 24 24,5 - - - - 19 67,5
7. Cvetko Viskić AMD Zrinski 23 24 - - - - - - - 47
8. Romano Furlan AK Rijeka - - - - - - 11 17 17 45
9. Saša Bitterman AK Astra 16 - - - - 16 - - - 32
10. Sanjin Sirotić AMK Buzet - - - - - - 13,5 18 od 31,5
11. Marino Ladavac Istra Racing Team - - - - - - - 14,5 15 29,5
12. Ivan Šola SAK Split 23,5 - - - - - - - - 23,5
13. Siniša Crnojević AK Delta - - - - - 23 - - - 23
14. Nenad Lončarić AMK Siget - - - - - 19,5 - - - 19,5
15. Valter Nežić AMD Matulji Racing - - - - - - 18,5 - - 18,5
16. Ivan Pokos AK Zagreb 17,5 - - - - - - - - 17,5
17. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - - - - - - 17 - - 17
18. Tihomir Simon AK Delta - - - - - 13,5 - - - 13,5
- Ivica Magdić AMK Total - - - - - - - - od 0

REDOSLIJED GRUPE A+ST
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Moreno Luksetić AMD Zrinski ns 25 24,5 24,5 24,5 [18,5] 19 24,5 24,5 166,5 [185]
2. Denis Grdić AMD INA Millenn.Cerini 24,5 24 - 17 24 13,5 22,5 12 - 137,5
3. Boris Durlen AK Zagreb - - 25 15 25 25 [15] 15 25 130 [145]
4. Igor Puž AMD Opatija 19 18,5 - 22,5 - - 13,5 - - 73,5
5. Alen Peruč AMD Matulji Racing 15 19,5 - 19 - - - - - 53,5
6. Ellio Radola Istra Racing Team - - - - - - 24,5 10,5 - 35
7. Nenad Draganić AK Klek - od - - - 25 - - - 25
8. Romeo Matulja AK Rijeka - - - - - 12 13 - - 25
9. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol - - - - - 24 - - - 24
10. Božo Prnjić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 23,5 23,5
11. Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - - 19,5 - - - 19,5
12. Zvonko Mrzljak AMD Zrinski - - - - - 19,5 od - - 19,5
13. Zoran Raštegorac AK Delta 15,5 - - - - 4 - - - 19,5
14. Branko Krstulović SAK Split - - - - - - - 19 - 19
15. Ivan Šalec AMD Zrinski - - - - - - - - 19 19
16. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - - 17 - - 17
17. Miljenko Mirić AK Delta - - - - - 16 - - - 16
18. Vanja Vešligaj AMD INA Millenn.Cerini - - - 15,5 - - - - - 15,5
19. Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing - - - - - - 15,5 ns - 15,5
20. Dario Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 15,5 - 15,5
21. Milan Brozinić AK Klek - - - 13 - - - - - 13
22. Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - - 13 - 13
23. Marko Lovak AK Delta - - - - - 11 - - - 11
24. Mišel Beti AK Delta - - - - - 8,5 - - - 8,5
25. Saša Ljubenko AK Delta - - - - - 6 - - - 6
26. Krunoslav Pavišić AK Delta - - - - - 5 - - - 5
27. Krešimir Gospodinović AK Delta - - - - - 3 - - - 3
- Dražen Pigl AK Delta - - - - - od - - - 0
- Marin Galić AMD INA Millenn.Cerini - - - - - - - - od 0

REDOSLIJED GRUPE H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukup.
1. Denis Slavić AMD Matulji Racing 26,5 25 25 [23,5] 25 [14] 21 27 25 174,5 [212)]
2. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj [23,5] 24 24,5 25 24,5 [17,5] 23,5 24 23,5 169 [210]
3. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 18 18 od 19,5 19 24 17,5 12 - 128
4. Zoran Srok AMD Matulji Racing 14 od 19 ns 18,5 23,5 [14] 17 15 107 [121]
5. Kristian Marinić AK Klek 15,5 14,5 - 23 - 12,5 15 23,5 - 104
6. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 16,5 18,5 - 17,5 - 18 17 14,5 - 102
7. Edi Milokanović AMK Skok Racing 21 isk - - - - 27 21,5 19,5 89
8. Rajko Vlah AMD Matulji Racing od isk 23 11,5 od [10] 11,5 11 24 81 [91]
9. Sandro Ladavac Istra Racing Team - - 18,5 16 od 13 12,5 ns 17,5 77,5
10. Milan Brozinić AK Klek 25 ns - - - 25 24,5 - - 74,5
11. Andrej Veljačić AK Rijeka 9 14,5 - 14 - 11,5 11 11,5 - 71,5
12. Mario Jurišić AMD Matulji Racing - - - od - - 12 17 - 29
13. Romeo Matulja AK Rijeka 6 - - - - - - - 14 20
14. Damir Habazin AK Delta - - - - - 19,5 - - - 19,5
15. Mladen Žulić AMK Skok Racing - - - - - - 10 8 - 18
16. Robert Živko AMD INA Millenn.Cerini 11,5 isk - od - - 6 - - 17,5
17. Manuel Kodelja AMK Skok Racing - - - - - - ns 15,5 - 15,5
18. Ivan Sinčić AMK Skok Racing - - - - - - 5 6 - 11
19. Darko Bezak AMK Stubaki - - - - - 10 - - - 10
20. Tomislav Šiprak AK Delta - - - - - 10 - - - 10
21. Igor Krišto AK Rijeka - - - - - - 10 - - 10
22. Valent Božić AMD Matulji Racing - - - - - - 8 - - 8
- Nevio Železnik AMD Opatija od - - - - - - - - 0

INA-Industrija nafte