AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
7. NAGRADA GRADA RIJEKE INA-CERINI '01
Grobnik, 05.-06.05.2001.

TOTAL DUNLOP KUP

SPRINT
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Robert Bradarić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:27,870 0:00,000 25
2. 7 Otokar Kohout SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:34,811 0:06,941 20
3. 3 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:35,180 0:07,310 16
4. 2 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:35,308 0:07,438 13
5. 4 Marin Galić AMD INA delta
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:42,937 0:15,067 11
6. 13 Denis Šroler AK Velika Gorica Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:45,935 0:18,065 10
7. 15 Marko Pavić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:46,543 0:18,673 9
8. 12 Miroslav Buljubašić AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:47,938 0:20,068 8
9. 5 Franko Grubiša Istra Racing Team
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 18:59,766 0:31,896 7
10. 10 Miroslav Carić AK Prigorje Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:03,575 0:35,705 6
11. 22 Igor Puž AMD Opatija Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:14,279 0:46,409 5
12. 14 Tomislav Marinac SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:14,604 0:46,734 4
13. 18 Marko Sitarić KK Koprivnica Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:14,930 0:47,060 3
14. 8 Mario Savić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:15,374 0:47,504 2
15. 21 Krunoslav Pavišić AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:21,981 0:54,111 1
16. 11 Denis Grdić AMD INA delta
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 19:23,913 0:56,043 -
- 6 Dalibor Žurić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 9 isključen -

FINALE
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Robert Bradarić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 12 24:30,338 0:00,000 75
2. 2 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 12 24:49,217 0:18,879 60
3. 7 Otokar Kohout SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 12 24:49,466 0:19,128 48
4. 12 Miroslav Buljubašić AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 12 24:54,027 0:23,689 39
5. 3 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 12 24:55,567 0:25,229 33
6. 4 Marin Galić AMD INA delta
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 12 24:57,367 0:27,029 30
7. 11 Denis Grdić AMD INA delta
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:03,408 0:33,070 27
8. 13 Denis Šroler AK Velika Gorica Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:04,738 0:34,400 24
9. 15 Marko Pavić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:14,742 0:44,404 21
10. 14 Tomislav Marinac SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:31,972 1:01,634 18
11. 5 Franko Grubiša Istra Racing Team
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:35,396 1:05,058 15
12. 18 Marko Sitarić KK Koprivnica Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:37,204 1:06,866 12
13. 10 Miroslav Carić AK Prigorje Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:37,988 1:07,650 9
14. 8 Mario Savić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:40,084 1:09,746 6
15. 21 Krunoslav Pavišić AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:42,164 1:11,826 3
16. 22 Igor Puž AMD Opatija Škoda Felicia 1.3 LXi 12 25:43,954 1:13,616 -
- 6 Dalibor Žurić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 12 isključen -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 100 Robert Bradarić 73 Dario Čikor 0 Dalibor Žurić 173
2. CERINI AUTOSPORT 37 Marin Galić 24 Denis Grdić 18 Franko Grubiša 100

INA-Industrija nafte