AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
HAKS INA MILLENNIUM '01
Zagreb, 07.-08.07.2001.

TOTAL DUNLOP KUP

SPRINT
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:31,062 0:00,000 25
2. 1 Robert Bradarić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:35,623 0:04,561 20
3. 12 Miroslav Buljubašić AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:38,127 0:07,065 16
4. 11 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:40,275 0:09,213 13
5. 2 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:47,322 0:16,260 11
6. 7 Otokar Kohout SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:53,243 0:22,181 10
7. 4 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:53,833 0:22,771 9
8. 15 Marko Pavić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:54,133 0:23,071 8
9. 18 Marko Sitarić KK Koprivnica Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:54,872 0:23,810 7
10. 10 Miroslav Carić AK Prigorje Škoda Felicia 1.3 LXi 10 15:59,467 0:28,405 6
11. 22 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 10 16:01,834 0:30,772 5
12. 13 Denis Šroler AK Velika Gorica Škoda Felicia 1.3 LXi 10 16:05,438 0:34,376 4
13. 8 Mario Savić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 10 16:07,513 0:36,451 3
14. 9 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Felicia 1.3 LXi 10 16:13,365 0:42,303 2
15. 14 Tomislav Marinac SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 10 17:13,553 1:42,491 1
16. 5 Franko Grubiša Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7 11:04,099 3 kruga -
- 6 Dalibor Žurić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 5 odustao -
- 21 Krunoslav Pavišić AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 0 odustao -

FINALE
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Robert Bradarić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 14 21:55,447 0:00,000 75
2. 12 Miroslav Buljubašić AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 14 21:57,619 0:02,172 60
3. 11 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 14 21:59,598 0:04,151 48
4. 7 Otokar Kohout SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:00,417 0:04,970 39
5. 15 Marko Pavić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:12,329 0:16,882 33
6. 3 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:17,473 0:22,026 30
7. 2 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:18,915 0:23,468 27
8. 9 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:23,690 0:28,243 24
9. 10 Miroslav Carić AK Prigorje Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:27,932 0:32,485 21
10. 22 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:41,145 0:45,698 18
11. 18 Marko Sitarić KK Koprivnica Škoda Felicia 1.3 LXi 14 22:51,861 0:56,414 15
12. 8 Mario Savić AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 13 22:05,779 1 krug 12
13. 13 Denis Šroler AK Velika Gorica Škoda Felicia 1.3 LXi 13 23:20,429 1 krug 9
14. 4 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Cerini Autosport
Škoda Felicia 1.3 LXi 12 19:02,557 2 kruga 6
15. 14 Tomislav Marinac SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 12 22:47.517 2 kruga 3
- 5 Franko Grubiša Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 0 nije startao -
- 6 Dalibor Žurić SAK Split
INA Millennium Team
Škoda Felicia 1.3 LXi 0 nije startao -
- 21 Krunoslav Pavišić AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 0 nije startao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 95 Robert Bradarić 38 Dario Čikor 0 Dalibor Žurić 133
2. CERINI AUTOSPORT 61Denis Grdić 23 Igor Puž 15 Marin Galić 99

INA-Industrija nafte