štopericaciljna zastavica

PRVENSTVO HRVATSKE
KUP HRVATSKE

1. 28.-29.04.01. - Portorož (SLO)
2. 12.-13.05.01. - Čakovec-Belica
3. 19.-20.05.01. - Ptuj (SLO)

4. 09.-10.06.01. - Čakovec-Belica
5. 04.-05.08.01. - Ptuj (SLO)
6. 22.-23.09.01. - Zagreb-Mičevec

MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE U KARTINGU

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm
* - vozač je kažnjen oduzimanjem 10 bodova
" - vozač je kažnjen oduzimanjem 5 bodova
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 3 Urban Stare AMD Lucija SLO 28 40 40 30 18 40 196
2. 2 Klavdija Senica AMD Sportstil SLO 36 19 32 29 40 36 192
3. 8 Sebastjan Skrbinšek AMD Lucija SLO 22 24 36 *30* 36 28 176
4. 7 Žan Jurca AMD Lucija SLO 40 32 28 32 26 14 172
5. 29 Matic Gorišek AMD Moste SLO 29 27 20 36 29 21 162
6. 37 Matija Momčilović KK Koprivnica HR 32 26 27 22 28 24 159
7. 10 Primož Bajželj AMD Moste SLO 27 29 26 26 32 18 158
8. 31 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 30 36 17 24 27 23 157
9. 5 Alex Damiš AMD Ptuj SLO 26 0 30 23 30 32 141
10. 14 Jan Jemc AMD Žinex SLO 23 15 23 25 24 27 137
11. 38 Matija Zajec KK GB Zagreb HR 25 28 0 28 25 30 136
12. 40 Karlo Golub KK GB Zagreb HR 20 23 22 17 21 29 132
13. 12 Darjan Klobasa AMD Ptuj SLO 24 25 25 16 17 20 127
14. 27 Žan Lajkovič RC Lajkovič SLO - 30 29 27 - 26 112
15. 35 Mario Bakšaj KK GB Zagreb HR 15 14 18 19 13 22 101
16. 43 Renzo Majdak KK GB Zagreb HR 18 21 - 18 22 19 98
17. 16 Niki Pravdič AMD Ptuj SLO 14 18 21 15 20 - 88
18. 15 Tomi Gomlšek AMD Ptuj SLO 19 22 24 10 - - 75
19. 39 Josip Golub AK Zagreb HR - 16 - 13 16 25 70
20. 26 Jan Vežnaver AMD Ptuj SLO 16 17 19 - - 17 69
21. 44 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 21 0 0 20 19 0 60
22. 30 Sandi Milavec AMD Moste SLO 17 20 0 8 14 - 59
23. 28 Jaka Marinšek AMD Sportstil SLO - - 15 9 15 12 51
24. 42 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR - - 16 7 12 13 48
25. 13 Pija Šumer AMD Ptuj SLO - 0 - 14 23 - 37
26. 36 Sandi Garguljak KK GB Zagreb HR - - - "16" - - 16
27. 53 Josip Svjetličić KK GB Zagreb HR - - - - - 16 16
28. 54 Matej Čarapina KK GB Zagreb HR - - - - - 15 15
29. 45 Mauro Bobošević KK GB Zagreb HR - - - 12 - - 12
30. 50 Martin Magdić KK GB Zagreb HR - - - 11 - - 11
- 51 Marko Čarapina KK GB Zagreb HR - - - - - 0 0

KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 3 Luka Jurkovič AMD Sportstil SLO 36 32 36 32 36 32 204
2. 29 David Rotar AMD Moste SLO 40 40 40 40 - 36 196
3. 36 Robert Rauš KK Novi Marof HR 26 20 30 36 28 40 180
4. 31 Dario Šamec AMK Stubaki HR 32 30 32 30 19 28 171
5. 19 Jan Zorzut AMD Moste SLO 28 28 28 29 24 27 164
6. 32 Renato Zuzzi AMD Matulji Racing HR 27 27 23 28 29 26 160
7. 6 Peter Studen AMD Moste SLO 30 26 24 24 21 24 149
8. 9 Miha Kovač AMD Lucija SLO 21 36 27 0 32 30 146
9. 41 Kristijan Habulin KK GB Zagreb HR 29 25 26 - 26 29 135
10. 37 Davor Marković KK GB Zagreb HR 20 23 21 22 25 20 131
11. 35 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 23 0 29 27 23 25 127
12. 5 Matija Strožič AMTK Velenje SLO 19 29 25 23 27 0 123
13. 15 David Klobasa AMD Ptuj SLO 25 - 22 26 22 22 117
14. 10 Sanja Smrdelj AMD Moste SLO 22 24 - 25 30 - 101
15. 4 Davor Hvala AMD Ptuj SLO 24 21 0 - 40 - 85
16. 34 Ranko Aluga AK Zagreb HR - 22 - 0 20 21 63
17. 33 Marko Ujević - HR - - - - - 23 23

KLASA III - INTERKONTINENTAL A
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 1 Aleš Prek AMD Moste SLO 32 40 40 30 40 30 212
2. 31 Miran Koroš KK Novi Marof HR 36 36 27 36 30 40 205
3. 2 Ivan Stojšič AMD Moste SLO 40 30 36 32 26 36 200
4. 32 Ivan Baran KK Koprivnica HR 30 26 0 29 36 29 150
5. 30 Domen Kerman AMD Moste SLO 26 32 - 40 32 - 130
6. 6 Rok Jurca AMD Moste SLO - 28 32 25 29 - 114
7. 8 Tomaž Mlinarič AMD Ptuj SLO - 0 28 28 25 32 113
8. 35 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR - 29 30 27 27 isk. 113
9. 12 Gregor Krč AMD Moste SLO 29 27 0 26 28 0 110
10. 33 Petar Sabol KUMŽ Čakovec HR 28 25 - - - - 53
11. 3 Boštjan Kerin AMD Moste SLO - - 29 - - - 29
12. 16 Ana Marija Gašperšič AMD Lucija SLO 27 - 0 - - 0 27
13. 36 Vanja Milinković AK Zagreb HR - 0 - 24 - 0 24

KLASA IV - FORMULA C 125ccm
* - vozač je kažnjen oduzimanjem 10 bodova
" - vozač je kažnjen oduzimanjem 5 bodova
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 5 Friderik Veinhandl AMD Ptuj SLO 32 32 36 40 40 40 220
2. 1 Aleš Repič AMD Moste SLO 40 40 40 36 36 27 219
3. 4 Aleš Bužga AMD Moste SLO 30 30 30 32 32 32 186
4. 3 Domen Jerančič RK Jefra SLO 36 36 "17" 29 30 30 178
5. 7 Tomaž Janežič AMD Ptuj SLO 27 29 28 30 29 29 172
6. 8 Gregor Tomazin AMD Lucija SLO 28 28 32 28 27 - 143
7. 34 Srečko Fajdiga KK Deny Pula HR 25 26 24 25 20 - 120
8. 39 Christian Schweighofer KK Novi Marof HR - *14* 23 20 22 36 115
9. 12 Matjaž Blatnik AMD Ptuj SLO 29 27 - 26 26 - 108
10. 11 Marjan Smrdelj AMD Moste SLO - 23 26 27 19 - 95
11. 35 Igor Cvetko SAK Split HR 20 22 - 24 0 26 92
12. 36 Zlatko Banić SAK Split HR - - 21 22 18 28 89
13. 18 Zoran Turk AMD Žinex SLO 21 - 25 21 21 - 88
14. 17 Angelo Važnaver AMD Ptuj SLO 22 - 29 - 24 0 75
15. 10 Anton Milavec AMD Moste SLO 23 - 27 - 25 - 75
16. 13 Jožef Šeruga AMD Ptuj SLO 24 25 0 - 23 - 72
17. 9 Boris Oven AMD Sportstil SLO 26 0 - - 28 0 54
18. 37 Mario Spajia SAK Split HR - - - 23 - isk. 23
19. 19 Janez Srpan AMD Žinex SLO - - 20 - - - 20
20. 40 Nedeljko Vucelić KK GB Zagreb HR - - - - 17 0 17
- 99 Nina Jerančič RK Jefra SLO - - - - 0 - 0

INA-Industrija nafte