štopericaciljna zastavica 1. 30.-31.03.01. - Zagreb
2. 16.-17.06.01. - Rijeka
3. 18.-19.08.01. - Rijeka
4. 03.-04.11.01. - Lovran

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A07 - OCJENSKI RALLY


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini 12 20 [10] 20 52 [62]
2. Denis Šroler AK Velika Gorica 20 15 [8] 15 50 [58]
3. Darko Mandić AMD INA Millen.Cerini 8 12 20 0 40
4. Bojan Krota AMK Skok Racing [6] 6 15 12 33 [39]
5. Antun Laušin SAK Samobor 15 [2] 6 2 23 [25]
6. Marin Nežić AMK Skok Racing - 10 3 10 23
7. Jordan Matijašić AK Rijeka 2 8 0 8 18
8. Dean Kinkela AMD INA Millen.Cerini 10 3 - 0 13
9. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol 0 0 12 1 13
10. Tihomir Pašić AMD Opatija - 4 2 6 12
11. Alen Prodan AMK Skok Racing - 0 4 4 8
12. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol 3 0 0 3 6
13. Miljenko Bebić SAK Split 4 - - - 4
14. Darko Vrlazić AK Bardahl Autosport 1 0 1 0 2
15. Vlado Božičević AK Rijeka 0 1 0 0 1

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Luisa Božičević AK Rijeka 20 [15] 20 15 55 [70]
2. Palmina Aljinović AK Rijeka [12] 20 15 12 47 [59]
3. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol 15 12 od 20 47
4. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 10 12 10 32
5. Sanja Širola AK Rijeka 10 [8] 10 8 28 [36]
6. Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol 8 - - - 8

KLASA I - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini 15 20 [8] 20 55 [63]
2. Denis Šroler AK Velika Gorica 20 15 [12] 15 50 [62]
3. Bojan Krota AMK Skok Racing 8 [6] 15 12 35 [41]
4. Luisa Božičević AK Rijeka 10 [4] 20 4 34 [38]
5. Marin Nežić AMK Skok Racing - 12 6 10 28
6. Palmina Aljinović AK Rijeka 4 8 10 [3] 22 [25]
7. Jordan Matijašić AK Rijeka [3] 10 3 8 21 [24]
8. Dean Kinkela AMD INA Millen.Cerini 12 2 - 1 15
9. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol 6 3 od 6 15
10. Marino Ivančić AMK Skok Racing - 1 4 2 7
11. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 0 2 0 2
- Davor Borevković AK Bardahl Autosport od 0 - - 0

KLASA II - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Darko Mandić AMD INA Millen.Cerini 15 20 20 {6} 55 [61]
2. Antun Laušin SAK Samobor 20 12 12 {10} 44 [54]
3. Tihomir Pašić AMD Opatija - 15 8 20 43
4. Alen Prodan AMK Skok Racing - 10 10 15 35
5. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol [3] 4 15 8 27 [30]
6. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol 10 [3] 4 12 26 [29]
7. Darko Vrlazić AK Bardahl Autosport 8 8 6 [4] 22 [26]
8. Gordan Bašić AMD Zanatlija-Castrol 6 6 [3] 3 15 [18]
9. Miljenko Bebić SAK Split 12 - - - 12
10. Vlado Božičević AK Rijeka 4 - - - 4
11. Damir Berta AMD Opatija - 2 1 - 3
12. Sanja Širola AK Rijeka 2 - - - 2
13. Marin Čohar AK Rijeka - od 2 - 2
14. Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol 1 - - - 1
15. Mladen Pavlik AK Bardahl Autosport - 1 - - 1

KLASA III - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Vlado Božičević AK Rijeka - 20 20 15 55
2. Alan Validžić AK Bardahl Autosport 20 12 {10} 12 44 [54]
3. Dragan Jelić AK Bardahl Autosport 12 10 12 [8] 34 [42]
4. Saša Vrlazić AK Bardahl Autosport 10 [6] 15 6 31 [37]
5. Sanja Širola AK Rijeka - 4 8 10 22
6. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - 20 20
7. Gordan Prenc SAK Split 15 - - - 15
8. Alen Peruč AMD INA Millen.Cerini - 15 - - 15
9. Dubravko Svečnjak AMD Zanatlija-Castrol 8 - - - 8
10. Vanja Vešligaj AMD INA Millen.Cerini - 8 - - 8

UKUPNI REDOSLIJED SUVOZAČA
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Andrej Lisac AMD INA Millen.Cerini 12 20 [10] 20 52 [62]
2. Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini 8 12 20 0 40
3. Dorjan Kodelja AMK Skok Racing [6] 6 15 12 33 [39g
4. Davor Borevković AK Bardahl Autosport - - 8 15 23
5. Lana Laušin SAK Samobor 15 [2] 6 2 23 [25]
6. Manuel Kodelja AMK Skok Racing - 10 3 10 23
7. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 20 - - - 20
8. Davor Matijašić AK Rijeka 2 8 0 8 18
9. Mladen Zubčić AK Bardahl Autosport - 15 - - 15
10. Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol 0 0 12 1 13
11. Rajko Mulac AMD INA Millen.Cerini 10 3 - 0 13
12. Vesna Bučić AMD Opatija - 4 2 6 12
13. Kristijan Demark AMK Skok Racing - 0 4 4 8
14. Davor Ježek AMD Zanatlija-Castrol 3 0 0 3 6
15. Vladimir Glad AK Velika Gorica 4 - - - 4
16. Željko Kozina AK Bardahl Autosport 1 0 1 0 2
17. Branimir Božičević AK Rijeka 0 1 0 0 1

UKUPNI REDOSLIJED SUVOZAČICA
Poz. Suvozačica Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Jasna Tomažić AK Rijeka 20 [15] 20 15 55 [70]
2. Smiljka Pavić AK Rijeka [12] 20 15 12 47 [59]
3. Ana Maria Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol 15 12 od 20 47
4. Dubravka Zaharija AK Rijeka - 10 12 10 32
5. Nensi Lučić AK Rijeka - 8 10 8 26
6. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 10 - - - 10
7. Duška Gregurek AMD Zanatlija-Castrol 8 - - - 8

KLASA I - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 4 Ukupno
1. Andrej Lisac AMD INA Millen.Cerini 15 20 [8] 20 55 [63]
2. Dorjan Kodelja AMK Skok Racing 8 [6] 15 12 35 [41]
3. Jasna Tomažić AK Rijeka 10 [4] 20 4 34 [38]
4. Manuel Kodelja AMK Skok Racing - 12 6 10 28
5. Davor Borevković AK Bardahl Autosport - - 12 15 27
6. Smiljka Pavić AK Rijeka 4 8 10 [3] 22 [25]
7. Davor Matijašić AK Rijeka [3] 10 3 8 21 [24]
8. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 20 - - - 20
9. Mladen Zubčić AK Bardahl Autosport - 15 - - 15
10. Rajko Mulac AMD INA Millen.Cerini 12 2 - 1 15
11. Ana Maria Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol 6 3 od 6 15
12. Mladen Žulić AMK Skok Racing - 1 4 2 7
13. Dubravka Zaharija AK Rijeka - 0 2 0 2
- Zlatko Ananić AK Bardahl Autosport od 0 - - 0

KLASA II - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini 15 20 20 [6] 55 [61]
2. Lana Laušin SAK Samobor 20 12 12 [10] 44 [54]
3. Vesna Bučić AMD Opatija - 15 8 20 43
4. Kristijan Demark AMK Skok Racing - 10 10 15 35
5. Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol [3] 4 15 8 27 [30]
6. Davor Ježek AMD Zanatlija-Castrol 10 [3] 4 12 26 [29]
7. Željko Kozina AK Bardahl Autosport 8 8 6 [4] 22 [26]
8. Srećko Trajbar AMD Zanatlija-Castrol 6 6 [3] 3 15 [18]
9. Vladimir Glad AK Velika Gorica 12 - - - 12
10. Branimir Božičević AK Rijeka 4 - - - 4
11. Sara Berta AMD Opatija - 2 1 - 3
12. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 2 - - - 2
13. Helena Božičević AK Rijeka - od 2 - 2
14. Duška Gregurek AMD Zanatlija-Castrol 1 - - - 1
15. Željko Jacešin AK Bardahl Autosport - 1 - - 1

KLASA III - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Branimir Božičević AK Rijeka - 20 20 15 55
2. Željko Horvatović AK Bardahl Autosport 20 12 [10] 12 44 [54]
3. Leo Komarica AK Bardahl Autosport 10 [6] 15 6 31 [37]
4. Vladimir Sekulić AK Bardahl Autosport 12 10 - 8 30
5. Nensi Lučić AK Rijeka - 4 8 10 22
6. Ivan Sinčić AMK Skok Racing - - - 20 20
7. Vedran Ivica SAK Split 15 - - - 15
8. Igor Puž AMD INA Millen.Cerini - 15 - - 15
9. Zlatko Ananić AK Bardahl Autosport - - 12 - 12
10. Snježana Ivković AMD Zanatlija-Castrol 8 - - - 8
11. Robert Živko AMD INA Millen.Cerini - 8 - - 8
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. AMD INA MILLENNIUM CERINI 42 55 28 27 152
2. AK RIJEKA 18 38 50 33 139
3. AK BARDAHL AUTOSPORT 42 30 37 26 135
4. AMK SKOK RACING 8 28 31 47 114
5. AMD ZANATLIJA-CASTROL 24 13 22 26 85
6. AK VELIKA GORICA 20 15 12 15 62
7. SAK SAMOBOR 20 12 12 10 54
8. AMD OPATIJA - 17 9 20 46
9. SAK SPLIT 27 - - - 27

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 Ukupno
1. INA MILLENNIUM 42 42 28 27 139
2. CERINI ŠKODA AUTO RIJEKA 18 32 50 22 122
3. LUTVINKA - 28 37 26 91
4. FUEL SET 15 13 18 17 63

INA-Industrija nafte