OCJENSKI RALLY
2. RIJEČKI OCJENSKI AUTO RALLY '01

Rijeka, 16.-17.06.2001.

PRVENSTVO HRVATSKE

UKUPNI REDOSLIJED MUŠKIH I MJEŠOVITIH POSADA
Poz. S.b./Kl. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Kaz.bod. Zaostatak Bod.
1. 17
1
Denis Grdić
Andrej Lisac
AMD INA delta
INA Millennium
Autobinachi A112 31.590 0 20
2. 16
1
Denis Šroler
Mladen Zubčić
AK V.Gorica/AK Bardahl A. Autobinachi A112 33.105 1.515 15
3. 2
2
Darko Mandić
Neven Sušanj
AMD INA delta
INA Millennium
Peugeot 205 GT 33.635 2.045 12
4. 27
1
Marin Nežić
Manuel Kodelja
AMK Skok Racing Autobinachi A112 33.873 2.283 10
5. 23
1
Jordan Matijašić
Davor Matijašić
AK Rijeka Autobinachi A112 34.082 2.492 8
6. 20
1
Bojan Krota
Dorjan Kodelja
AMK Skok Racing Autobianchi A112 34.657 3.067 6
7. 7
2
Tihomir Pašić
Vesna Bučić
AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 35.564 3.974 4
8. 18
1
Dean Kinkela
Rajko Mulac
AMD INA delta
INA Millennium
Autobinachi A112 36.364 4.774 3
9. 1
2
Antun Laušin
Lana Laušin
SAK Samobor Honda Civic 36.440 4.850 2
10. 43
3
Vlado Božičević
Branimir Božičević
AK Rijeka
Cerini Škoda Auto Rijeka
Ford Focus 36.782 5.192 1
11. 10
2
Alen Prodan
Kristijan Demark
AMK Skok Racing Zastava 101 37.042 5.452 -
12. 26
1
Marino Ivančić
Mladen Žulić
AMK Skok Racing Autobinachi A112 38.018 6.428 -
13. 4
2
Darko Vrlazić
Željko Kozina
AK Bardahl Autosport Citroën Saxo VTS 38.190 6.600 -
14. 5
2
Gordan Bašić
Srećko Trajbar
AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set
Zastava Yugo 65 39.193 7.603 -
15. 6
2
Mario Macan
Damir Bartolić
AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set
Volkswagen Golf 39.532 7.942 -
16. 3
2
Marko Palijan
Davor Ježek
AMD Zanatlija-Castrol Fiat Uno 75 39.816 8.226 -
17. 9
2
Damir Berta
Sara Berta
AMD Opatija Talbot Samba 40.782 9.192 -
18. 24
1
Davor Borevković
Zlatko Ananić
AK Bardahl Autosport Zastava 750 43.525 11.935 -
19. 42
3
Alen Peruč
Igor Puž
AMD INA delta/AMD Opatija Škoda Octavia RS 44.770 13.180 -
20. 8
2
Mladen Pavlik
Željko Jacešin
AK Bardahl Autosport Volkswagen Golf GTI 45.320 13.730 -
21. 36
3
Alan Validžić
Željko Horvatović
AK Bardahl Autosport
Lutvinka
Opel Kadett 46.588 14.998 -
22. 38
3
Dragan Jelić
Vladimir Sekulić
AK Bardahl Autosport
Lutvinka
Hyundai Lantra 46.697 15.107 -
23. 41
3
Vanja Vešligaj
Robert Živko
AMD INA delta Škoda Octavia RS 49.179 17.589 -
24. 39
3
Saša Vrlazić
Leo Komarica
AK Bardahl Autosport
Lutvinka
Opel Astra 1.6 51.967 20.377 -
- 12
2
Marin Čohar
Helena Božičević
AK Rijeka Fiat Uno SX odustao -

UKUPNI REDOSLIJED ŽENSKIH POSADA
Poz. S.b./Kl. Vozačica/Suvozačica Klub/Tim Vozilo Kaz.bod. Zaostatak Bod.
1. 22
1
Palmina Aljinović
Smiljka Pavić
AK Rijeka
Cerini Škoda Auto Rijeka
Autobinachi A112 Abarth 34.493 0 20
2. 19
1
Luisa Božičević
Jasna Tomažić
AK Rijeka
Cerini Škoda Auto Rijeka
Autobinachi A112 35.066 573 15
3. 21
1
Korana Bašić
Ana Maria Tvrdeić
AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set
Autobinachi A112 35.704 1.211 12
4. 28
1
Ljiljana Kamenar
Dubravka Zaharija
AK Rijeka Autobinachi A112 42.255 7.762 10
5. 40
3
Sanja Širola
Nensi Lučić
AK Rijeka Fiat Tipo 48.483 13.990 8

KLASA I
Poz. S.b./Kl. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Kaz.bod. Zaostatak Bod.
1. 17
1
Denis Grdić
Andrej Lisac
AMD INA delta
INA Millennium
Autobinachi A112 31.590 0 20
2. 16
1
Denis Šroler
Mladen Zubčić
AK V.Gorica/AK Bardahl A. Autobinachi A112 33.105 1.515 15
3. 27
1
Marin Nežić
Manuel Kodelja
AMK Skok Racing Autobinachi A112 33.873 2.283 12
4. 23
1
Jordan Matijašić
Davor Matijašić
AK Rijeka Autobinachi A112 34.082 2.492 10
5. 22
1
Palmina Aljinović
Smiljka Pavić
AK Rijeka
Cerini Škoda Auto Rijeka
Autobinachi A112 Abarth 34.493 2.903 8
6. 20
1
Bojan Krota
Dorjan Kodelja
AMK Skok Racing Autobianchi A112 34.657 3.067 6
7. 19
1
Luisa Božičević
Jasna Tomažić
AK Rijeka
Cerini Škoda Auto Rijeka
Autobinachi A112 35.066 3.476 4
8. 21
1
Korana Bašić
Ana Maria Tvrdeić
AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set
Autobinachi A112 35.704 4.114 3
9. 18
1
Dean Kinkela
Rajko Mulac
AMD INA delta
INA Millennium
Autobinachi A112 36.532 4.942 2
10. 26
1
Marino Ivančić
Mladen Žulić
AMK Skok Racing Autobinachi A112 39.249 7.659 1
11. 28
1
Ljiljana Kamenar
Dubravka Zaharija
AK Rijeka Autobinachi A112 42.255 10.665 -
12. 24
1
Davor Borevković
Zlatko Ananić
AK Bardahl Autosport Zastava 750 45.763 14.163 -

    KLASA II
Poz. S.b./Kl. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Kaz.bod. Zaostatak Bod.
1. 2
2
Darko Mandić
Neven Sušanj
AMD INA delta
INA Millennium
Peugeot 205 GT 33.635 0 20
2. 7
2
Tihomir Pašić
Vesna Bučić
AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 35.564 1.929 15
3. 1
2
Antun Laušin
Lana Laušin
SAK Samobor Honda Civic 36.440 2.805 12
4. 10
2
Alen Prodan
Kristijan Demark
AMK Skok Racing Zastava 101 37.042 3.407 10
5. 4
2
Darko Vrlazić
Željko Kozina
AK Bardahl Autosport Citroën Saxo VTS 38.190 4.555 8
6. 5
2
Gordan Bašić
Srećko Trajbar
AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set
Zastava Yugo 65 39.193 5.558 6
7. 6
2
Mario Macan
Damir Bartolić
AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set
Volkswagen Golf 39.532 5.897 4
8. 3
2
Marko Palijan
Davor Ježek
AMD Zanatlija-Castrol Fiat Uno 75 39.816 6.181 3
9. 9
2
Damir Berta
Sara Berta
AMD Opatija Talbot Samba 40.782 7.147 2
10. 8
2
Mladen Pavlik
Željko Jacešin
AK Bardahl Autosport Volkswagen Golf GTI 45.320 11.685 1
- 12
2
Marin Čohar
Helena Božičević
AK Rijeka Fiat Uno SX odustao -

KLASA III
Poz. S.b./Kl. Vozač/Suvozač Klub/Tim Vozilo Kaz.bod. Zaostatak Bod.
1. 43
3
Vlado Božičević
Branimir Božičević
AK Rijeka
Cerini Škoda Auto Rijeka
Ford Focus 36.782 0 20
2. 42
3
Alen Peruč
Igor Puž
AMD INA delta/AMD Opatija Škoda Octavia RS 44.770 7.988 15
3. 36
3
Alan Validžić
Željko Horvatović
AK Bardahl Autosport
Lutvinka
Opel Kadett 46.588 9.806 12
4. 38
3
Dragan Jelić
Vladimir Sekulić
AK Bardahl Autosport
Lutvinka
Hyundai Lantra 46.697 9.915 10
5. 41
3
Vanja Vešligaj
Robert Živko
AMD INA delta Škoda Octavia RS 49.179 12.397 8
6. 39
3
Saša Vrlazić
Leo Komarica
AK Bardahl Autosport
Lutvinka
Opel Astra 1.6 51.967 15.185 6
7. 40
3
Sanja Širola
Nensi Lučić
AK Rijeka Fiat Tipo 56.907 20.125 4

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD INA DELTA RIJEKA 20 Denis Grdić K1 20 Darko Mandić K2 15 Alen Peruč K3 55
2. AK RIJEKA 20 Vlado Božičević K3 10 Jordan Matijašić K1 8 Palmina Aljinović K1 38
3. AK BARDAHL AUTOSPORT 12 Alan Validžić K3 10 Dragan Jelić K3 8 Darko Vrlazić K2 30
4. AMK SKOK RACING 12 Marin Nežić K1 10 Alen Prodan K2 6 Bojan Krota K1 28
5. AMD OPATIJA 15 Tihomir Pašić K2 2 Damir Berta K2 - 17
6. AK VELIKA GORICA 15 Denis Šroler K1 - - 15
7. AMD ZANATLIJA-CASTROL 6 Gordan Bašić K2 4 Mario Macan K2 3 Korana Bašić K1 13
8. SAK SAMOBOR 12 Antun Laušin K2 - - 12

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM 20 Denis Grdić K1 20 Darko Mandić K2 2 Dean Kinkela K1 42
2. CERINI ŠKODA AUTO RIJEKA 20 Vlado Božičević K3 8 Palmina Aljinović K1 4 Luisa Božičević K1 32
3. LUTVINKA 12 Alan Validžić K3 10 Dragan Jelić K3 6 Saša Vrlazić K3 28
4. FUEL SET 6 Gordan Bašić K2 4 Mario Macan K2 3 Korana Bašić K1 13

INA-Industrija nafte