AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
6. NAGRADA KONAVLE INA MILLENNIUM '01
Čilipi, 27.-28.10.2001.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

UTRKA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 20 19:39,450 0:00,000 15
2. 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 20 19:46,364 0:06,914 13
3. 8 Dario Čikor AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 20 19:52,210 0:12,760 11
4. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 19:52,723 0:13,273 10
5. 5 Dubravko Čikor AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 20 19:58,945 0:19,495 9
6. 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 20 20:01,550 0:22,100 8
7. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 20:07,138 0:27,688 7
8. 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 20 20:12,294 0:32,844 6
9. 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 20 20:12,304 0:32,854 5
10. 18 Željko Hitrec AMK Total
Fuel Set Team
Škoda Octavia 20 20:12,969 0:33,519 4
11. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 19 - 1 krug 3
- 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 1 odustao -
- 16 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 1 odustao -
- 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 0 isključen -
- 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 0 isključen -

UTRKA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 30 25:57,626 0:00,000 30
2. 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 30 26:06,528 0:08,902 26
3. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 30 26:16,653 0:19,027 22
4. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 30 26:17,238 0:19,612 20
5. 18 Željko Hitrec AMK Total
Fuel Set Team
Škoda Octavia 30 26:41,497 0:43,871 18
6. 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 30 26:46,755 0:49,129 16
7. 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 29 - 1 krug 14
8. 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 29 - 1 krug 12
9. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 29 - 1 krug 10
10. 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 28 - 2 kruga 8
- 16 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 23 odustao -
- 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 12 odustao -
- 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 9 odustao -
- 5 Dubravko Čikor AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 7 odustao -
- 8 Dario Čikor AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 0 odustao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. BILLA CERINI TEAM 39 Juraj Šebalj 17 Ellio Radola 14 Marin Galić 70
2. SALONAŠPED TEAM 30 Branko Krstulović 22 Robert Bradarić 7 Damir Goleš 69
3. INA MILLENIUM CERINI 45 Niko Pulić 9 Dubravko Čikor - 54
4. FUEL SET TEAM 22 Željko Hitrec 13 Zoran Kotromanović - 35

INA-Industrija nafte