AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
7. NAGRADA GRADA RIJEKE INA-CERINI '01
Grobnik, 05.-06.05.2001.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

UTRKA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:22,802 0:00,000 15
2. 4 Vanja Vešligaj AMD INA delta Škoda Octavia 10 18:24,526 0:01,724 13
3. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:29,965 0:07,163 11
4. 15 Marin Galić AMD INA delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 10 18:34,549 0:11,747 10
5. 18 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 10 18:38,666 0:15,864 9
6. 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 10 18:48,240 0:25,438 8
7. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:48,268 0:25,466 7
8. 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 10 18:48,579 0:25,777 6
9. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:52,807 0:30,005 5
10. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 10 18:53,375 0:30,573 4
11. 8 Alen Peruč AMD INA delta
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 19:10,084 0:47,282 3
12. 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 10 19:26,423 1:03,621 2
13. 10 Goran Francetić AMD Zanatlija Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 9 16:06,548 2 kruga 1
- 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 7 odustao -
- 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 6 odustao -
- 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 4 odustao -
- 6 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 3 odustao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 1 odustao -
- 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 8 isključen -

UTRKA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 47:17,935 0:00,000 30
2. 15 Marin Galić AMD INA delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 20 47:20,297 0:02,362 26
3. 18 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 20 47:22,539 0:04,604 22
4. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 47:25,080 0:07,145 20
5. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 47:26,259 0:08,324 18
6. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 20 47:30,421 0:12,486 16
7. 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 20 47:36,191 0:18,256 14
8. 6 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 20 47:47,415 0:29,480 12
9. 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 20 47:49,008 0:31,073 10
10. 8 Alen Peruč AMD INA delta
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 20 47:50,042 0:32,107 8
11. 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 20 48:10,468 0:52,533 6
12. 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 17 48:51,630 3 kruga 4
- 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 15 odustao -
- 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 7 odustao -
- 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 7 odustao -
- 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 6 odustao -
- 4 Vanja Vešligaj AMD INA delta Škoda Octavia 0 odustao -
- 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 0 nije startao -
- 10 Goran Francetić AMD Zanatlija Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 0 nije startao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 45 Robert Bradarić 25 Branko Krstulović 25 Damir Goleš 95
2. INA MILLENIUM CERINI 27 Niko Pulić 11 Alen Peruč 8 Dubravko Čikor 46
3. BILLA CERINI TEAM 36 Marin Galić 0 Juraj Šebalj 0 Ellio Radola 36
4. FUEL SET TEAM 10 Milan Brozinić 4 Zoran Kotromanović 1 Goran Francetić 15

INA-Industrija nafte