MEĐUNARODNA AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
INA MILLENNIUM NAGRADA HRVATSKE '01
Grobnik, 25.-26.05.2001.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

UTRKA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 10 18:39,367 0:00,000 15
2. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:43,043 0:03,676 13
3. 18 Željko Hitrec AMK Total
Fuel Set Team
Škoda Octavia 10 18:48,844 0:09,477 11
4. 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 10 18:53,127 0:13,760 10
5. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:55,835 0:16,468 9
6. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 19:00,623 0:21,256 8
7. 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 10 19:05,545 0:26,178 7
8. 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 10 19:06,481 0:27,114 6
9. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 10 19:09,473 0:30,106 5
10. 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 10 19:21,687 0:42,320 4
11. 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 10 19:22,129 0:42,762 3
12. 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 10 19:30,229 0:50,862 2
13. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 19:38,300 0:58,933 1
- 8 Alen Peruč AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 6 odustao -
- 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 3 odustao -
- 4 Vanja Vešligaj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 2 odustao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 2 odustao -

UTRKA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 Željko Hitrec AMK Total
Fuel Set Team
Škoda Octavia 18 33:41,159 0:00,000 30
2. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:44,391 0:03,232 26
3. 4 Vanja Vešligaj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 18 33:44,588 0:03,429 22
4. 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 18 34:01,977 0:20,818 20
5. 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 18 34:15,882 0:34,723 18
6. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 18 34:23,413 0:42,254 16
7. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 34:30,272 0:49,113 14
8. 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 18 34:40,576 0:59,417 12
9. 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 18 34:43,968 1:02,809 10
10. 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 18 34:59,911 1:18,752 8
11. 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 17 33:50,542 1 krug 6
12. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 17 34:56,265 1 krug 4
- 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 11 odustao 3
- 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 5 odustao 2
- 8 Alen Peruč AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 3 odustao 1
- 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 1 odustao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 0 odustao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. FUEL SET TEAM 41 Željko Hitrec 21 Zoran Kotromanović 16 Milan Brozinić 78
2. SALONAŠPED TEAM 39 Robert Bradarić 15 Damir Goleš 8 Branko Krstulović 62
3. BILLA CERINI TEAM 30 Marin Galić 15 Juraj Šebalj 13 Ellio Radola 58
4. INA MILLENIUM CERINI 13 Niko Pulić 0 Alen Peruč 0 Dubravko Čikor 13

INA-Industrija nafte