MEĐUNARODNA AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
ZANATLIJA CASTROL '01
Grobnik, 01.-02.09.2001.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

UTRKA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:24,839 0:00,000 15
2. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:26,603 0:01,764 13
3. 4 Vanja Vešligaj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 10 18:29,191 0:04,352 11
4. 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 10 18:29,732 0:04,893 10
5. 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:39,625 0:14,786 9
6. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 10 18:41,945 0:17,106 8
7. 18 Željko Hitrec AMK Total
Fuel Set Team
Škoda Octavia 10 18:43,087 0:18,248 7
8. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:45,429 0:20,590 6
9. 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 10 18:49,903 0:25,064 5
10. 8 Alen Peruč AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:52,366 0:27,527 4
11. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:58,009 0:33,170 3
12. 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 10 18:59,688 0:34,849 2
13. 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 10 19:23,645 0:58,806 1
14. 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 9 16:40,173 1 krug 1
15. 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 9 16:44,190 1 krug 1
- 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 0 odustao -

UTRKA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:08,892 0:00,000 30
2. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 18 33:09,309 0:00,417 26
3. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:19,062 0:10,170 22
4. 18 Željko Hitrec AMK Total
Fuel Set Team
Škoda Octavia 18 33:23,094 0:14,202 20
5. 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 18 33:25,941 0:17,049 18
6. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 18 33:29,991 0:21,099 16
7. 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 18 33:44,902 0:36,010 14
8. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:49,146 0:40,254 12
9. 8 Alen Peruč AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 18 33:51,835 0:42,943 10
10. 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 18 34:02,644 0:53,752 8
- 12 Zoran Vukičević AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 9 odustao -
- 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 2 odustao -
- 4 Vanja Vešligaj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 0 nije startao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 0 nije startao -
- 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 0 nije startao -
- 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 0 nije startao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 45 Robert Bradarić 28 Branko Krstulović 15 Damir Goleš 88
2. INA MILLENIUM CERINI 39 Niko Pulić 27 Dubravko Čikor 14 Alen Peruč 80
3. FUEL SET TEAM 27 Željko Hitrec 24 Zoran Kotromanović 19 Milan Brozinić 70
4. BILLA CERINI TEAM 10 Juraj Šebalj 1 Marin Galić 0 Ellio Radola 11

INA-Industrija nafte