AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA POŽEGE-INA MILLENNIUM '01
Požega-Glavica, 23.-24.06.2001.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

UTRKA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 12 18:45,273 0:00,000 15
2. 4 Vanja Vešligaj AMD INA delta Škoda Octavia 12 18:50,577 0:05,304 13
3. 18 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 12 18:56,575 0:11,302 11
4. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 12 18:59,039 0:13,766 10
5. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 12 19:04,853 0:19,580 9
6. 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 12 19:14,417 0:29,144 8
7. 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 12 19:23,806 0:38,533 7
8. 15 Marin Galić AMD INA delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 10 16:07,921 2 kruga 6
9. 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 10 16:09,473 2 kruga 5
10. 8 Alen Peruč AMD INA delta
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 16:09,473 2 kruga 4
11. 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 9 14:36,581 3 kruga 3
- 16 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 12 isključen -
- 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 0 odustao -
- 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 0 odustao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 0 nije startao -
- 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 0 nije startao -

UTRKA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 24 37:04,246 0:00,000 30
2. 18 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 24 37:11,741 0:07,495 26
3. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 24 37:14,269 0:10,023 22
4. 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 24 37:31,560 0:27,314 20
5. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 24 37:34,544 0:30,298 18
6. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 24 37:46,412 0:42,166 16
7. 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 24 37:47,375 0:43,129 14
8. 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 24 37:47,805 0:43,559 12
9. 8 Alen Peruč AMD INA delta
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 24 37:59,866 0:55,620 10
10. 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 23 37:05,647 1 krug 8
- 16 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 3 isključen -
- 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 9 odustao -
- 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 8 odustao -
- 15 Marin Galić AMD INA delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 3 odustao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 1 odustao -
- 4 Vanja Vešligaj AMD INA delta Škoda Octavia 0 nije startao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 32 Branko Krstulović 27 Damir Goleš 16 Robert Bradarić 75
2. INA MILLENIUM CERINI 45 Niko Pulić 15 Alen Peruč 8 Dubravko Čikor 68
3. BILLA CERINI TEAM 24 Juraj Šebalj 17 Ellio Radola 6 Marin Galić 47
4. FUEL SET TEAM 8 Zoran Kotromanović 7 Milan Brozinić - 15

INA-Industrija nafte