AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
HAKS INA MILLENNIUM '01
Zagreb, 07.-08.07.2001.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

UTRKA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 14 26:36,988 0:00,000 15
2. 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 14 26:42,375 0:05,387 13
3. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 14 26:44,011 0:07,023 11
4. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 14 26:47,799 0:10,811 10
5. 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 14 26:48,940 0:11,952 9
6. 4 Vanja Vešligaj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 14 26:49,892 0:12,904 8
7. 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 14 26:52,816 0:15,828 7
8. 8 Alen Peruč AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 14 26:53,138 0:16,150 6
9. 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 14 27:02,784 0:25,796 5
10. 16 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 14 27:05,369 0:28,381 4
11. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 14 27:13,827 0:36,839 3
12. 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 14 27:48,552 1:11,564 2
- 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 9 odustao -
- 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 1 odustao -
- 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 0 odustao -
- 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 0 odustao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 0 nije startao -

UTRKA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 26 36:17,067 0:00,000 30
2. 4 Vanja Vešligaj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 26 36:36,872 0:19,805 26
3. 1 Robert Bradarić SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 26 36:47,495 0:30,428 22
4. 15 Marin Galić AMD INA Millen.Cerini
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 26 36:51,130 0:34,063 20
5. 8 Alen Peruč AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 26 37:04,186 0:47,119 18
6. 16 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 26 37:14,922 0:57,855 16
7. 14 Ellio Radola Istra Racing Team
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 26 37:31,854 1:14,787 14
8. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 26 37:33,711 1:16,644 12
- 2 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Cerini Team
Škoda Octavia 26 isključen -
- 5 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 16 odustao -
- 17 Milan Brozinić AMD Zanatlija-Castrol
Fuel Set Team
Škoda Octavia 15 odustao -
- 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 12 odustao -
- 13 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 8 odustao -
- 11 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 3 odustao -
- 9 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 0 nije startao -
- 19 Zoran Kotromanović AMD Matulji Racing
Fuel Set Team
Škoda Octavia 0 nije startao -
- 20 Ivan Šalec AMK Stubaki Škoda Octavia 0 nije startao -

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 32 Robert Bradarić 15 Damir Goleš 7 Branko Krstulović 54
2. INA MILLENIUM CERINI 24 Alen Peruč 11 Niko Pulić 5 Dubravko Čikor 40
3. BILLA CERINI TEAM 29 Marin Galić 14 Ellio Radola 13 Juraj Šebalj 56
4. FUEL SET TEAM 2 Milan Brozinić 0 Zoran Kotromanović - 15

INA-Industrija nafte