štopericaciljna zastavica 1. 07.-08.04.01. - Kastav
2. 21.-22.04.01. - Makarska
3. 22.-23.09.01. - Brtonigla
4. 29.-30.09.01. - Lipik
5. 06.-07.10.01. - Opatija
6. 27.-28.10.01. - Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A06 - OCJENSKO-SPRETNOSNE VOŽNJE


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Denis Šroler AK Velika Gorica 15 [4] 20 20 10 10 75 [79[
2. Dean Kinkela AMD INA Millen.Cerini 20 [6] 12 15 6 20 73 [79]
3. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini 12 0 15 10 12 15 64
4. Marin Nežić AMK Skok Racing 8 12 [1] 2 15 12 49 [50]
5. Vlado Božičević AK Rijeka 0 20 10 3 8 6 47
6. Bojan Krota AMK Skok Racing 2 8 0 12 20 2 44
7. Darko Mandić AMD INA Millen.Cerini 10 10 8 6 0 0 34
8. Antun Laušin SAK Samobor 4 15 6 0 3 1 29
9. Denis Šverko AMD Opatija 6 0 2 8 4 8 28
10. Jordan Matijašić AK Rijeka 3 0 4 4 1 0 12
11. Marino Ivančić AMK Skok Racing 1 1 0 1 0 4 7
12. Milovan Bučić AMD Opatija - 0 - - 2 3 5
13. Alen Kapusta AMD Onum - 3 - - - - 3
14. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol 0 0 3 0 0 0 3
15. Tihomir Pašić AMD Opatija 0 2 - - - 0 2

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Luisa Božičević AK Rijeka 20 [15] 20 20 15 15 90 [105]
2. Palmina Aljinović AK Rijeka [15] 20 15 15 20 20 90 [105]
3. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol [12] 12 12 12 12 12 60 [72]
4. Sanja Širola AK Rijeka [8] 8 10 10 8 8 44 [52]
5. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 10 - - - 10 10 30
6. Smiljka Pavić AK Rijeka - 10 - - - - 10
7. Milica Brajičić SAK Split - 6 - - - - 6

KLASA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Denis Šroler AK Velika Gorica 20 [10] 20 20 15 15 90 [100]
2. Marin Nežić AMK Skok Racing 15 15 [8] 8 20 20 78 [86]
3. Vlado Božičević AK Rijeka [6] 20 15 10 12 8 65 [71]
4. Luisa Božičević AK Rijeka 12 12 12 12 [6] 10 58 [64]
5. Denis Šverko AMD Opatija 10 [4] 10 15 10 12 57 [61]
6. Marino Ivančić AMK Skok Racing 8 6 6 6 [4] 6 32 [36]
7. Milovan Bučić AMD Opatija - 3 - - 8 4 15
8. Aljoša Kinkela AMD Opatija 4 1 isk - 3 2 10
9. Alen Kapusta AMD Onum - 8 - - - - 8
10. Denis Sandalj AMK Buzet - - 4 - - 3 7
11. Željko Lipušić AK INA - - - 4 - - 4
12. Kristijan Demark AMK Skok Racing - - 3 - - - 3
13. Damir Bilić SAK Split - 2 - - - - 2
- Milica Brajičić SAK Split - 0 - - - - 0

KLASA II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Dean Kinkela AMD INA Millen.Cerini 20 [12] 15 20 12 20 87 [99]
2. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini 15 [4] 20 12 15 15 77 [81]
3. Bojan Krota AMK Skok Racing [6] 15 10 15 20 10 70 [76]
4. Palmina Aljinović AK Rijeka 12 20 [8] 8 10 12 62 [70]
5. Jordan Matijašić AK Rijeka 10 [6] 12 10 8 8 48 [54]
6. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol 8 10 [6] 6 6 6 36 [42]
7. Tihomir Pašić AMD Opatija 4 8 - - - 4 16
8. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 3 - - - 4 3 10
9. Moreno Vižintin AMK Skok Racing - - 4 - - - 4
10. Siniša Majstorović AK INA - - - 4 - - 4
11. Smiljka Pavić AK Rijeka - 3 - - - - 3
12. Gordan Prenc SAK Split - 2 - - - - 2
13. Mikele Vižentin AMK Skok Racing 2 - - - - - 2
14. Matko Režić SAK Split - 1 - - - - 1
- Mišo Barišić AMD Oneum - 0 - - - - 0
- Damir Berta AMD Opatija - 0 - - - - 0

KLASA III
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor [15] 20 15 15 20 20 90 [105]
2. Darko Mandić AMD INA Millen.Cerini 20 15 20 20 [8] 8 83 [91]
3. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol [8] 12 12 10 15 15 64 [72]
4. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol 12 [4] 10 12 12 12 58 [62]
5. Alen Prodan AMK Skok Racing 10 - 8 - 10 10 38
6. Sanja Širola AK Rijeka 6 [3] 4 8 6 6 30 [33]
7. Marin Čohar AK Rijeka - 10 6 - - - 16
8. Darko Vrlazić AK Bardahl Autosport - 8 - - - - 8
9. Danijel Seršić AMD Opatija od 6 - - - - 6
10. Saša Vrlazić AK Bardahl Autosport - 2 - - - - 2

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. AMD INA MILLENNIUM CERINI 55 31 55 52 35 43 271
2. AK RIJEKA 34 52 39 32 30 30 217
3. AMK SKOK RACING 33 36 26 29 50 40 214
4. AMD ZANATLIJA-CASTROL 28 26 28 28 33 33 176
5. SAK SAMOBOR 15 20 15 15 20 20 105
6. AMD OPATIJA 18 18 10 15 21 20 102
7. AK VELIKA GORICA 20 10 20 20 15 15 100
8. AK BARDAHL AUTOSPORT - 10 - - - - 10
9. AMD ONEUM - 8 - - - - 8
10. AK INA - - - 8 - - 8
11. AMK BUZET - - 4 - - 3 7
12. SAK SPLIT - 5 - - - - 5

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. INA MILLENNIUM 55 31 55 52 35 43 271
2. AK RIJEKA 30 52 35 30 28 30 205
3. CAMEL 29 36 24 29 44 36 198
4. FUEL SET 28 26 28 28 33 33 176

INA-Industrija nafte