rally98.jpg (46714 bytes)

1. 28.-29.04.01. - Rijeka
2. 12.-13.05.01. - Saturnus (SLO)
3. 14.-16.06.01. - INA Croatia
4. 29.-30.06.01. - Dugo Selo
5. 25.-26.08.01. - Korčula
6. 07.-08.09.01. - Meczek (H)
7. 12.-13.10.01. - Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Nenad Lončarić AMK Siget 15 20 20 20 x - od 75
2. Tomislav Škalić AMK Siget - - 10 15 x 20 12 57
3. Željko Sopić AK Delta 8 od 4 8 x 15 3 38
4. Saša Stanišić AMK Siget - - 15 - x - 15 30
5. Juraj Šebalj AK Delta - - 8 12 x - 8 28
6. Neven Kozarić AMK Siget 12 15 od od x - - 27
7. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol od od 12 od x - 10 22
8. David Pattison AK Prigorje 20 - - - x - - 20
9. Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - x - 20 20
10. Siniša Crnojević AK Delta 0 12 6 isk x - 0 18
11. Hrvoje Perharić AK Prigorje 10 - od - x - od 10
12. Tomislav Šiprak AK Delta 0 10 od 0 x - 0 10
13. Davor Jurjević AK Zagreb - - - 10 x - - 10
14. Darko Rafaj AMK Dugo Selo 6 - - 4 x - - 10
15. Berislav Mlinarec AMK Dugo Selo - - - 6 x - 4 10
16. Andrej Veronek AK Delta 0 8 1 od x - 0 9
17. Miljenko Mirić AK Delta 0 6 0 0 x - 0 6
18. Daniel Šaškin AMK Dugo Selo - - od - x - 6 6
19. Antun Vrbanović AMK Siget 3 - 2 od x - 0 5
20. Dean Saftić AMD Matulji Racing 4 - - - x - - 4
21. Gabor Muranyi AK Astra od 4 0 - x - - 4
22. Marin Galić AMD INA Millen.Cerini - - od 3 x - 1 4
23. Goran Francetić AK Astra - - 3 - x - od 3
24. Marko Lovak AK Delta 2 - od 1 x - 0 3
25. Tajana Koren AK Speedy - - - 2 x - - 2
26. Dražen Pigl AK Auto Klub - - od od x - 2 2
27. Vlado Božičević AK Rijeka 1 - - - x - - 1
- Mišel Beti AK Delta 0 - 0 isk x - od 0
- Damir Cerjanec AMK Siget 0 - - 0 x - - 0
- Damir Habazin AK Auto Klub - - 0 - x - 0 0
- Boris Najdanović AK Delta 0 - - - x - - 0
- Miroslav Carić AK Prigorje - - - 0 x - - 0
- Romeo Matulja AK Rijeka od - - - x - od 0
- Marko-Oto Juričev AK Auto Klub - - od od x - - 0
- Saša Ljubenko AK Delta - - od od x - - 0
- Kristijan Matulić AK Prigorje - - od od x - - 0
- Daniel Drenovac AK Delta od - - - x - - 0
- Davor Fiket AK Delta - - od - x - - 0
- Tomislav Kelković AK Delta - - od - x - - 0
- Neven Novak AK Zagreb - - od - x - - 0
- Hrvoje Šalković AK Delta - - od - x - - 0
- Slaven Šekuljica AMK Dugo Selo - - - od x - - 0
- Marko Jelić AK Favorit - - - - x - od 0
- Ivica Vučetić AK Astra - - - - x - od 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - x - od 0

GRUPA N - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Nenad Lončarić AMK Siget 20 20 20 20 x - od 80
2. Juraj Šebalj AK Delta - - 12 15 x - 15 42
3. Siniša Crnojević AK Delta 6 12 10 isk x - 8 36
4. Saša Stanišić AMK Siget - - 15 - x - 20 35
5. Neven Kozarić AMK Siget 15 15 od od x - - 30
6. Berislav Mlinarec AMK Dugo Selo - - - 10 x - 12 22
7. Darko Rafaj AMK Dugo Selo 12 - - 8 x - - 20
8. Marin Galić AMD INA Millen.Cerini - - od 6 x - 10 16
9. Davor Jurjević AK Zagreb - - - 12 x - - 12
10. Dean Saftić AMD Matulji Racing 10 - - - x - - 10
11. Vlado Božičević AK Rijeka 8 - - - x - - 8
12. Damir Cerjanec AMK Siget 4 - - 3 x - - 7
13. Tajana Koren AK Speedy - - - 4 x - - 4
- Davor Fiket AK Delta - - od - x - - 0
- Tomislav Kelković AK Delta - - od - x - - 0
- Neven Novak AK Zagreb - - od - x - - 0
- Marko Jelić AK Favorit - - - - x - od 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - x - od 0

GRUPA A - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tomislav Škalić AMK Siget - - 15 20 x 20 15 70
2. Željko Sopić AK Delta 12 od 12 15 x 15 8 62
3. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol od od 20 od x - 12 32
4. Tomislav Šiprak AK Delta 4 20 od 8 x - 0 32
5. Miljenko Mirić AK Delta 2 12 3 10 x - 1 28
6. Andrej Veronek AK Delta 6 15 6 od x - 0 27
7. Marko Lovak AK Delta 8 - od 12 x - 2 22
8. Antun Vrbanović AMK Siget 10 - 8 od x - 3 21
9. David Pattison AK Prigorje 20 - - - x - - 20
10. Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - x - 20 20
11. Hrvoje Perharić AK Prigorje 15 - od - x - od 15
12. Gabor Muranyi AK Astra od 10 1 - x - - 11
13. Goran Francetić AK Astra - - 10 - x - od 10
14. Daniel Šaškin AMK Dugo Selo - - od - x - 10 10
15. Damir Habazin AK Auto Klub - - 4 - x - 4 8
16. Miroslav Carić AK Prigorje - - - 6 x - - 6
17. Dražen Pigl AK Auto Klub - - od od x - 6 6
18. Boris Najdanović AK Delta 3 - - - x - - 3
19. Mišel Beti AK Delta 1 - 2 isk x - od 3
- Romeo Matulja AK Rijeka od - - - x - od 0
- Marko-Oto Juričev AK Auto Klub - - od od x - - 0
- Saša Ljubenko AK Delta - - od od x - - 0
- Kristijan Matulić AK Prigorje - - od od x - - 0
- Daniel Drenovac AK Delta od - - - x - - 0
- Hrvoje Šalković AK Delta - - od - x - - 0
- Slaven Šekuljica AMK Dugo Selo - - - od x - - 0
- Ivica Vučetić AK Astra - - - - x - od 0

KLASA N1 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Siniša Crnojević AK Delta 10 10 10 isk x - 10 40
2. Damir Cerjanec AMK Siget 6 - - 10 x - - 16
- Davor Fiket AK Delta - - od - x - - 0
- Tomislav Kelković AK Delta - - od - x - - 0
- Marko Jelić AK Favorit - - - - x - od 0

KLASA A5 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 10 od 10 10 x 10 10 50
2. Antun Vrbanović AMK Siget 6 - 6 od x - 6 18
3. Tomislav Šiprak AK Delta 2 10 od 3 x - 2 17
4. Marko Lovak AK Delta 4 - od 6 x - 4 14
5. Andrej Veronek AK Delta 3 6 4 od x - 1 14
6. Miljenko Mirić AK Delta 0 4 3 4 x - 3 14
7. Gabor Muranyi AK Astra od 3 1 - x - - 4
8. Mišel Beti AK Delta 0 - 2 isk x - od 2
9. Miroslav Carić AK Prigorje - - - 2 x - - 2
10. Boris Najdanović AK Delta 1 - - - x - - 1
- Romeo Matulja AK Rijeka od - - - x - od 0
- Saša Ljubenko AK Delta - - od od x - - 0
- Daniel Drenovac AK Delta od - - - x - - 0
- Daniel Šaškin AMK Dugo Selo - - od - x - - 0
- Slaven Šekuljica AMK Dugo Selo - - - od x - - 0

KUP HRVATSKE - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Damir Habazin AK Auto Klub 10 - - - x - - 10

UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Nenad Puzić AMK Siget 15 20 20 20 x - od 75
2. Zdravko Škalić AMK Siget - - 10 15 x 20 12 57
3. Denis Pikula AK Delta 8 od 4 8 x 15 3 38
4. Saša Bitterman AMK Siget 2 - 15 - x - 15 32
5. Kristina Priščan AMK Siget 12 15 - od x - - 27
6. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol od od 12 od x - 10 22
7. Siniša Štefanović AK Prigorje 20 - - - x - - 20
8. Tamara Rajšić AMK Dugo Selo - - - - x - 20 20
9. Danijel Drenovac AK Delta - 12 6 isk x - - 18
10. Toni Klinc AK Delta - - 8 - x - 8 16
11. Dvina Meler AK Delta - - - 12 x - - 12
12. Bruno Boršić AK Prigorje 10 - od - x - - 10
13. Zoran Raštegorac AK Delta 0 10 od 0 x - 0 10
14. Dražen Mohor AK Zagreb - - - 10 x - - 10
15. Igor Kovačić AMK Dugo Selo 6 - - 4 x - - 10
16. Neđad Kljajić AMK Dugo Selo - - - 6 x - 4 10
17. Krešimir Gospodinović AK Delta 0 8 1 od x - 0 9
18. Stanislav Orestijević AK Delta - 6 - - x - - 6
19. Ronald Schiffner AMK Skok Racing - - od - x - 6 6
20. Alan Tomić AMK Siget 3 - 2 od x - 0 5
21. David Dobrila AMD Matulji Racing 4 - - - x - - 4
22. Joszef Nyeki AK Astra od 4 0 - x - - 4
23. Branimir Cvijić AK Delta 0 - od 3 x - 1 4
24. Ivica Pihač AK Astra - - 3 - x - od 3
25. Tomislav Hruška AK Delta od - - 0 x - 2 2
26. Tomislav Štajduhar AK Speedy - - - 2 x - - 2
27. Goran Crnković AK Rijeka 1 - - - x - - 1
28. Tihomir Simon AK Delta 0 - od 1 x - 0 1
- Davor Matun AK Delta - - 0 0 x - 0 0
- Zlatko Stanec AK Delta 0 - 0 isk x - - 0
- Tomislav Županić AK Auto Klub - - 0 - x - 0 0
- Ivana Mukavec AK Delta 0 - - - x - - 0
- Damir Vunić AK Delta 0 - - - x - - 0
- Tomislav Stankić AK Prigorje - - - 0 x - - 0
- Slaven Dedić AK Delta - - - - x - 0 0
- Dubravka Zaharija AK Rijeka od - - - x - od 0
- Ivan Martinović AK Prigorje - - od od x - - 0
- Danijel Opuhač AK Delta - - od od x - - 0
- Vladimir Poredski AK Auto Klub - - od od x - - 0
- Boris Najdanović AK Delta - - od - x - od 0
- Borislav Kuš AMK Siget - - od - x - - 0
- Luka Pavičić AK Delta - - od - x - - 0
- Ivan Plečko AK Delta - - od - x - - 0
- Marijan Stublić AK Zagreb - - od - x - - 0
- Robert Težak AK Delta - - od - x - - 0
- Robert Kozina AMK Dugo Selo - - - od x - - 0
- Damir Meznarić AK Delta - - - od x - - 0
- Mladen Butorac AK Prigorje - - - - x - od 0
- Mario Milokanović AMK Skok Racing - - - - x - od 0
- Sanjin Sirotić AK Favorit - - - - x - od 0
- Hrvoje Šalković AK Delta - - - - x - od 0

GRUPA N - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Nenad Puzić AMK Siget 20 20 20 20 x - od 80
2. Saša Bitterman AK Astra - - 15 - x - 20 35
3. Kristina Priščan AMK Siget 15 15 - od x - - 30
4. Toni Klinc AK Delta - - 12 - x - 15 27
5. Danijel Drenovac AK Delta - 12 10 isk x - - 22
6. Neđad Kljajić AMK Dugo Selo - - - 10 x - 12 22
7. Igor Kovačić AMK Dugo Selo 12 - - 8 x - - 20
8. Branimir Cvijić AK Delta 4 - od 6 x - 10 20
9. Dvina Meler AK Delta - - - 15 x - - 15
10. Dražen Mohor AK Zagreb - - - 12 x - - 12
11. David Dobrila AMD Matulji Racing 10 - - - x - - 10
12. Goran Crnković AK Rijeka 8 - - - x - - 8
13. Slaven Dedić AK Delta - - - - x - 8 8
14. Ivana Mukavec AK Delta 6 - - - x - - 6
15. Tomislav Štajduhar AK Speedy - - - 4 x - - 4
16. Tomislav Hruška AK Delta - - - 3 x - - 3
- Borislav Kuš AMK Siget - - od - x - - 0
- Luka Pavičić AK Delta - - od - x - - 0
- Ivan Plečko AK Delta - - od - x - - 0
- Marijan Stublić AK Zagreb - - od - x - - 0
- Mario Milokanović AMK Skok Racing - - - - x - od 0
- Sanjin Sirotić AK Favorit - - - - x - od 0

GRUPA A - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Zdravko Škalić AMK Siget - - 15 20 x 20 15 70
2. Denis Pikula AK Delta 12 od 12 15 x 15 8 62
3. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol od od 20 od x - 12 32
4. Zoran Raštegorac AK Delta 4 20 od 8 x - 0 32
5. Krešimir Gospodinović AK Delta 6 15 6 od x - 0 27
6. Alan Tomić AMK Siget 10 - 8 od x - 3 21
7. Siniša Štefanović AK Prigorje 20 - - - x - - 20
8. Tamara Rajšić AMK Dugo Selo - - - - x - 20 20
9. Tihomir Simon AK Delta 2 - od 12 x - 2 16
10. Bruno Boršić AK Prigorje 15 - od - x - - 15
11. Davor Matun AK Delta - - 3 10 x - 1 14
12. Stanislav Orestijević AK Delta - 12 - - x - - 12
13. Joszef Nyeki AK Astra od 10 1 - x - - 11
14. Ivica Pihač AK Astra - - 10 - x - od 10
15. Ronald Schiffner AMK Skok Racing - - od - x - 10 10
16. Saša Bitterman AMK Siget 8 - - - x - - 8
17. Tomislav Županić AK Auto Klub - - 4 - x - 4 8
18. Tomislav Stankić AK Prigorje - - - 6 x - - 6
19. Tomislav Hruška AK Delta od - - - x - 6 6
20. Damir Vunić AK Delta 3 - - - x - - 3
21. Zlatko Stanec AK Delta 1 - 2 isk x - - 3
- Dubravka Zaharija AK Rijeka od - - - x - od 0
- Ivan Martinović AK Prigorje - - od od x - - 0
- Danijel Opuhač AK Delta - - od od x - - 0
- Vladimir Poredski AK Auto Klub - - od od x - - 0
- Boris Najdanović AK Delta - - od - x - od 0
- Robert Kozina AMK Dugo Selo - - - od x - - 0
- Damir Meznarić AK Delta - - - od x - - 0
- Robert Težak AK Delta - - od - x - - 0
- Mladen Butorac AK Prigorje - - - - x - od 0
- Hrvoje Šalković AK Delta - - - - x - od 0

KLASA N1 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Danijel Drenovac AK Delta - 10 10 od x - - 20
2. Ivana Mukavec AK Delta 10 - - - x - - 10
3. Tomislav Hruška AK Delta - - - 10 x - - 10
4. Slaven Dedić AK Delta - - - - x - 10 10
5. Branimir Cvijić AK Delta 6 - - - x - - 6
- Luka Pavičić AK Delta - - od - x - - 0
- Ivan Plečko AK Delta - - od - x - - 0
- Robert Kozina AMK Dugo Selo - - - od x - - 0
- Sanjin Sirotić AK Favorit - - - - x - od 0

KLASA A5 - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Denis Pikula AK Delta 10 od 10 10 x 10 10 50
2. Alan Tomić AMK Siget 6 - 6 od x - 6 18
3. Zoran Raštegorac AK Delta 2 10 od 3 x - 2 17
4. Krešimir Gospodinović AK Delta 3 6 4 od x - 1 14
5. Tihomir Simon AK Delta 0 - od 6 x - 4 10
6. Davor Matun AK Delta - - 3 4 x - 3 10
7. Saša Bitterman AMK Siget 4 - - - x - - 4
8. Stanislav Orestijević AK Delta - 4 - - x - - 4
9. Joszef Nyeki AK Astra od 3 1 - x - - 4
10. Zlatko Stanec AK Delta 0 - 2 isk x - - 2
11. Tomislav Stankić AK Prigorje - - - 2 x - - 2
12. Damir Vunić AK Delta 1 - - - x - - 1
- Dubravka Zaharija AK Rijeka od - - - x - od 0
- Danijel Opuhač AK Delta - - od od x - - 0
- Tomislav Hruška AK Delta od - - - x - - 0
- Ronald Schiffner AMK Skok Racing - - od - x - - 0
- Boris Najdanović AK Delta - - - - x - od 0

KUP HRVATSKE - SUVOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukup.
1. Tomislav Županić AK Auto Klub 10 - - - x - - 10

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. AMK SIGET 30 35 45 35 x 20 27 192
2. AK DELTA 10 30 18 21 x 15 13 107
4. AMK DUGO SELO 6 - 0 10 x - 30 46
3. AK PRIGORJE 30 - 0 0 x - 0 30
5. AMD ZANATLIJA-CASTROL 0 0 12 0 x - 10 22
6. AK ZAGREB - - 0 10 x - - 10
7. AK ASTRA 0 4 3 - x - 0 7
8. AMD MATULJI RACING 4 - - - x - - 4
9. AMD INA MILLENNIUM CERINI - - 0 3 x - 1 4
10. AK SPEEDY - - - 2 x - - 2
11. AK RIJEKA 1 - - - x - 0 1
- AK AUTO KLUB - 0 0 0 x - 0 0
- AK FAVORIT - - - - x - 0 0
- AMK SKOK RACING - - - - x - 0 0

REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. FUCHS AMK SIGET RALLY TEAM 27 - 35 35 x - 27 124
2. BILLA ŠKODA TDI CROATIA TEAM - - 8 15 x - 9 32

INA-Industrija nafte