AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ISTARSKA KREDITNA BANKA UMAG - 1. NAGRADA POREČA '02
Limski kanal, 12.-13.10.2002.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing F3 Dallara 393 3:18,871 0:00,000 10
2. 2 A10 Silvio Bajde AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:28,210 0:09,339 8
3. 3 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 3:38,288 0:19,417 6
4. 12 N5 Danijel Šaškin AMK Skok Racing Mitsubishi Lancer Evo VI 3:40,787 0:21,916 5
5. 14 A8 Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol Peugeot 306 S16 3:42,097 0:23,226 4
6. 95 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 3:43,534 0:24,663 3
7. 71 A8 Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 3:50,569 0:31,698 2
8. 88 A8 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 3:50,994 0:32,123 1
9. 52 N3 Tomislav Hruškar AK Zelina Peugeot 306 S16 3:51,871 0:33,000 -
10. 80 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 3:52,120 0:33,249 -
11. 82 H14 Milan Brozinić AK Klek Volkswagen Golf GTi 3:53,755 0:34,884 -
12. 77 A8 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 3:54,250 0:35,379 -
13. 53 N2 Moreno Luksetić AMD Zrinski Honda Civic 3:57,663 0:38,792 -
14. 51 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 3:58,928 0:40,057 -
15. 93 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:00,664 0:41,793 -
16. 33 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:01,008 0:42,137 -
17. 97 H13 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 4:01,933 0:43,062 -
18. 64 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:02,315 0:43,444 -
19. 101 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf 4:02,470 0:43,599 -
20. 70 A6 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 4:03,267 0:44,396 -
21. 63 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,185 0:46,314 -
22. 86 H13 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Peugeot 205 4:06,396 0:47,525 -
23. 91 H14 Igor Krišto AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:07,608 0:48,737 -
24. 111 H12 Sergio MIščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 4:08,198 0:49,327 -
25. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,129 0:51,258 -
26. 35 N3 Matko Gortan Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:10,822 0:51,951 -
27. 100 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 1.3 4:11,786 0:52,915 -
28. 92 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:12,353 0:53,482 -
29. 85 H12 Bojan Krota AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 4:14,143 0:55,272 -
30. 172 A6 Alen Peruć AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:14,685 0:55,814 -
31. 67 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:15,217 0:56,346 -
32. 84 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 4:16,090 0:57,219 -
33. 87 H14 Andrej Veljačić AK Rijeka Peugeot 205 4:17,528 0:58,657 -
34. 73 A6 Ronald Schiffner AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:18,553 0:59,682 -
35. 45 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:19,129 1:00,258 -
36. 185 H14 Mario Jurišić AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 4:25,500 1:06,629 -
37. 103 A8 Erik Babić AMD Matulji Racing Peugeot 205 5:38,475 2:19,604 -
- 46 N1 Sandro Rubinić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye odustao -
- 5 N5 Dean Saftić AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 90 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 nije startao -
- 68 A10 Elvis Ipša AK Favorit Lancia Delta HF Integrale nije startao -
- 99 H12 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Fiat 128 Sport nije startao -
- 89 H14 Branko Krstulović AMD Zrinski Opel Kadett GSi nije startao -
- 8 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer Evo III nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:01,008 0:00,000 23
2. 45 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:19,129 0:18,121 17
- 46 N1 Sandro Rubinić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 53 N2 Moreno Luksetić AMD Zrinski Honda Civic 3:57,663 0:00,000 24
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N3 Tomislav Hruškar AK Zelina Peugeot 306 S16 3:51,871 0:00,000 24,5
2. 35 N3 Matko Gortan Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:10,822 0:18,951 17,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N5 Danijel Šaškin AMK Skok Racing Mitsubishi Lancer Evo VI 3:40,787 0:00,000 25
2. 51 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 3:58,928 0:18,141 18,5
- 5 N5 Dean Saftić AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 64 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:02,315 0:00,000 24
2. 70 A6 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 4:03,267 0:00,952 18,5
3. 63 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,185 0:02,870 15
4. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,129 0:07,814 12,5
5. 172 A6 Alen Peruć AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:14,685 0:12,370 10
6. 67 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:15,217 0:12,902 8
7. 73 A6 Ronald Schiffner AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:18,553 0:16,238 6
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 A8 Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol Peugeot 306 S16 3:42,097 0:00,000 24
2. 71 A8 Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 3:50,569 0:08,472 18,5
3. 88 A8 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 3:50,994 0:08,897 15
4. 77 A8 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 3:54,250 0:12,153 12,5
5. 103 A8 Erik Babić AMD Matulji Racing Peugeot 205 5:38,475 1:56,378 8
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 A10 Silvio Bajde AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:28,210 0:00,000 25
2. 3 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 3:38,288 0:10,078 19,5
- 68 A10 Elvis Ipša AK Favorit Lancia Delta HF Integrale nije startao -
- 8 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer Evo III nije startao -
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:00,664 0:00,000 23,5
2. 111 H12 Sergio MIščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 4:08,198 0:07,534 16
3. 100 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 1.3 4:11,786 0:11,122 12,5
4. 85 H12 Bojan Krota AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 4:14,143 0:13,479 10
5. 84 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 4:16,090 0:15,426 8
- 99 H12 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Fiat 128 Sport nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 95 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 3:43,534 0:00,000 25
2. 97 H13 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 4:01,933 0:18,399 18
3. 101 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf 4:02,470 0:18,936 14,5
4. 86 H13 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Peugeot 205 4:06,396 0:22,862 12
5. 92 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:12,353 0:28,819 8
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 82 H14 Milan Brozinić AK Klek Volkswagen Golf GTi 3:53,755 0:00,000 24
2. 91 H14 Igor Krišto AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:07,608 0:13,853 16,5
3. 87 H14 Andrej Veljačić AK Rijeka Peugeot 205 4:17,528 0:23,773 12
4. 185 H14 Mario Jurišić AMD Matulji Racing Fiat Ritmo 4:25,500 0:31,745 10
- 90 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 nije startao -
- 89 H14 Branko Krstulović AMD Zrinski Opel Kadett GSi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 3:52,120 0:00,000 24,5
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 25 Silvio Bajde A10 24,5 Rajko Vlah H15 24 Zoran Srok A6 73,5
2. AMK SKOK RACING 25 Edi Milokanović H13 25 Danijel Šaškin N5 18,5 Mladen Žulić A6 68,5
3. ISTRA RACING TEAM 23 Darko Ladavac N1 17,5 Matko Gortan N3 8 Kristijan Koraca H12 48,5
4. AK RIJEKA 16,5 Igor Krišto H14 14,5 Ivan Jaranović H13 12 Andrej Veljačić H14 43
5. AK PULA-ROVINJ 23,5 Mario Delmoro H12 17 Roland Ferenčić N1 - 40,5
6. AMD ZRINSKI 24 Moreno Luksetić N2 15 Sebastijan Ivšić A8 - 39
7. AK DELTA 18,5 Zoran Raštegorac N5 15 Siniša Crnojević A6 - 33,5
8. AK ZELINA 24,5 Tomislav Hruškar N3 - - 24,5
9. AK KLEK 24 Milan Brozinić H14 - - 24
10. AMD ZANATLIJA-CASTROL 24 Jaki Franja A8 - - 24
11. AK ZAGREB 19,5 Boris Durlen A10 - - 19,5
12. SAK SPLIT 18,5 Damir Goleš A8 - - 18,5
13. AMK STUBAKI 12,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 12,5
14. AMD INA MILLENNIUM CERINI 12,5 Denis Grdić A8 - - 12,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA