AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
5. NAGRADA OGULINA-MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI '02
Ogulin, 01.-02.06.2002.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:21,902 0:00,000 10
2. 2 A10 Silvio Bajde AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:23,936 0:02,034 8
3. 82 H14 Milan Brozinić AK Klek Volkswagen Golf GTi 4:29,842 0:07,940 6
4. 95 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 4:44,790 0:22,888 5
5. 71 A8 Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 4:48,769 0:26,867 4
6. 90 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 4:49,384 0:27,482 3
7. 52 N3 Tomislav Hruškar AK Zelina Peugeot 306 S16 4:49,706 0:27,804 2
8. 53 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:52,119 0:30,217 1
9. 86 H13 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Peugeot 205 4:52,215 0:30,313 -
10. 93 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:55,084 0:33,182 -
11. 92 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:59,599 0:37,697 -
12. 51 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 5:00,003 0:38,101 -
13. 97 H13 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 5:03,022 0:41,120 -
14. 91 H14 Igor Krišto AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 5:04,717 0:42,815 -
15. 99 H12 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Fiat 128 Sport 5:04,762 0:42,860 -
16. 94 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 5:05,256 0:43,354 -
17. 101 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf 5:05,953 0:44,051 -
18. 80 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 5:06,121 0:44,219 -
19. 45 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 5:06,670 0:44,768 -
20. 70 A6 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 5:08,348 0:46,446 -
21. 64 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:08,605 0:46,703 -
22. 46 N1 Sandro Rubinić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 5:10,730 0:48,828 -
23. 63 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 5:11,099 0:49,197 -
24. 67 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:13,127 0:51,225 -
25. 50 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 5:13,983 0:52,081 -
26. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:16,552 0:54,650 -
27. 98 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 5:20,036 0:58,134 -
28. 33 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 5:34,759 1:12,857 -
- 66 A6 Ivan Šalec AMD Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 83 H14 Kristian Marinić AK Delta Volkswagen Golf GTi odustao -
- 87 H14 Andrej Veljačić AK Rijeka Peugeot 205 nije startao -
- 88 A8 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio nije startao -
- 89 H14 Branko Krstulović AMD Zrinski Opel Kadett nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 45 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 5:06,670 0:00,000 23,5
2. 46 N1 Sandro Rubinić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 5:10,730 0:04,060 18
3. 33 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 5:34,759 0:28,089 14
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N3 Tomislav Hruškar AK Zelina Peugeot 306 S16 4:49,706 0:00,000 25
2. 53 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:52,119 0:02,413 19,5
3. 50 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 5:13,983 0:24,277 14,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 5:00,003 0:00,000 14
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 70 A6 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 5:08,348 0:00,000 23,5
2. 64 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 5:08,605 0:00,257 18
3. 63 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 5:11,099 0:02,751 14,5
4. 67 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 5:13,127 0:04,779 12
5. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 5:16,552 0:08,204 9,5
- 66 A6 Ivan Šalec AMD Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A8 Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 4:48,769 0:00,000 14
- 88 A8 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio nije startao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:21,902 0:00,000 25
2. 2 A10 Silvio Bajde AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:23,936 0:02,034 19,5
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:55,084 0:00,000 23
2. 99 H12 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Fiat 128 Sport 5:04,762 0:09,678 16
3. 98 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 5:20,036 0:24,952 12
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 95 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 4:44,790 0:00,000 26,5
2. 86 H13 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Peugeot 205 4:52,215 0:07,425 20,5
3. 92 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:59,599 0:14,809 16,5
4. 97 H13 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 5:03,022 0:18,232 14
5. 94 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 5:05,256 0:20,466 10,5
6. 101 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf 5:05,953 0:21,163 8
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 82 H14 Milan Brozinić AK Klek Volkswagen Golf GTi 4:29,842 0:00,000 25
2. 90 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 4:49,384 0:19,542 19
3. 91 H14 Igor Krišto AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 5:04,717 0:34,875 13,5
- 83 H14 Kristian Marinić AK Delta Volkswagen Golf GTi odustao -
- 87 H14 Andrej Veljačić AK Rijeka Peugeot 205 nije startao -
- 89 H14 Branko Krstulović AMD Zrinski Opel Kadett nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 5:06,121 5:06,121 10
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMK SKOK RACING 26,5 Edi Milokanović H13 23,5 Mladen Žulić A6 16 Manuel Kodelja H12 66
2. AMD MATULJI RACING 19,5 Silvio Bajde A10 18 Zoran Srok A6 16,5 Mladen Sigurnjak H13 54
3. AK RIJEKA 20,5 Zdenko Cutvarić H13 19 Marin Čohar H14 13,5 Igor Krišto H14 53
4. AK PULA-ROVINJ 23,5 Roland Ferenčić N1 23 Mario Delmoro H12 - 46,5
5. AMD ZRINSKI 19,5 Valter Nežić N3 18 Sandro Rubinić N1 - 37,5
6. AK DELTA 14,5 Siniša Crnojević A6 14 Zoran Raštegorac N5 - 28,5
7. ISTRA RACING TEAM 14 Darko Ladavac N1 12 Antun Vrbanović A6 - 26
8. AK ZAGREB 25 Boris Durlen A10 - - 25
9. AK KLEK 25 Milan Brozinić H14 - - 25
10. AK ZELINA 25 Tomislav Hruškar N3 - - 25
11. SAK SPLIT 14 Damir Goleš A8 - - 14
12. AMK STUBAKI 9,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 25
 
DUNLOP TOTAL KUP
 
INA-Industrija nafte