štopericaciljna zastavica 1. 11.-12.05.02. - Kaštela
2. 25.-26.05.02. - Učka
3. 01.-02.06.02. - Ogulin
4. 13.-14.07.02. - Čabar
5. 07.-08.09.02. - Sljeme
6. 14.-15.09.02. - Buzet
7. 28.-29.09.02. - Dubrovnik
8. 11.-12.10.02. - Limski kanal
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REDOSLIJED NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Boris Durlen AK Zagreb 8 8 10 10 8 8 x 6 58
2. Silvio Bajde AMD Matulji Racing 10 10 8 8 6 od x 8 50
3. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - 10 10 x 10 30
4. Milan Brozinić AK Klek 5 5 6 3 0 4 x 0 23
5. Branko Krstulović AMD Zrinski 6 0 ns 5 4 5 x ns 20
6. Edi Milokanović AMK Skok Racing 3 6 5 od 0 2 x 3 19
7. Dean Saftić AMD Matulji Racing - - - 6 1 6 x od 13
8. Damir Goleš SAK Split 2 0 4 0 0 3 x 2 11
9. Tomislav Škalić AK Delta - - - - 5 - x - 5
10. Danijel Šaškin AMK Skok Racing - - - - - - x 5 5
11. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski 4 - ns 0 od 0 x 1 5
12. Saša Bitterman AK Astra - 4 - - - - x - 4
13. Damir Habazin AK Delta - od - 4 - - x - 4
14. Jaki Franja AMD Zanazlija-Castrol - - - - - - x 4 4
15. Dražen Pigl AK Delta - - - 2 2 - x ns 4
16. Igor Puž AMD INA Millen.Cerini - 3 - - - - x - 3
17. Marin Čohar AK Rijeka od ns 3 0 - 0 x ns 3
18. Nenad Lončarić AMK Siget - - - - 3 - x - 3
19. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 1 1 0 1 0 ns x 0 3
20. Zdenko Cutvarić AK Rijeka 0 2 0 0 - 0 x 0 2
21. Tomislav Hruškar AK Zelina - 0 2 0 0 0 x 0 2
22. Valter Nežić AMD Zrinski - - 1 0 od 0 x - 1
23. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 0 0 0 0 0 1 x 0 1
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. AMD MATULJI RACING 68,5 61,5 54 68 57 65 x 73,5 447,5
2. AMK SKOK RACING 49 57,5 66 49,5 53 59,5 x 68,5 403
3. AMD ZRINSKI 60,5 42 37,5 75 55 63 x 39 372
4. AK RIJEKA 35 49,5 53 38 34,5 38,5 x 43 291,5
5. AK PULA-ROVINJ 21,5 41 46,5 39,5 42 42,5 x 40,5 273,5
6. ISTRA RACING TEAM 30 38 26 34 28,5 51 x 48,5 256
7. AK DELTA 0 39 28,5 37,5 71,5 43 x 33,5 253
8. AK ZAGREB 19,5 19,5 25 25 25 25 x 19,5 158,5
9. AK KLEK 19,5 24,5 25 18 19,5 19,5 x 24 150
10. AK ZELINA - 25 25 19 23,5 24,5 x 24,5 141,5
11. SAK SPLIT 14 18 14 18 18 24,5 x 18,5 125
12. AMK STUBAKI 14 10,5 9,5 13,5 20 13,5 x 12,5 93,5
13. AMD INA MILLENNIUM CERINI - 23,5 - - - - x 12,5 36
14. AMD ZANATLIJA-CASTROL - - - - - 8,5 x 24 32,5
15. AMK SIGET - - - - 25 - x - 25
16. AMK TOTAL - - - - 19 - x - 19
17. AK FAVORIT - - - - - 17,5 x 0 17,5
18. AK ASTRA - 16 - - - - x - 16
19. AMK DUGO SELO - - - - 12 - x - 12
20. AK PELJEŠAC RACING 11,5 - - - - - x - 11,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA