štopericaciljna zastavica 1. 11.-12.05.02. - Kaštela
2. 25.-26.05.02. - Učka
3. 01.-02.06.02. - Ogulin
4. 13.-14.07.02. - Čabar
5. 07.-08.09.02. - Sljeme
6. 14.-15.09.02. - Buzet
7. 28.-29.09.02. - Dubrovnik
8. 11.-12.10.02. - Limski kanal
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REDOSLIJED NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Darko Ladavac Istra Racing Team [10] 15 14 23 23,5 23 x 23 121,5 [131,5]
2. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - 18,5 23,5 17,5 18 17 x 17 111,5
3. Sandro Rubinić AMD Zrinski - 24 18 13,5 14,5 13,5 x od 83,5
4. Davor Matun AK Delta - - - - 12 - x - 12
5. Mišel Beti AK Delta - - - - 10 - x - 10
6. Tihomir Simon AK Delta - - - - 8 - x - 8
 
REDOSLIJED KLASE N2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Moreno Luksetić AMD Zrinski - - - - - - x 24 24
 
REDOSLIJED KLASE N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Tomislav Hruškar AK Zelina - 25 25 19 23,5 24,5 x 24,5 141,5
2. Boro Mateša AMD Matulji Racing - 17,5 14,5 15,5 17 15,5 x - 80
3. Valter Nežić AMD Zrinski - - 19,5 24,5 od 19 x - 63
4. Matko Gortan Istra Racing Team - - - - - 11 x 17,5 28,5
5. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing - - - 12 - - x - 12
6. Romano Furlan AK Rijeka - - - 9 - - x - 9
 
REDOSLIJED KLASE N4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Delta - - - - 23 - x - 23
2. Marin Galić AK Delta - - - - 17,5 - x - 17,5
 
REDOSLIJED KLASE N5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Zoran Raštegorac AK Delta - 14,5 14 - 16 17,5 x 18,5 80,5
2. Dean Saftić AMD Matulji Racing - - - 15 19,5 25 x od 59,5
3. Nenad Lončarić AMK Siget - - - - 25 - x - 25
4. Danijel Šaškin AMK Skok Racing - - - - - - x 25 25
 
REDOSLIJED KLASE A6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Zoran Srok AMD Matulji Racing 25,5 19 [18] 22,5 10,5 20 x 24 121,5 [139,5]
2. Siniša Crnojević AK Delta - 24,5 14,5 - 13 25,5 x 15 92,5
3. Mladen Žulić AMK Skok Racing [9] 15,5 23,5 17 4 11 x 18,5 89,5 [98,5]
4. Antun Vrbanović Istra Racing Team 20 13 12 [11] 5 16 x 8 74 [85]
5. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki 14 10,5 [9,5] 13,5 8 13,5 x 12,5 72 [81,5]
6. Ivan Šalec AMD Zrinski 19,5 8 od - 15,5 - x - 43
7. Željko Sopić AK Delta - - - - 24,5 - x - 24,5
8. Željko Hitrec AMK Total - - - - 19 - x - 19
9. Božo Prnić AK Pelješac Racing 11,5 - - - - - x - 11,5
10. Alen Peruć AMD Matulji Racing - - - - - - x 10 10
11. Marko Kučić AMD Zanatlija-Castrol - - - - - 8,5 x - 8,5
12. Denis Pikula AK Delta - - - - 6 - x - 6
13. Ronald Schiffner AMK Skok Racing - - - - - - x 6 6
14. Zoran Mak AK Delta - - - - 3 - x - 3
15. Mladen Šekoranja AK Delta - - - - 2 - x - 2
16. Željko Kostanjski AK Delta - - - - 2 - x - 2
- Nenad Draganić AK Delta ns ns - - - - x - 0
 
REDOSLIJED KLASE A8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Damir Goleš SAK Split [14] 18 14 18 18 24,5 x 18,5 111 [125]
2. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski - - ns 23,5 od 19 x 15 57,5
3. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - x 24 24
4. Tomislav Škalić AK Delta - - - - 24 - x - 24
5. Igo Puž AMD INA Millen.Cerini - 23,5 - - - - x - 23,5
6. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini - - - - - - x 12,5 12,5
7. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - - 12 - x - 12
8. Erik Babić AMD Matulji Racing - - - - - - x 8 8
- Moreno Luksetić AMD Zrinski - - - od - od x - 0
 
REDOSLIJED KLASE A10
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Boris Durlen AK Zagreb [19,5] 19,5 25 25 25 25 x 19,5 139 [158,5]
2. Silvio Bajde AMD Matulji Racing 25 25 19,5 [19,5] 19,5 od x 25 114 [133,5]
3. Dražen Pigl AK Delta - - - 16 15,5 - x ns 31,5
4. Elvis Ipša AK Favorit - - - - - 17,5 x ns 17,5
5. Saša Bitterman AK Astra - 16 - - - - x - 16
- Boris Beraković AK Delta - - - - od - x - 0
 
REDOSLIJED KLASE H12
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj [21,5] 22,5 23 22 24 25,5 x 23,5 140,5 [162]
2. Manuel Kodelja AMK Skok Racing od 15 16 16 17 17 x na 81
3. Romeo Matulja AK Rijeka 15 [12] 12 12 10 10 x - 59 [71]
4. Vedran Radović AMK Skok Racing - - - - - 14 x 12,5 26,5
5. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - - 12 x 8 20
6. Bojan Krota AMK Skok Racing - - - - - 8 x 10 18
7. Sergio Miščenić AMD Matulji Racing - - - - - - x 16 16
8. Darko Bezak AMK Stubaki - - - - 12 - x - 12
9. Franko Grubiša Istra Racing Team - 10 - - - - x - 10
 
REDOSLIJED KLASE H13
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Edi Milokanović AMK Skok Racing 23,5 27 26,5 od 23,5 26 x 25 151,5
2. Marin Nežić AMK Skok Racing 14,5 15 [14] 16,5 12,5 16,5 x 18 93 [107]
3. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing 18 17,5 [16,5] 25,5 18 ns x 8 87 [103,5]
4. Zdenko Cutvarić AK Rijeka [12] 21 20,5 12,5 - 13,5 x 12 79,5 [91,5]
5. Ivan Jaranović AK Rijeka - 8 8 10 10 8 x 14,5 58,5
6. Ivan Sinčić AMK Skok Racing 9 12 10,5 [8] od 10,5 x - 42 [50]
7. Denis Slavić AMD Matulji Racing - - - 20 - 20 x - 40
 
REDOSLIJED KLASE H14
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Milan Brozinić AK Klek 19,5 24,5 25 [18] 19,5 19,5 x 24 132 [150]
2. Branko Krstulović AMD Zrinski 25 10 ns 27 25 25 x ns 112
3. Igor Krišto AK Rijeka [8] 16 13,5 10 13,5 8 x 16,5 77,5 [85,5]
4. Andrej Veljačić AK Rijeka - 12,5 ns 8 11 11 x 12 54,5
5. Marin Čohar AK Rijeka od ns 19 13,5 - 14 x ns 46,5
6. Mario Jurišić AMD Matulji Racing 13,5 ns - - - - x 10 23,5
7. Damir Habazin AK Delta - od - 21,5 - - x - 21,5
8. Sebastijan Ivšić AMD Zrinski 16 - - - - - x - 16
- Kristian Marinić AK Delta od - od - - - x - 0
- Dragutin Labaš AK Delta - - - - ns - x - 0
 
REDOSLIJED KLASE H15
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukup.
1. Rajko Vlah AMD Matulji Racing 10,5 11,5 [10] 10 12,5 20 x 24,5 89 [99]
2. Erik Babić AMD Matulji Racing - - - - - 15 x - 15
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA