AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
INA 10. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '02
Sljeme, 07.-08.09.2002.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing F3 Dallara 393 6:08,779 0:00,000 10
2. 3 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 6:22,137 0:13,358 8
3. 2 A10 Silvio Bajde AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:25,826 0:17,047 6
4. 22 A8 Tomislav Škalić AK Delta Honda Civic VTi 6:39,256 0:30,477 5
5. 89 H14 Branko Krstulović AMD Zrinski Opel Kadett GSi 6:40,686 0:31,907 4
6. 12 N5 Nenad Lončarić AMK Siget Mitsubishi Lancer Evo VI 6:42,651 0:33,872 3
7. 8 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer Evo III 6:48,380 0:39,601 2
8. 5 N5 Dean Saftić AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:50,425 0:41,646 1
9. 71 A8 Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 6:58,437 0:49,658 -
10. 82 H14 Milan Brozinić AK Klek Volkswagen Golf GTi 7:00,719 0:51,940 -
11. 51 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 7:05,160 0:56,381 -
12. 93 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:06,965 0:58,186 -
13. 52 N3 Tomislav Hruškar AK Zelina Peugeot 306 S16 7:10,244 1:01,465 -
14. 95 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 7:11,189 1:02,410 -
15. 69 A6 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:12,280 1:03,501 -
16. 54 N4 Juraj Šebalj AK Delta Škoda Fabia TDi 7:12,929 1:04,150 -
17. 92 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 7:14,329 1:05,550 -
18. 129 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 7:15,566 1:06,787 -
19. 66 A6 Ivan Šalec AMD Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 7:16,539 1:07,760 -
20. 55 N4 Marin Galić AK Delta Škoda Fabia TDi 7:17,734 1:08,955 -
21. 63 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:18,752 1:09,973 -
22. 64 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:21,157 1:12,378 -
23. 80 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:22,473 1:13,694 -
24. 50 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:22,770 1:13,991 -
25. 99 H12 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Fiat 128 Sport 7:26,419 1:17,640 -
26. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:27,661 1:18,882 -
27. 91 H14 Igor Krišto AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:30,029 1:21,250 -
28. 33 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:30,045 1:21,266 -
29. 87 H14 Andrej Veljačić AK Rijeka Peugeot 205 7:30,113 1:21,334 -
30. 126 A6 Denis Pikula AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,490 1:21,711 -
31. 45 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 7:32,465 1:23,686 -
32. 97 H13 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 7:34,681 1:25,902 -
33. 67 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:36,415 1:27,636 -
34. 70 A6 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 7:36,815 1:28,036 -
35. 124 A8 Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo VW Golf III Kit Car 7:37,084 1:28,305 -
36. 46 N1 Sandro Rubinić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 7:39,216 1:30,437 -
37. 49 N1 Davor Matun AK Delta Peugeot 106 Rallye 7:39,848 1:31,069 -
38. 127 A6 Zoran Mak AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 7:43,753 1:34,974 -
39. 47 N1 Mišel Beti AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:44,790 1:36,011 -
40. 106 H12 Darko Bezak AMK Stubaki Fiat Ritmo 65 7:49,013 1:40,234 -
41. 130 A6 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 7:53,448 1:44,669 -
42. 48 N1 Tihomir Simon AK Delta Peugeot 106 Rallye 7:55,347 1:46,568 -
43. 98 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 7:56,777 1:47,998 -
44. 125 A6 Željko Kostanjski AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 8:09,046 2:00,267 -
45. 101 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf 8:33,061 2:24,282 -
- 11 A10 Boris Beraković AK Delta Nissan Sunny GTI-R odustao -
- 53 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 88 A8 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio odustao -
- 94 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 105 H14 Dragutin Labaš AK Delta Opel Kadett GSi nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 33 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:30,045 0:00,000 23,5
2. 45 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 7:32,465 0:02,420 18
3. 46 N1 Sandro Rubinić AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 7:39,216 0:09,171 14,5
4. 49 N1 Davor Matun AK Delta Peugeot 106 Rallye 7:39,848 0:09,803 12
5. 47 N1 Mišel Beti AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:44,790 0:14,745 10
6. 48 N1 Tihomir Simon AK Delta Peugeot 106 Rallye 7:55,347 0:25,302 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N3 Tomislav Hruškar AK Zelina Peugeot 306 S16 7:10,244 0:00,000 23,5
2. 50 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:22,770 0:12,526 17
- 53 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 N4 Juraj Šebalj AK Delta Škoda Fabia TDi 7:12,929 0:00,000 23
2. 55 N4 Marin Galić AK Delta Škoda Fabia TDi 7:17,734 0:04,805 17,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N5 Nenad Lončarić AMK Siget Mitsubishi Lancer Evo VI 6:42,651 0:00,200 25
2. 5 N5 Dean Saftić AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:50,425 0:07,974 19,5
3. 51 N5 Zoran Raštegorac AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 7:05,160 0:22,709 16
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 69 A6 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:12,280 0:00,000 24,5
2. 129 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 7:15,566 0:03,286 19
3. 66 A6 Ivan Šalec AMD Zrinski Suzuki Swift 1.3 GTi 7:16,539 0:04,259 15,5
4. 63 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:18,752 0:06,472 13
5. 64 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:21,157 0:08,877 10,5
6. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:27,661 0:15,381 8
7. 126 A6 Denis Pikula AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:30,490 0:18,210 6
8. 67 A6 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:36,415 0:24,135 5
9. 70 A6 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 7:36,815 0:24,535 4
10. 127 A6 Zoran Mak AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 7:43,753 0:31,473 3
11. 130 A6 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 7:53,448 0:41,168 2
12. 125 A6 Željko Kostanjski AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 8:09,046 0:56,766 2
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 A8 Tomislav Škalić AK Delta Honda Civic VTi 6:39,256 0:00,000 24
2. 71 A8 Damir Goleš SAK Split Škoda Octavia 6:58,437 0:19,181 18
3. 124 A8 Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo VW Golf III Kit Car 7:37,084 0:57,828 12
- 88 A8 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 A10 Boris Durlen AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 6:22,137 0:00,000 25
2. 2 A10 Silvio Bajde AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:25,826 0:03,689 19,5
3. 8 A10 Dražen Pigl AK Delta Mitsubishi Lancer Evo III 6:48,380 0:26,243 15,5
- 11 A10 Boris Beraković AK Delta Nissan Sunny GTI-R odustao -
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:06,965 0:00,000 24
2. 99 H12 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Fiat 128 Sport 7:26,419 0:19,454 17
3. 106 H12 Darko Bezak AMK Stubaki Fiat Ritmo 65 7:49,013 0:42,048 12
4. 98 H12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 7:56,777 0:49,812 10
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 95 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 7:11,189 0:00,000 23,5
2. 92 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 7:14,329 0:03,140 18
3. 97 H13 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 7:34,681 0:23,492 12,5
4. 101 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf 8:33,061 1:21,872 10
- 94 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1 89 H14 Branko Krstulović AMD Zrinski Opel Kadett GSi 6:40,686 0:00,000 25
2. 82 H14 Milan Brozinić AK Klek Volkswagen Golf GTi 7:00,719 0:20,033 19,5
3. 91 H14 Igor Krišto AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:30,029 0:49,343 13,5
4. 87 H14 Andrej Veljačić AK Rijeka Peugeot 205 7:30,113 0:49,427 11
- 105 H14 Dragutin Labaš AK Delta Opel Kadett GSi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:22,473 0:00,000 12,5
 
REDOLIJED KLUBOVA
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DELTA 24,5 Željko Sopić A6 24 Tomislav Škalić A8 23 Juraj Šebalj N4 71,5
2. AMD MATULJI RACING 19,5 Silvio Bajde A10 19,5 Dean Saftić N5 18 Mladen Sigurnjak H13 57
3. AMD ZRINSKI 25 Branko Krstulović H14 15,5 Ivan Šalec A6 14,5 Sandro Rubinić N1 55
4. AMK SKOK RACING 23,5 Edi Milokanović H13 17 Manuel Kodelja H12 12,5 Marin Nežić H13 53
5. AK PULA-ROVINJ 24 Mario Delmoro H12 18 Roland Ferenčić N1 - 42
6. AK RIJEKA 13,5 Igor Krišto H14 11 Andrej Veljačić H14 10 Romeo Matulja H12 34,5
7. ISTRA RACING TEAM 23,5 Darko Ladavac N1 5 Antun Vrbanović A6 - 28,5
8. AK ZAGREB 25 Boris Durlen A10 - - 25
9. AMK SIGET 25 Nenad Lončarić N5 - - 25
10. AK ZELINA 23,5 Tomislav Hruškar N3 - - 23,5
11. AMK STUBAKI 12 Darko Bezak H12 8 Zvonko Mrzljak A6 - 20
12. AK KLEK 19,5 Milan Brozinić H14 - - 19,5
13. AMK TOTAL 19 Željko Hitrec A6 - - 19
14. SAK SPLIT 18 Damir Goleš A8 - - 18
15. AMK DUGO SELO 12 Hrvoje Perharić A8 - - 12
 
FORD VALVOLINE CEAT FOCUS CUP
 
INA-Industrija nafte