AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
AMD INA MILLENNIUM CERINI ZA KBC RIJEKA '02
Grobnik, 06.-07.07.2002.

UTRKA 1 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:09,009 0:00,000 15
2. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:15,103 0:06,094 13
3. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:27,787 0:18,778 11
4. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:30,829 0:21,820 10
5. 5 Marino Goleš SAK Split Škoda Fabia Junior 7 15:32,368 0:23,359 9
6. 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:32,782 0:23,773 8
7. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:36,960 0:27,951 7
8. 18 Kristijan Kamenčić AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 7 15:39,025 0:30,016 6
9. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:39,150 0:30,141 5
10. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:42,878 0:33,869 4
11. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 7 15:45,083 0:36,074 3
12. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:47,205 0:38,196 2
13. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:54,584 0:45,575 1
14. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:54,949 0:45,940 1
15. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 7 15:55,499 0:46,490 1
16. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:56,325 0:47,316 1
17. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:56,976 0:47,967 1
18. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 6 13:31,228 1 krug 1
19. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 6 13:32,275 1 krug 1
20. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 6 16:02,002 1 krug 1
 
UTRKA 1 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:17,904 0:00,000 15
2. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:18,685 0:00,781 13
3. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:19,820 0:01,916 11
4. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:21,011 0:03,107 10
5. 5 Marino Goleš SAK Split Škoda Fabia Junior 7 15:28,357 0:10,453 9
6. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:28,955 0:11,051 8
7. 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:30,116 0:12,212 7
8. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:30,541 0:12,637 6
9. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:35,256 0:17,352 5
10. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:36,151 0:18,247 4
11. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:39,296 0:21,392 3
12. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:51,075 0:33,171 2
13. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 7 15:54,004 0:36,100 1
14. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:54,304 0:36,400 1
15. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:54,841 0:36,937 1
16. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 16:17,487 0:59,583 1
17. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 16:25,923 1:08,019 1
18. 18 Kristijan Kamenčić AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 5 11:45,739 2 kruga 1
- 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 1 odustao -
- 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 0 nije startao  -
 
UTRKA 2 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:15,870 0:00,000 15
2. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:17,665 0:01,795 13
3. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:18,357 0:02,487 11
4. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:24,755 0:08,885 10
5. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:26,293 0:10,423 9
6. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:26,700 0:10,830 8
7. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:27,294 0:11,424 7
8. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:27,851 0:11,981 6
9. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:30,555 0:14,685 5
10. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 7 15:32,019 0:16,149 4
11. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:37,453 0:21,583 3
12. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:39,469 0:23,599 2
13. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 7 15:44,322 0:28,452 1
14. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:44,712 0:28,842 1
15. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:45,814 0:29,944 1
16. 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:48,444 0:32,574 1
- 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 18 Kristijan Kamenčić AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 0 nije startao  -
 
UTRKA 2 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:18,434 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:18,984 0:00,550 13
3. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:20,264 0:01,830 11
4. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:20,357 0:01,923 10
5. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:22,137 0:03,703 9
6. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:29,813 0:11,379 8
7. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:30,264 0:11,830 7
8. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:30,478 0:12,044 6
9. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:35,436 0:17,002 5
10. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:41,042 0:22,608 4
11. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 7 15:45,842 0:27,408 3
12. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:48,425 0:29,991 2
13. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 16:00,511 0:42,077 1
14. 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 16:01,158 0:42,724 1
15. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 7 16:45,318 1:26,884 1
- 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 4 odustao  -
- 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 18 Kristijan Kamenčić AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 0 nije startao  -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK ZELINA 48 Ivan Kodrić 32 Domagoj Pereković - 80
2. AMK SOLIN 55 Martino Bradarić 5 Danijel Lovrić - 60
3. SAK SPLIT 32 Ante Alduk 18 Marino Goleš - 50
4. AMD INA MILLENNIUM CERINI 22 Renato Zuzzi 17 Sanda Bezak 6 Saša Parać 45
5. AK BUZET 43 Patrick Sirotić - - 43
6. AK DELTA SPORT 23 Hrvoje Srpak 7 Kristijan Kamančić - 30
7. AK DELTA 22 Krunoslav Pavišić 8 Ivana Vidanec - 30
8. AMD MATULJI RACING 19 Loris Dessardo 5 Daniel Lukić - 24
9. KK KOPRIVNICA 16 Ivan Baran - - 16
10. AMK OSIJEK 8 Vedran Garac - - 8
11. AMD ZANATLIJA-CASTROL 6 Lana Gregurek - - 6
12. AK RIJEKA 1 Leo Ilinić - - 1
 
TIMOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DALMACIJA RACING TEAM 55 Martino Bradarić 32 Ante Alduk 5 Danijel Lovrić 92
2. DELTA TEAM 23 Hrvoje Srpak 22 Krunoslav Pavišić 8 Ivana Vidanec 53
3. AMD INA MILLENNIUM CERINI 22 Renato Zuzzi 17 Sanda Brezak 6 Saša Parać 45
4. ZANATLIJA LAEDIES 6 Lana Gregurek - - 6
 
INA-Industrija nafte