AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
INA MILLENNIUM NAGRADA HRVATSKE '02
Grobnik, 24.-25.08.2002.

UTRKA 1 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:02,023 0:00,000 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:03,326 0:01,303 13
3. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:14,320 0:12,297 11
4. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 7 15:21,089 0:19,066 10
5. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:22,236 0:20,213 9
6. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:23,790 0:21,767 8
7. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 7 15:23,939 0:21,916 7
8. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:24,511 0:22,488 6
9. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:25,974 0:23,951 5
10. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:26,252 0:24,229 4
11. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:26,613 0:24,590 3
12. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:26,974 0:24,951 2
13. 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:28,793 0:26,770 1
14. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 7 15:29,635 0:27,612 1
15. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:39,697 0:37,674 1
16. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:40,368 0:38,345 1
17. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:44,256 0:42,233 1
18. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:50,561 0:48,538 1
19. 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 7 15:55,973 0:53,950 1
- 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 3 odustao -
 
UTRKA 1 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 6 12:55,564 0:00,000 15
2. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 6 12:57,614 0:02,050 13
3. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 6 12:59,910 0:04,346 11
4. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 6 13:02,716 0:07,152 10
5. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 6 13:02,939 0:07,375 9
6. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 6 13:08,962 0:13,398 8
7. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 6 13:13,396 0:17,832 7
8. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 6 13:14,136 0:18,572 6
9. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 6 13:17,746 0:22,182 5
10. 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 6 13:17,893 0:22,329 4
11. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 6 13:18,343 0:22,779 3
12. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 6 13:21,602 0:26,038 2
13. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 6 13:22,843 0:27,279 1
14. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 6 13:26,560 0:30,996 1
15. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 6 13:27,934 0:32,370 1
16. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 6 13:28,084 0:32,520 1
17. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 6 13:32,800 0:37,236 1
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 6 isključena -
- 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
UTRKA 2 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:11,276 0:00,000 15
2. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:12,207 0:00,931 13
3. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:12,207 0:00,931 11
4. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:19,508 0:08,232 10
5. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:24,131 0:12,855 9
6. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:26,996 0:15,720 8
7. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:27,850 0:16,574 7
8. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:28,568 0:17,292 6
9. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:29,409 0:18,133 5
10. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:34,696 0:23,420 4
11. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 7 15:34,950 0:23,674 3
12. 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 7 15:40,936 0:29,660 2
13. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:41,709 0:30,433 1
14. 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:42,886 0:31,610 1
15. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 7 15:49,294 0:38,018 1
16. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:55,120 0:43,844 1
17. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:57,681 0:46,405 1
18. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 17:04,394 1:53,118 1
- 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 5 odustao -
- 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 3 odustao -
 
UTRKA 2 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:07,841 0:00,000 15
2. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 7 15:08,777 0:00,936 13
3. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:09,088 0:01,247 11
4. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:09,304 0:01,463 10
5. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 7 15:18,029 0:10,188 9
6. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:18,397 0:10,556 8
7. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 7 15:18,965 0:11,124 7
8. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:19,405 0:11,564 6
9. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 7 15:26,055 0:18,214 5
10. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 15:26,304 0:18,463 4
11. 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 7 15:27,489 0:19,648 3
12. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 7 15:29,488 0:21,647 2
13. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 7 15:37,470 0:29,629 1
14. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 7 15:38,597 0:30,756 1
15. 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 7 15:47,435 0:39,594 1
16. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 7 15:47,731 0:39,890 1
- 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 4 odustao -
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 1 odustala -
- 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SAK SPLIT 56 Ante Alduk - - 56
2. AMD INA MILLENNIUM CERINI 36 Renato Zuzzi 14 Saša Parać 2 Sandra Brezak 52
3. AMK SOLIN 46 Martino Bradarić 4 Danijel Lovrić - 50
4. AK ZELINA 26 Ivan Kodrić 23 Domagoj Pereković - 49
5. AK DELTA 33 Ivana Vidanec 15 Krunoslav Pavišić - 48
6. AK BUZET 36 Patrick Sirotić - - 36
7. AK DELTA SPORT 19 Hrvoje Srpak 5 Andrej Poropat - 24
8. KK KOPRIVNICA 20 Ivan Baran - - 20
9. AMK OSIJEK 19 Vedran Garac - - 19
10. AMD ZANATLIJA-CASTROL 15 Lana Gregurek - - 15
11. AMD MATULJI RACING 9 Loris Dessardo 2 Daniel Lukić - 11
12. AK DUBROVNIK RACING 10 Đivo Franić - - 10
13. AK RIJEKA 4 Leo Ilinić - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DALMACIJA RACING TEAM 56 Ante Alduk 45 Martino Bradarić 4 Danijel Lovrić 105
2. DELTA TEAM 33 Ivana Vidanec 19 Hrvoje Srpak 15 Krunoslav Pavišić 67
3. AMD INA MILLENNIUM CERINI 36 Renato Zuzzi 14 Saša Parać 2 Sandra Brezak 52
4. ZANATLIJA LAEDIES 15 Lana Gregurek - - 6
 
INA-Industrija nafte