AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
ZANATLIJA INA MILLENNIUM '02
Zagreb, 05.-06.10.2002.

UTRKA 1 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 10 14:14,383 0:00,000 15
2. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:14,950 0:00,567 13
3. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:15,880 0:01,497 11
4. 17 Ivan Kodrić AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 14:21,981 0:07,598 10
5. 3 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 14:25,978 0:11,595 9
6. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 10 14:32,503 0:18,120 8
7. 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 10 14:37,466 0:23,083 7
8. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 10 14:39,140 0:24,757 6
9. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 10 14:39,387 0:25,004 5
10. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 10 14:41,879 0:27,496 4
11. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 10 14:42,365 0:27,982 3
12. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 10 14:46,921 0:32,538 2
13. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 10 14:47,499 0:33,116 1
14. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 10 14:48,536 0:34,153 1
15. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:49,405 0:35,022 1
16. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 10 14:49,942 0:35,559 1
17. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 10 14:52,340 0:37,957 1
18. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 8 11:49,525 2 kruga 1
- 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 0 nije startao  -
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 0 nije startala -
 
UTRKA 1 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:13,584 0:00,000 15
2. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 10 14:14,286 0:00,702 13
3. 17 Ivan Kodrić AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 14:23,259 0:09,675 11
4. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:29,492 0:15,908 10
5. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 10 14:33,755 0:20,171 9
6. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 10 14:36,485 0:22,901 8
7. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 10 14:37,239 0:23,655 7
8. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 10 14:38,441 0:24,857 6
9. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 10 14:38,805 0:25,221 5
10. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 10 14:39,608 0:26,024 4
11. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 10 14:44,106 0:30,522 3
12. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:46,069 0:32,485 2
13. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 10 14:50,303 0:36,719 1
14. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 10 14:50,719 0:37,135 1
15. 3 Domagoj Pereković AK Zelina Škoda Fabia Junior 10 15:00,477 0:46,893 1
- 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 7 odustao -
- 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 0 odustao -
- 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 0 nije startao  -
- 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 0 nije startala  -
 
UTRKA 2 - 1. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 8 11:23,800 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 8 11:24,165 0:00,365 13
3. 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 8 11:31,167 0:07,367 11
4. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 8 11:31,497 0:07,697 10
5. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 8 11:34,890 0:11,090 9
6. 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 8 11:38,868 0:15,068 8
7. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 8 11:44,314 0:20,514 7
8. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 8 11:45,987 0:22,187 6
9. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 8 11:46,909 0:23,109 5
10. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 8 11:48,660 0:24,860 4
11. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 8 11:49,415 0:25,615 3
12. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 8 11:50,596 0:26,796 2
13. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 8 11:56,407 0:32,607 1
14. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 8 12:03,441 0:39,641 1
15. 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior 6 8:48,639 2 kruga 1
16. 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 6 8:50,818 2 kruga 1
- 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 8 isključena -
- 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 0 odustao  -
- 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 0 nije startala  -
 
UTRKA 2 - 2. DIO
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 Patrick Sirotić AK Buzet Škoda Fabia Junior 10 14:17,426 0:00,000 15
2. 10 Renato Zuzzi AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 10 14:27,416 0:09,990 13
3. 20 Ante Alduk SAK Split
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:28,368 0:10,942 11
4. 18 Andrej Poropat AK Delta Sport Škoda Fabia Junior 10 14:29,478 0:12,052 10
5. 5 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia Junior 10 14:31,987 0:14,561 9
6. 8 Ivan Baran KK Koprivnica Škoda Fabia Junior 10 14:37,376 0:19,950 8
7. 14 Ivana Vidanec AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 10 14:43,959 0:26,533 7
8. 2 Saša Parać AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 10 14:44,741 0:27,315 6
9. 7 Leo Ilinić AK Rijeka Škoda Fabia Junior 10 14:48,131 0:30,705 5
10. 11 Daniel Lukić AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior 10 14:48,354 0:30,928 4
11. 1 Lana Gregurek AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija Ladies
Škoda Fabia Junior 10 14:48,889 0:31,463 3
12. 16 Danijel Lovrić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior 10 14:49,893 0:32,467 2
13. 13 Hrvoje Srpak AK Delta Sport
Delta Team
Škoda Fabia Junior 10 14:56,440 0:39,014 1
14. 3 Domagoj Pereković AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior 10 15:33,302 1:15,876 1
- 6 Loris Dessardo AMD Matulji Racing Škoda Fabia Junior - odustao -
- 12 Martino Bradarić AMK Solin
Dalmacija Racing Team
Škoda Fabia Junior - odustao  -
- 17 Ivan Kodrić AK Zelina
Zelina
Škoda Fabia Junior - odustao -
- 19 Vedran Garac AMK Osijek Škoda Fabia Junior - odustao  -
- 4 Krunoslav Pavišić AK Delta
Delta Team
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
- 15 Sanda Brezak AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Fabia Junior 0 nije startala  -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET 53 Patrick Sirotić - - 53
2. AMK SOLIN 43 Martino Bradarić 8 Danijel Lovrić - 51
3. SAK SPLIT 45 Ante Alduk - - 45
4. AK ZELINA 32 Ivan Kodrić 11 Domagoj Pereković - 43
5. AMD INA MILLENNIUM CERINI 30 Renato Zuzzi 9 Saša Parać 0 Sanda Bezak 39
6. AK DELTA SPORT 20 Andrej Poropat 13 Hrvoje Srpak - 33
7. AK DUBROVNIK RACING 24 Đivo Franić - - 24
8. KK KOPRIVNICA 23 Ivan Baran - - 23
9. AMD MATULJI RACING 14 Loris Dessardo 6 Daniel Lukić - 20
10. AK RIJEKA 19 Leo Ilinić - - 19
11. AK DELTA 16 Ivana Vidanec 0 Krunoslav Pavišić - 16
12. AMK OSIJEK 14 Vedran Garac - - 14
13. AMD ZANATLIJA-CASTROL 7 Lana Gregurek - - 7
 
TIMOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DALMACIJA RACING TEAM 45 Ante Alduk 43 Martino Bradarić 8 Danijel Lovrić 96
2. AMD INA MILLENNIUM CERINI 30 Renato Zuzzi 9 Saša Parać 0 Sanda Bezak 39
3. DELTA TEAM 16 Ivana Vidanec 13 Hrvoje Srpak 0 Krunoslav Pavišić 29
4. ZANATLIJA LAEDIES 7 Lana Gregurek - - 7
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA