PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
PORTOROŽ '02
Portorož (SLO), 14.04.2002.
KUP-POKAL PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Renco Majdak KK GB Zagreb HR 14 9:39,969 0:00,000 20
2. 3 Matija Zajec KK GB Zagreb HR 14 9:40,029 0:00,060 15
3. 1 Matija Momčilović KK Koprivnica HR 14 9:40,428 0:00,459 12
4. 4 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 9:40,507 0:00,538 10
5. 8 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 9:42,828 0:02,859 8
6. 7 Josip Golub AK Zagreb HR 14 9:57,344 0:17,375 6
7. 17 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 10:00,416 0:20,447 4
8. 9 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 14 10:05,511 0:25,542 3
9. 15 Domagoj Strah KK Koprivnica HR 14 10:20,485 0:40,516 2
10. 16 Marko Blaževski AMK Total HR 13 - 0:00,000 1
- 5 Mario Bakšaj KK GB Zagreb HR 3 odustao -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Matija Momčilović KK Koprivnica HR 14 9:33,986 0:00,000 20
2. 3 Matija Zajec KK GB Zagreb HR 14 9:34,961 0:00,975 15
3. 16 Marko Blaževski AMK Total HR 14 9:35,812 0:01,826 12
4. 6 Renco Majdak KK GB Zagreb HR 14 9:36,883 0:02,897 10
5. 4 Karlo Golub AK Zagreb HR 14 9:37,906 0:03,920 8
6. 17 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 9:53,031 0:19,045 6
7. 7 Josip Golub AK Zagreb HR 14 9:53,536 0:19,550 4
8. 8 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 14 9:53,828 0:19,842 3
9. 9 Mateo Patekar KK GB Zagreb HR 13 - 0:00,000 2
10. 15 Domagoj Strah KK Koprivnica HR 13 - 0:00,879 1
- 5 Mario Bakšaj KK GB Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 20 11:29,670 0:00,000 20
2. 2 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 11:31,077 0:01,407 15
3. 6 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 20 11:33,385 0:03,715 12
4. 9 Patrik Milohnić AMK Skok Racing HR 20 11:45,313 0:15,643 10
5. 4 Kristijan Habulin KK GB Zagreb HR 19 - 0:00,000 8
6. 11 Saša Radola AMK Skok Racing HR 19 - 0:14,714 6
7. 10 Andrea Pavlić AMK Skok Racing HR 19 - 0:15,538 4
8. 5 Davor Marković KK GB Zagreb HR 15 - 0:00,000 3
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 Andrea Pavlić AMK Skok Racing HR 20 11:28,052 0:00,000 20
2. 4 Kristijan Habulin KK GB Zagreb HR 20 11:28,534 0:00,482 15
3. 2 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 20 11:29,005 0:00,953 12
4. 6 Bruno Bakšaj KK GB Zagreb HR 20 11:37,412 0:09,360 10
5. 11 Saša Radola AMK Skok Racing HR 19 - 0:00,000 8
- 30 Filip Magdić KK GB Zagreb HR 8 odustao -
- 5 Davor Marković KK GB Zagreb HR 4 odustao -
- 9 Patrik Milohnić AMK Skok Racing HR 4 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Ivan Baran KK Koprivnica HR 26 - 0:00,000 20
2. 7 Giorgi Danilov KK GB Zagreb HR 26 - 1:13,365 15
3. 1 Miran Koroš KU Novi Marof HR 21 - 0:00,000 12
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Ivan Baran KK Koprivnica HR 28 15:09,365 0:00,000 20
2. 1 Miran Koroš KU Novi Marof HR 28 15:12,570 0:03,205 15
3. 7 Giorgi Danilov KK GB Zagreb HR 26 - 0:00,000 12
4. 3 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 23 - 0:00,000 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 Miran Koroš KU Novi Marof HR 27 - 0:00,000 20
2. 14 Roberto Sorčić AMK Skok Racing HR 27 - 0:00,781 15
3. 2 Christian Schweighofer KU Novi Marof HR 27 - 0:08,787 12
4. 12 Nedeljko Vucelić KK GB Zagreb HR 27 - 0:19,708 10
5. 30 Dario Šamec AMK Stubaki HR 26 - 0:00,000 8
6. 3 Zlatko Banić SAK Split HR 24 - 0:00,000 6
7. 5 Mario Spajia SAK Split HR 24 - 0:08,574 4
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Christian Schweighofer KU Novi Marof HR 28 15:28,901 0:00,000 20
2. 14 Roberto Sorčić AMK Skok Racing HR 27 - 0:00,000 15
3. 5 Mario Spajia SAK Split HR 26 - 0:00,000 12
4. 3 Zlatko Banić SAK Split HR 24 - 0:00,000 10
5. 30 Dario Šamec AMK Stubaki HR 22 - 0:00,000 8
6. 12 Nedeljko Vucelić KK GB Zagreb HR 21 - 0:00,000 6
7. 11 Miran Koroš KU Novi Marof HR 20 - 0:00,000 4
 
KUP-POKAL PRVENSTVO
INA-Industrija nafte