štopericaciljna zastavica 1. 15.-16.06.02. - Rijeka
2. 29.-30.06.02. - Brtonigla
3. 21.-22.09.02. - Zagreb
4. 26.-27.10.02. - Lovran
DISCIPLINA A07 - OCJENSKI RALLY
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor [6] 15 20 20 55 [61]
2. Vlado Božičević AK Rijeka 20 - 15 15 50
3. Denis Šroler AK Velika Gorica 12 20 [6] 10 42 [48]
4. Denis Šverko AMD Opatija 15 12 8 [6] 35 [41]
5. Alen Prodan AMK Skok Racing 3 8 12 [2] 23 [25]
6. Bojan Krota AMK Skok Racing 10 - - 12 22
7. Marino Ivančić AMK Skok Racing 8 10 - - 18
8. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol - 3 10 3 16
9. Marin Vuković AMD Zanatlija-Castrol [1] 4 3 8 15 [16]
10. Ivan Sinčić AMK Skok Racing - 6 - - 6
11. Tihomir Pašić AMD Opatija 4 - - - 4
12. Željko Šušković AAK Udruž.Vozačice - - 4 - 4
13. Jordan Matijašić AK Rijeka - - - 4 4
14. Kristijan Demark AMK Skok Racing 2 - - - 2
15. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport 0 2 0 0 2
16. Darko Vonić AK INA Zagreb - - 2 - 2
17. Marin Nežić AMK Skok Racing - 1 - - 1
18. Zlatko Barbić AK INA Zagreb - - 1 - 1
19. Alan Validžić AK SB Auto Sport - 0 0 1 1
 
UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČICE
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Palmina Aljinović AK Rijeka [20] 20 20 20 60 [80]
2. Helena Božičević AK Rijeka 15 - - - 15
3. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol - - 15 - 15
4. Sanja Širola AK Rijeka - - - 15 15
5. Renea Čubrić AAK Udruž.Vozačice - - 12 - 12
6. Goranka Rorzecer AK INA Zagreb - - 10 - 10
7. Dina Orešić AAK Udruž.Vozačice - - 8 - 8
 
KLASA I - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Vlado Božičević AK Rijeka 20 - 20 15 55
2. Palmina Aljinović AK Rijeka 12 [10] 15 20 47 [57]
3. Denis Šverko AMD Opatija 15 15 12 [8] 42 [50]
4. Denis Šroler AK Velika Gorica 10 20 [8] 10 40 [48]
5. Bojan Krota AMK Skok Racing 8 - - 12 20
6. Marino Ivančić AMK Skok Racing 6 12 - - 18
7. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol - - 10 - 10
8. Ivan Sinčić AMK Skok Racing - 8 - - 8
9. Darko Vonić AK INA Zagreb - - 6 - 6
10. Jordan Matijašić AK Rijeka - - - 6 6
11. Tihomir Pašić AMD Opatija 4 - - - 4
12. Zlatko Barbić AK INA Zagreb - - 4 - 4
13. Sanja Širola AK Rijeka - - - 4 4
14. Kristijan Demark AMK Skok Racing 3 - - - 3
15. Renea Čubrić AAK Udruž.Vozačice - - 3 - 3
16. Ivan Smolek AMD Zanatlija-Castrol - - - 3 3
17. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb - - 2 - 2
18. Stefan Pandžić AMD Zanatlija-Castrol od - 1 - 1
- Sergio Miščenić AMD Matulji Racing - - - od 0
 
KLASA II - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor [20] 20 20 20 60 [80]
2. Alen Prodan AMK Skok Racing 15 15 15 [10] 45 [55]
3. Marin Vuković AMD Zanatlija-Castrol 12 12 [8] 15 39 [47]
4. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol - 10 12 12 34
5. Željko Šušković AAK Udruž.Vozačice - - 10 - 10
6. Stefan Pandžić AMD Zanatlija-Castrol - 8 - - 8
7. Igor Šušković AAK Udruž.Vozačice - - 6 - 6
8. Goranka Rorzecer AK INA Zagreb - - 4 - 4
9. Dina Orešić AAK Udruž.Vozačice - - 3 - 3
10. Tomislav Škrlin AAK Udruž.Vozačice - - 2 - 2
11. Ivan Mahek AAK Udruž.Vozačice - - 1 - 1
- Nedjeljko Kosanović AAK Udruž.Vozačice - - 0 - 0
- Matija Oštrec AAK Udruž.Vozačice - - od - 0
- Andrej Poropat AMD INA Millen.Cerini - - - od 0
- Darko Vrlazić AK SB Auto Sport isk - - - 0
 
KLASA III - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Alen Starc AMK Dugo Selo 20 - 20 12 52
2. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport 15 20 [10] 15 50 [60]
3. Alan Validžić AK SB Auto Sport - 12 15 20 47
4. Boris Lačen AK SB Auto Sport - - 12 10 22
5. Marin Nežić AMK Skok Racing - 15 - - 15
6. Helena Božičević AK Rijeka 12 - - - 12
7. Mario Gavran AAK Udruž.Vozačice - - 8 - 8
 
JUNIORI - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Marin Vuković AMD Zanatlija-Castrol - - 20 20 40
2. Igor Šušković AAK Udruž.Vozačice - - 15 - 15
3. Ivan Smolek AMD Zanatlija-Castrol - - - 15 15
4. Dina Orešić AAK Udruž.Vozačice - - 12 - 12
5. Tomislav Škrlin AAK Udruž.Vozačice - - 10 - 10
6. Stefan Pandžić AMD Zanatlija-Castrol - - 8 - 8
7. Ivan Mahek AAK Udruž.Vozačice - - 6 - 6
 
UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Lana Laušin SAK Samobor [6] 15 20 20 55 [61]
2. Jasna Tomažić AK Rijeka 20 - 15 15 50
3. Davor Borevković AK SB Auto Sport 12 20 [6] 10 42 [48]
4. Žarko Grbac AMD Opatija 15 12 8 [6] 35 [41]
5. Sanjin Prodan AMK Skok Racing 3 8 12 [2] 23 [25]
6. Dorijan Kodelja AMK Skok Racing 10 - - 12 22
7. Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol - 3 10 3 16
8. Ivan Hrastinski AMD Zanatlija-Castrol [1] 4 3 8 15 [16]
9. Mladen Žulić AMK Skok Racing - 10 - - 10
10. Marin Nežić AMK Skok Racing 8 - - - 8
11. Kristijan Demark AMK Skok Racing - 6 - - 6
12. Ivan Mikačević AMD Opatija 4 - - - 4
13. Siniša Habulinec AAK Udruž.Vozačice - - 4 - 4
14. Davor Matijašić AK Rijeka - - - 4 4
15. Ivan Černeka AMK Skok Racing 2 - - - 2
16. Dragan Jelić AK SB Auto Sport 0 2 0 - 2
17. Tomislav Perić AK INA Zagreb - - 2 - 2
18. Vedran Radović AMK Skok Racing - 1 - - 1
19. Kristijan Rudić AK INA Zagreb - - 1 - 1
20. Željko Horvatović AK SB Auto Sport - 0 0 1 1
 
UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČICE
Poz. Suvozačica Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Smiljka Pavić AK Rijeka [20] 20 20 20 60 [80]
2. Aleksandra Ivić AK Rijeka 15 - - - 15
3. Anamaria Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol - - 15 - 15
4. Nensi Lučić AK Rijeka - - - 15 15
5. Marčela Kranjčec AAK Udruž.Vozačice - - 12 - 12
6. Mirjana Novaković AK INA Zagreb - - 10 - 10
7. Sanja Bobić AAK Udruž.Vozačice - - 8 - 8
 
KLASA I - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Jasna Tomažić AK Rijeka 20 - 20 15 55
2. Smiljka Pavić AK Rijeka 12 [10] 15 20 47 [57]
3. Žarko Grbac AMD Opatija 15 15 12 [8] 42 [50]
4. Davor Borevković AK SB Auto Sport 10 20 [8] 10 40 [48]
5. Dorijan Kodelja AMK Skok Racing 8 - - 12 20
6. Mladen Žulić AMK Skok Racing - 12 - - 12
7. Anamaria Tvrdeić AMD Zanatlija-Castrol - - 10 - 10
8. kristijan Demark AMK Skok Racing - 8 - - 8
9. Marin Nežić AMK Skok Racing 6 - - - 6
10. Tomislav Perić AK INA Zagreb - - 6 - 6
11. Davor Matijašić AK Rijeka - - - 6 6
12. Ivan Mikačević AMD Opatija 4 - - - 4
13. Kristijan Rudić AK INA Zagreb - - 4 - 4
14. Nensi Lučić AK Rijeka - - - 4 4
15. Ivan Černeka AMK Skok Racing 3 - - - 3
16. Marčela Kranjčec AAK Udruž.Vozačice - - 3 - 3
17. Stefan Pandžić AMD Zanatlija-Castrol - - - 3 3
18. Alan Kovačević AK INA Zagreb - - 2 - 2
19. Ivan Smolek AMD Zanatlija-Castrol od - 1 - 1
- Sebastina Čepar AMD Matulji Racing - - - od 0
 
KLASA II - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Lana Laušin SAK Samobor [20] 20 20 20 60 [80]
2. Sanjin Prodan AMK Skok Racing 15 15 15 [10] 45 [55]
3. Ivan Hrastinski AMD Zanatlija-Castrol 12 12 [8] 15 39 [47]
4. Damir Bartolić AMD Zanatlija-Castrol - 10 12 12 34
5. Siniša Habulinec AAK Udruž.Vozačice - - 10 - 10
6. Ivan Smolek AMD Zanatlija-Castrol - 8 - - 8
7. Tatjana Detelj AAK Udruž.Vozačice - - 6 - 6
8. Mirjana Novaković AK INA Zagreb - - 4 - 4
9. Sanja Bobić AAK Udruž.Vozačice - - 3 - 3
10. Marijo Aščić AAK Udruž.Vozačice - - 2 - 2
11. Tihomir Jakuš AAK Udruž.Vozačice - - 1 - 1
- Neneo Veseljak AAK Udruž.Vozačice - - 0 - 0
- Zdenko Oštrec AAK Udruž.Vozačice - - od - 0
- Nikola Vujčin AMD INA Millen.Cerini - - - od 0
- Zlatko Ananić AK SB Auto Sport isk - - - 0
 
KLASA III - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Snježana Starc AMK Dugo Selo 20 - 20 12 52
2. Željko Horvatović AK SB Auto Sport - 12 15 20 47
3. Dragan Jelić AK SB Auto Sport 15 20 10 - 45
4. Zlatko Ananić AK SB Auto Sport - - 12 10 22
5. Vedran Radović AMK Skok Racing - 15 - - 15
6. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - - - 15 15
7. Aleksandra Ivić AK Rijeka 12 - - - 12
8. Biljan Biškup AAK Udruž.Vozačice - - 8 - 8
 
JUNIORI - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. Ivan Hrastinski AMD Zanatlija-Castrol - - 20 20 40
2. Tatjana Detelj AAK Udruž.Vozačice - - 15 - 15
3. Stefan Pandžić AMD Zanatlija-Castrol - - - 15 15
4. Sanja Bobić AAK Udruž.Vozačice - - 12 - 12
5. Marijo Aščić AAK Udruž.Vozačice - - 10 - 10
6. Ivan Smolek AMD Zanatlija-Castrol - - 8 - 8
7. Tihomir Jakuš AAK Udruž.Vozačice - - 6 - 6
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 Ukupno
1. AK RIJEKA 44 10 35 41 130
2. AK SB AUTO SPORT 15 32 37 45 129
3. AMK SKOK RACING 29 42 15 22 108
4. AMD ZANATLIJA-CASTROL 12 30 30 30 102
5. SAK SAMOBOR 20 20 20 20 80
6. AMD OPATIJA 19 15 12 8 54
7. AMK DUGO SELO 20 - 20 12 52
8. AK VELIKA GORICA 10 20 8 10 48
9. AAK UDRUŽENE VOZAČICE - - 24 - 24
10. AK INA ZAGREB - - 14 - 14
- AMD INA MILLENNIUM CERINI - - - 0 0
- AMD MATULJI RACING - - - 0 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 Ukupno
1. MARSONIJA TIME OUT 45 60 38 45 188
2. T.Z.GRADA RIJEKE 44 - 35 41 120
3. AMD ZANATLIJA 12 30 30 30 102
4. CAMEL BRTONIGLA 29 27 - 22 78
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA