AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
8.NAGRADA GRADA RIJEKE INA-CERINI '02
Grobnik, 04.-05.05.2002.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

-
1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 18:58,968 0:00,000 15
2. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 10 19:00,125 0:01,157 13
3. 15 Dario Čikor SAK Split Škoda Octavia 10 19:09,812 0:10,844 11
4. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 19:12,242 0:13,274 10
5. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 10 19:14,172 0:15,204 9
6. 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 19:16,551 0:17,583 8
7. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 19:17,088 0:18,120 7
8. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 19:20,465 0:21,497 6
9. 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 19:23,815 0:24,847 5
10. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 10 19:29,619 0:30,651 4
11. 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 19:29,899 0:30,931 3
12. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 19:40,195 0:41,227 2
13. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 10 20:21,332 1:22,364 1
14. 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 20:45,304 1:46,336 1
15. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 9 18:53,513 1 krug 1

2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:05,974 0:00,000 30
2. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 18 33:08,748 0:02,774 26
3. 15 Dario Čikor SAK Split Škoda Octavia 18 33:13,902 0:07,928 22
4. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 18 33:24,174 0:18,200 20
5. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 18 33:28,349 0:22,375 18
6. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 18 33:43,041 0:37,067 16
7. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:51,907 0:45,933 14
8. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 18 33:51,920 0:45,946 12
9. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 18 33:54,716 0:48,742 10
10. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 18 34:02,014 0:56,040 8
11. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 18 34:16,873 1:10,899 6
12. 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 18 34:47,594 1:41,620 4
- 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 13 odustao -
- 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 12 odustao  -
- 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 6 odustao -

TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 40 Robert Bradarić 21 Damir Goleš 8 Branko Krstulović 69
2. BILLA PORSCHE TEAM 35 Juraj Šebalj 16 Ellio Radola 3 Marin Galić 54
3. INA MILLENNIUM CERINI 8 Denis Grdić 5 Neven Sušanj 5 Igor Puž 18


INA-Industrija nafte