AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
AMD INA MILLENNIUM CERINI ZA KBC RIJEKA '02
Grobnik, 06.-07.07.2002.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

-
1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:33,728 0:00,000 15
2. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 18:37,635 0:03,907 13
3. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:38,314 0:04,586 11
4. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 10 18:41,181 0:07,453 10
5. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 10 18:45,199 0:11,471 9
6. 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:45,702 0:11,974 8
7. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:48,124 0:14,396 7
8. 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:48,646 0:14,918 6
9. 9 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 10 18:49,587 0:15,859 5
10. 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 18:53,688 0:19,960 4
11. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 10 18:54,055 0:20,327 3
12. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 10 18:57,113 0:23,385 2
13. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 18:58,065 0:24,337 1
14. 18 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 10 19:02,956 0:29,228 1
15. 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 10 19:16,449 0:42,721 1

2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:20,925 0:00,000 30
2. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 18 33:26,267 0:05,342 26
3. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 18 33:28,013 0:07,088 22
4. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 18 33:41,272 0:20,347 20
5. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:46,106 0:25,181 18
6. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 18 33:51,909 0:30,984 16
7. 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 18 33:53,122 0:32,197 14
8. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 18 33:56,198 0:35,273 12
9. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 18 34:04,245 0:43,320 10
10. 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 18 34:13,028 0:52,103 8
11. 9 Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 18 34:13,842 0:52,917 6
- 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 12 odustao  -
- 18 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 9 odustao -
- 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 3 odustao  -
- 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 0 odustao -

TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 45 Robert Bradarić 25 Damir Goleš 20 Branko Krstulović 90
2. BILLA PORSCHE TEAM 35 Juraj Šebalj 11 Ellio Radola - 46
3. INA MILLENNIUM CERINI 27 Denis Grdić 8 Igor Puž 4 Neven Sušanj 39


INA-Industrija nafte