AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
INA MILLENNIUM NAGRAD HRVATSKE '02
Grobnik, 24.-25.08.2002.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

-
1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:26,040 0:00,000 15
2. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 10 18:28,278 0:02,238 13
3. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 10 18:33,452 0:07,412 11
4. 15 Dario Čikor SAK Split Škoda Octavia 10 18:35,850 0:09,810 10
5. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 18:36,744 0:10,704 9
6. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 10 18:41,233 0:15,193 8
7. 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 18:46,613 0:20,573 7
8. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 18:51,198 0:25,158 6
9. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 10 18:58,231 0:32,191 5
10. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 10 19:06,075 0:40,035 4
11. 18 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 10 19:11,096 0:45,056 3
12. 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 10 19:30,429 1:04,389 2
- 17 Marin Čolak AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 10 isključen -
- 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 5 odustao -
- 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 5 odustao -
- 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 4 odustao -
- 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 4 odustao -

2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 36:56,675 1:00,000 30
2. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 20 36:57,578 1:00,903 26
3. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 20 37:14,818 1:18,143 22
4. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 20 37:21,118 1:24,443 20
5. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 37:33,398 1:36,723 18
6. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 20 37:33,398 1:36,723 16
7. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 20 37:52,792 1:56,117 14
8. 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 20 38:01,110 2:04,435 12
9. 18 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 20 38:05,222 2:08,547 10
10. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 20 38:38,181 2:41,506 8
11. 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 17 31:57,032 3 kruga 6
12. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 17 38:13,927 3 kruga 4
- 15 Dario Čikor SAK Split Škoda Octavia 10 odustao -
- 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 1 odustao -
- 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini Škoda Octavia 1 odustao -
- 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 0 nije startao -
- 17 Marin Čolak AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 0 nije startao -

TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 45 Robert Bradarić 25 Branko Krstulović - 65
2. BILLA PORSCHE TEAM 20 Juraj Šebalj 13 Marin Galić 13 Ellio Radola 46


INA-Industrija nafte