AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
INA MILLENNIUM NAGRADA POŽEGE '02
Požega, 22.-23.06.2002.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

-
1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 10 15:32,624 0:00,000 15
2. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 15:47,933 0:15,309 13
3. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 10 15:50,871 0:18,247 11
4. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 10 16:06,592 0:33,968 10
5. 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 16:09,874 0:37,250 9
6. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 16:10,422 0:37,798 8
7. 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 10 16:21,884 0:49,260 7
8. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 10 16:46,704 1:14,080 6
9. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 9 - 1 krug 5
- 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 6 odustao  -
- 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 2 odustao -
- 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 2 odustao  -
- 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 0 nije startao -
- 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 0 nije startao  -
- 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 0 nije startao -

2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 20 31:16,429 0:00,000 30
2. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 20 31:46,656 0:30,227 26
3. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 20 31:55,925 0:39,496 22
4. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 20 32:00,701 0:44,272 20
5. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 20 32:04,255 0:47,826 18
6. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 20 32:06,983 0:50,554 16
7. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 20 32:21,764 1:05,335 14
8. 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 20 32:42,257 1:25,828 12
9. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 19 - 1 krug 10
- 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 11 odustao  -
- 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 10 odustao -
- 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 8 odustao  -
- 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 7 odustao -
- 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 2 odustao  -
- 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 0 nije startao -

TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. SALONAŠPED TEAM 43 Robert Bradarić 8 Damir Goleš 0 Branko Krstulović 51
2. INA MILLENNIUM CERINI 26 Denis Grdić 21 Neven Sušanj 0 Igor Puž 47
3. BILLA PORSCHE TEAM 22 Juraj Šebalj 5 Ellio Radola 0 Marin Galić 27


INA-Industrija nafte