AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
INA MILLENNIUM NAGRADA ISTRE '02
Pula, 27.-28.04.2002.

-
1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 14 20:25,305 0:00,000 15
2. 17 Marin Čolak AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 14 20:31,030 0:05,725 13
3. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 14 20:31,722 0:06,417 11
4. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 14 20:52,794 0:27,489 10
5. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 14 21:03,116 0:37,811 9
6. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 14 21:10,188 0:44,883 8
7. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 14 21:11,783 0:46,478 7
8. 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 14 21:12,205 0:46,900 6
9. 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 14 21:12,656 0:47,351 5
10. 14 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 14 21:17,006 0:51,701 4
11. 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 14 21:24,397 0:59,092 3
- 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 6 odustao  -
- 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 3 odustao -
- 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 1 odustao  -
- 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 0 nije startao -

2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 Marin Čolak AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 28 40:03,850 0:00,000 30
2. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 28 40:06,104 0:02,254 26
3. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 28 40:23,535 0:19,685 22
4. 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 28 40:42,187 0:38,337 20
5. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 28 40:54,806 0:50,956 18
6. 14 Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 28 41:10,198 1:06,348 16
7. 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 28 41:27,149 1:23,299 14
8. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 27 40:08,170 1 krug 12
9. 16 Goran Francetić AK Pula-Rovinj Škoda Octavia 27 40:27,941 1 krug 10
10. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 27 41:00,531 1 krug 8
- 21 Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 17 odustao -
- 20 Igor Puž AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 14 odustao  -
- 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 4 odustao -
- 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 1 odustao  -
- 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 1 odustao -

TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. BILLA PORSCHE TEAM 37 Juraj Šebalj 14 Marin Galić 10 Ellio Radola 61
2. SALONAŠPED TEAM 37 Robert Bradarić 20 Branko Krstulović - 57
3. INA MILLENNIUM CERINI 6 Denis Grdić 5 Igor Puž - 11


INA-Industrija nafte