AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA INA MILLENNIUM SPLIT '02
Split, 28.-29.09.2002.

CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP

-
1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 16 18:10,960 0:00,000 15
2. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 16 18:11,167 0:00,207 13
3. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 16 18:14,509 0:03,549 11
4. 15 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 16 18:41,224 0:30,264 10
5. 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 16 18:44,099 0:33,139 9
6. 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 16 18:59,516 0:48,556 8
7. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 16 19:02,710 0:51,750 7
8. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 16 19:06,085 0:55,125 6
9. 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 16 19:07,282 0:56,322 5
10. 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 16 19:10,164 0:59,204 4
- 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 7 odustao -
- 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia 1 odustao  -
- 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 0 nije startao -
- 17 Marin Čolak AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 0 nije startao  -

2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Robert Bradarić AMK Solin
Salonašped Team
Škoda Octavia 21 23:55,953 0:00,000 30
2. 4 Juraj Šebalj AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 21 24:05,007 0:09,054 26
3. 15 Dario Čikor AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 21 24:06,172 0:10,219 22
4. 7 Damir Goleš SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 21 24:31,211 0:35,258 20
5. 11 Mladen Sekulić AK Zelina Škoda Octavia 21 24:33,365 0:37,412 18
6. 1 Željko Hitrec AMK Total Škoda Octavia 21 24:34,041 0:38,088 16
7. 6 Marin Galić AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 21 24:40,010 0:44,057 14
8. 17 Marin Čolak AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia 19 - 2 kruga 12
- 10 Zoran Kotromanović AMK Osijek Škoda Octavia 7 odustao -
- 12 Tomislav Hruškar AK Zelina Škoda Octavia 3 odustao  -
- 19 Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini
INA Millennium Cerini
Škoda Octavia - odustao -
- 3 Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol Škoda Octavia - odustao  -
- 5 Branko Krstulović SAK Split
Salonašped Team
Škoda Octavia 0 nije startao -
- 8 Ellio Radola AK Delta
Billa Porsche Team
Škoda Octavia 0 nije startao  -

TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. BILLA PORSCHE TEAM 37 Juraj Šebalj 19 Marin Galić 8 Ellio Radola 64
2. SALONAŠPED TEAM 43 Robert Bradarić 20 Damir Goleš 0 Branko Krstulović 63
3. INA MILLENNIUM CERINI 0 Denis Grdić - - 0


Generalni sponzor HAKS-a: INA