štopericaciljna zastavica 1. 12.-13.04.02. - Rijeka
2. 13.-15.06.02. - INA Croatia (1.dan)
3. 13.-15.06.02. - INA Croatia (2.dan)
4. 28.-29.06.02. - Dugo Selo
5. 21.-22.09.02. - Mecsek (H)
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nenad Puzić AMK Siget 8 20 20 20 - 68
2. Toni Klinc AK Delta 6 10 12 10 20 58
3. Zdravko Škalić AMK Siget - 15 15 12 od 42
4. David Gostič AMK Dugo Selo 20 12 od 3 - 35
5. Denis Pikula AK Delta 0 6 10 4 12 32
6. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol 12 0 od 15 od 27
7. Zoran Raštegorac AK Delta 0 - - od 15 15
8. David Dobrila AMD Matulji Racing 15 - - - - 15
9. Željko Sutlović AK Delta 10 4 od od - 14
10. Mladen Butorac AMK Dugo Selo od 8 od 6 od 14
11. Martina Maretić AK Delta 1 od - od 10 11
12. Damir Jurica AK Delta - 3 8 - - 11
13. Igor Kovačić AMK Dugo Selo 2 - - 8 - 10
14. Davor Matun AMK Siget od 1 6 2 - 9
15. Tomislav Štajduhar AK Speedy 4 2 od 0 - 6
16. Siniša Dereta AMK Siget - 0 4 - - 4
17. Krešimir Gospodinović AK Favorit 3 od - 0 - 3
18. Alan Tomić AMK Siget 0 0 3 od - 3
19. Luka Marjanović AK Delta - 0 2 0 - 2
20. Boris Najdanović AK Delta 0 0 1 - - 1
21. Marijan Stublić AMK Dugo Selo 0 0 od 1 - 1
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nenad Puzić AMK Siget 12 20 20 20 - 72
2. Toni Klinc AK Delta 10 12 15 15 20 72
3. David Gostič AMK Dugo Selo 20 15 od 10 - 45
4. Davor Matun AK Delta - 6 10 8 - 24
5. Damir Jurica AK Delta - 10 12 - - 22
6. Igor Kovačić AMK Dugo Selo 6 - - 12 - 18
7. Tomislav Štajduhar AK Speedy 8 8 od 2 - 18
8. David Dobrila AMD Matulji Racing 15 - - - - 15
9. Martina Maretić AK Delta - - - - 15 15
10. Marijan Stublić AMK Dugo Selo 3 4 od 6 - 13
11. Boris Najdanović AK Delta 1 3 8 - - 12
12. Ronald Schiffner AK Favorit 4 - - - - 4
13. Nikola Đurin AK Delta - - - 4 - 4
14. David Mrzljak AK Delta 0 od - 3 - 3
15. Alen Babić AMD Matulji Racing 2 - - - - 2
16. Ivan Blagec AMK Stubaki 0 2 od 0 - 2
17. Branimir Cvijić AK Delta - - - 1 - 1
- Goran Crnković AK Rijeka 0 - - - - 0
- Marija Stublić AMK Dugo Selo - - - 0 - 0
- Davor Bistrović AK Zagreb - - - 0 - 0
- Zoran Sinčić AMD Matulji Racing od - - - - 0
- Antea Kodžoman AK Delta - - - od - 0
- Zoran Raštegorac AK Delta - - - od - 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Denis Pikula AK Delta 6 12 15 10 15 58
2. Zdravko Škalić AMK Siget - 20 20 15 od 55
3. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol 20 8 od 20 od 48
4. Mladen Butorac AMK Dugo Selo od 15 od 12 od 27
5. Željko Sutlović AK Delta 15 10 od od - 25
6. Alan Tomić AMK Siget 8 6 10 od - 24
7. Zoran Raštegorac AK Delta 2 - - - 20 22
8. Krešimir Gospodinović AK Favorit 12 od - 6 - 18
9. Siniša Dereta AMK Siget - 4 12 - - 16
10. Martina Maretić AK Delta 10 od - od - 10
11. Luka Marjanović AK Delta - 0 8 2 - 10
12. Vladimir Poredski AMK Dugo Selo - 3 6 od - 9
13. Mislav Batan AK Delta - - - 8 - 8
14. Željko Kostanjski AK Delta 0 0 3 3 - 6
15. Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini 4 - - - - 4
16. Tomislav Dragozet AK Delta - 0 4 od - 4
17. Ivan Plečko AK Delta 0 0 od 4 - 4
18. Dubravka Zaharija AK Rijeka 3 od - - - 3
19. Zoran Harapin AK Delta - 1 2 od - 3
20. Boris Kuš AK Delta - 2 od od - 2
21. Danijel Opuhač AK Delta 1 - - - - 1
- Robert Kozina AMK Dugo Selo 0 - - - - 0
- Saša Bitterman AK Astra od od od - - 0
- Zvonimir Banek AK Delta isk od - - - 0
- Davor Matun AMK Siget od - - - - 0
- Siniša Štefanović AK Prigorje od - - - - 0
- Hrvoje Šalković AK Astra od - - - - 0
- Nikolina Đakulović AMD INA Millen.Cerini od - - - - 0
- Edo Čop AMK Dugo Selo - od - - - 0
- Kristina Priščan AMK Siget - - - od - 0
- Damir Vlašić AK Delta ns - - - - 0
- Željko Hadjar AK Delta - ns - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Davor Matun AK Delta - 10 10 10 - 30
2. Marijan Stublić AMK Dugo Selo 10 6 od 6 - 22
3. Boris Najdanović AK Delta 4 4 6 - - 14
4. Alen Babić AMD Matulji Racing 6 - - - - 6
5. David Mrzljak AK Delta 3 od - 3 - 6
6. Ivan Blagec AMK Stubaki 2 3 od 1 - 6
7. Nikola Đurin AK Delta - - - 4 - 4
8. Branimir Cvijić AK Delta - - - 2 - 2
 
KLASE N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. David Gostič AMK Dugo Selo 10 x x 6 - 16
2. Igor Kovačić AMK Dugo Selo 6 - - 10 - 16
3. Goran Crnković AK Rijeka 4 - - - - 4
4. Tomislav Štajduhar AK Speedy - - - 4 - 4
5. Marija Stublić AMK Dugo Selo - - - 3 - 3
6. Davor Bistrović AK Zagreb - - - 2 - 2
- Zoran Sinčić AMD Matulji Racing od - - - - 0
- Damir Jurica AK Delta - x x - - 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Denis Pikula AK Delta 4 10 10 10 6 40
2. Alan Tomić AMK Siget 6 6 4 od - 16
3. Zoran Raštegorac AK Delta 1 - - - 10 11
4. Martina Maretić AK Delta 10 od - od - 10
5. Siniša Dereta AMK Siget - 4 6 - - 10
6. Mislav Batan AK Delta - - - 6 - 6
7. Vladimir Poredski AMK Dugo Selo - 3 3 - - 6
8. Željko Kostanjski AK Delta 0 0 2 3 - 5
9. Ivan Plečko AK Delta 0 0 od 4 - 4
10. Neven Sušanj AMD INA Millen.Cerini 3 - - - - 3
11. Dubravka Zaharija AK Rijeka 2 od - - - 2
12. Boris Kuš AK Delta - 2 od od - 2
13. Željko Harapin AK Delta - 1 1 od - 2
- Robert Kozina AMK Dugo Selo 0 - - - - 0
- Danijel Opuhač AK Delta 0 - - - - 0
- Zvonimir Banek AK Delta isk od - - - 0
- Davor Matun AMK Siget od - - - - 0
- Nikolina Đakulović AMD INA Millen.Cerini od - - - - 0
- Edo Čop AMK Dugo Selo - od - - - 0
 
KLASE A6+A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Zdravko Škalić AMK Siget - 10 10 6 od 26
2. Damir Bruner AMD Zanatlija-Castrol 10 4 od 10 od 24
3. Luka Marjanović AK Delta - 3 6 3 - 12
4. Mladen Butorac AMK Dugo Selo od 6 od 4 od 10
5. Tomislav Dragozet AK Delta - 2 4 od - 6
- Hrvoje Šalković AK Astra od - - - - 0
- Vladimir Poredski AMK Dugo Selo - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI
INA-Industrija nafte