štopericaciljna zastavica 1. 12.-13.04.02. - Rijeka
2. 13.-15.06.02. - INA Croatia (1.dan)
3. 13.-15.06.02. - INA Croatia (2.dan)
4. 28.-29.06.02. - Dugo Selo
5. 21.-22.09.02. - Mecsek (H)
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nenad Lončarić AMK Siget 8 20 20 20 - 68
2. Juraj Šebalj AK Delta 6 10 12 10 20 58
3. Tomislav Škalić AMK Siget - 15 15 12 od 42
4. Matija Koritnik AMK Dugo Selo 20 12 od 3 - 35
5. Željko Sopić AK Delta 0 6 10 4 12 32
6. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol 12 0 od 15 od 27
7. Antun Vrbanović AMK Siget 0 0 3 od 15 18
8. Marin Galić AK Delta 4 2 od od 10 16
9. Dean Saftić AMD Matulji Racing 15 - - - - 15
10. Dražen Pigl AK Delta 10 4 od od - 14
11. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo od 8 od 6 od 14
12. Alen Magdić AK Delta - 3 8 - - 11
13. Darko Rafaj AMK Dugo Selo 2 - - 8 - 10
14. Tomislav Kelković AK Delta - 1 6 2 - 9
15. Neven Kozarić AMK Siget - 0 4 od - 4
16. Zlatko Filipović AK Favorit 3 od - 0 - 3
17. Oto-M. Juričev-Martinčev AK Delta - 0 2 0 - 2
18. Siniša Crnojević AK Delta 1 od - od - 1
19. Mišel Beti AK Delta 0 0 1 0 - 1
20. Marko Lovak AK Delta 0 0 od 1 - 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nenad Lončarić AMK Siget 12 20 20 20 - 72
2. Juraj Šebalj AK Delta 10 12 15 15 20 72
3. Matija Koritnik AMK Dugo Selo 20 15 od 10 - 45
4. Marin Galić AK Delta 8 8 od od 15 31
5. Tomislav Kelković AK Delta - 6 10 8 - 24
6. Alen Magdić AK Delta - 10 12 - - 22
7. Darko Rafaj AMK Dugo Selo 6 - - 12 - 18
8. Mišel Beti AK Delta 1 3 8 4 - 16
9. Dean Saftić AMD Matulji Racing 15 - - - - 15
10. Marko Lovak AK Delta 3 4 od 6 - 13
11. Daniel Šaškin AK Favorit 4 - - od - 4
12. Tihomir Simon AK Delta 0 od - 3 - 3
13. Dean Kirinčić AMD Matulji Racing 2 - - 1 - 3
14. Branko Labaš AMK Stubaki 0 2 od 0 - 2
15. Tajana Koren AK Speedy - - - 2 - 2
- Vlado Božičević AK Rijeka 0 - - - - 0
- Jasna Brčić-Mihok AMK Dugo Selo - - - 0 - 0
- Dino Mađarić AK Zagreb - - - 0 - 0
- Željko Drenjavčević AMD Matulji Racing od - - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Željko Sopić AK Delta 6 12 15 10 15 58
2. Tomislav Škalić AMK Siget - 20 20 15 od 55
3. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol 20 8 od 20 od 48
4. Antun Vrbanović AMK Siget 8 6 10 od 20 44
5. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo od 15 od 12 od 27
6. Dražen Pigl AK Delta 15 10 od od - 25
7. Zlatko Filipović AK Favorit 12 od - 6 - 18
8. Neven Kozarić AMK Siget - 4 12 od - 16
9. Siniša Crnojević AK Delta 10 od - od - 10
10. Oto-M. Juričev-Martinčev AK Delta - 0 8 2 - 10
11. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo od 3 6 od - 9
12. Reno Turk AK Delta - - - 8 - 8
13. Branko Jemrić AK Delta 0 0 3 3 - 6
14. Tomislav Šiprak AK Delta 2 1 2 od - 5
15. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini 4 - - - - 4
16. Tomislav Ivanjek AK Delta - 0 4 od - 4
17. Davor Fiket AK Delta 0 0 od 4 - 4
18. Romeo Matulja AK Rijeka 3 od - - - 3
19. Saša Ljubenko AK Delta 1 2 od od - 3
- Slaven Šekuljica AMK Dugo Selo 0 od - - - 0
- Saša Stanišić AK Astra od od od - - 0
- Igor Ban AK Delta isk od - - - 0
- Boris Beraković AK Delta ns ns - - - 0
- Mike Pattison AK Prigorje od - - - - 0
- Ivica Vučetić AK Astra od - - - - 0
- Robert Živko AMD INA Millen.Cerini od - - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Tomislav Kelković AK Delta - 10 10 10 - 30
2. Marko Lovak AK Delta 10 6 od 6 - 22
3. Mišel Beti AK Delta 4 4 6 4 - 18
4. Dean Kirinčić AMD Matulji Racing 6 - - 2 - 8
5. Tihomir Simon AK Delta 3 od - 3 - 6
6. Branko Labaš AMK Stubaki 2 3 od 1 - 6
 
KLASE N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Matija Koritnik AMK Dugo Selo 10 x x 6 - 16
2. Darko Rafaj AMK Dugo Selo 6 - - 10 - 16
3. Vlado Božičević AK Rijeka 4 - - - - 4
4. Tajana Koren AK Speedy - - - 4 - 4
5. Jasna Brčić-Mihok AMK Dugo Selo - - - 3 - 3
6. Dino Mađarić AK Zagreb - - - 2 - 2
- Željko Drenjavčević AMD Matulji Racing od - - - - 0
- Alen Magdić AK Delta - x x - - 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Željko Sopić AK Delta 4 10 10 10 6 40
2. Antun Vrbanović AMK Siget 6 6 4 od 10 26
3. Siniša Crnojević AK Delta 10 od - od - 10
4. Neven Kozarić AMK Siget - 4 6 - - 10
5. Reno Turk AK Delta - - - 6 - 6
6. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo od 3 3 - - 6
7. Branko Jemrić AK Delta 0 0 2 3 - 5
8. Davor Fiket AK Delta 0 0 od 4 - 4
9. Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini 3 - - - - 3
10. Tomislav Šiprak AK Delta 1 1 1 od - 3
11. Romeo Matulja AK Rijeka 2 od - - - 2
12. Saša Ljubenko AK Delta 0 2 od od - 2
- Slaven Šekuljica AMK Dugo Selo 0 od - - - 0
- Igor Ban AK Delta isk od - - - 0
- Robert Živko AMD INA Millen.Cerini od - - - - 0
 
KLASE A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Tomislav Škalić AMK Siget - 10 10 6 od 26
2. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol 10 4 od 10 od 24
3. Oto.-M. Juričev-Martinčev AK Delta - 3 6 3 - 12
4. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo od 6 od 4 od 10
5. Tomislav Ivanjek AK Delta - 2 4 od - 6
- Ivica Vučetić AK Astra od - - - - 0
- Miljenko Mirić AMK Dugo Selo - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI
INA-Industrija nafte