štopericaciljna zastavica 1. 20.-21.04.02. - Zagreb
2. 25.-26.05.02. - Učka
3. 20.-21.07.02. - Delnice
4. 07.-08.09.02. - Sljeme
5. 19.-20.10.02. - Dubrovnik
 
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED - STANDARDNI AUTOMOBILI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Dušan Grahek AK Klek 20 15 0 20 8 63
2. Cvetko Jaketić AK Klek [8] 20 15 12 12 59
3. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol 15 12 [10] 15 15 57
4. Bojan Krota AMK Skok Racing 12 8 0 0 20 40
5. Palmina Aljinović AK Rijeka 0 0 20 0 2 22
6. Tomislav Tuk AAK Udruž.Vozačice 4 0 0 8 10 22
7. Renato Jaketić AK Klek 10 0 0 10 0 20
8. Marin Petrić AMD Matuilji Racing 3 10 0 2 0 15
9. Domagoj Delišimunović AK Klek 6 4 0 0 4 14
10. Aljoša Kinkela AMD Opatija - 0 12 0 0 12
11. Jordan Matijašić AK Rijeka 0 6 6 - - 12
12. Denis Šverko AMD Opatija 0 3 8 0 - 11
13. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - - - 6 - 6
14. Tomislav Šepić AK Zrinski - - 0 0 6 6
15. Mladen Miletić AK Klek - 0 4 0 - 4
16. Ivan Mehkek AAK Udruž.Vozačice 0 0 - 4 - 4
17. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb 0 0 3 0 0 3
18. Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing - 0 0 3 - 3
19. Ljerko Žanić AK Klek - - - 0 3 3
20. Denis Sandalj AMK Buzet 0 0 2 0 1 3
21. Sergio Miščenić AMD Matulji Racing 2 0 0 0 - 2
22. Ivan Drašković AK Klek - 2 - - - 2
23. Željko Ivošević AK Klek 1 0 0 - - 1
24. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol - 1 - - - 1
25. Marinko Marijanović AK Velika Gorica 0 - 1 0 - 1
26. Dušan Balkovec AK Klek 0 0 0 1 - 1
 
UKUPNI REDOSLIJED - SPORTSKI AUTOMOBILI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol 15 - 10 12 12 49
2. Romeo Matulja AK Rijeka - 10 6 15 6 37
3. Davor Fiket AK Delta - - 7,5 20 8 35,5
4. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 20 - - - - 20
5. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 20 20
6. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 15 15
7. Ivan Jaranović AK Rijeka - 6 - 8 - 14
8. Sanda Brezak AK Delta 8 - 5 - - 13
9. Marko Sitarić KK Koprivnica 12 - - - - 12
10. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 10 - - - - 10
11. Branko Jemrić AK Delta - - - 10 - 10
12. Nenad Damarija AK Delta - - - - 10 10
13. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - 7,5 - - - 7,5
14. Zlatko Kadrnka AMK Total - - - 6 - 6
15. Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol 6 - - - - 6
16. Božo Prnić AK Dubrovnik Racing - - - - 4 4
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. AK KLEK 47 55 45 52 50 249
2. AMD ZANATLIJA-CASTROL 32 33 47 35 44 191
3. AK RIJEKA 12 35 40 19,5 35 141,5
4. AMD MATULJI RACING 30 44 20 32 14 140
5. AAK UDRUŽENE VOZAČICE 28 20 13 41 36 138
6. AMK SKOK RACING 20 32 14 28 20 114
7. AMD OPATIJA 10 18 39 21 10 98
8. AK INA ZAGREB 19 20 25 10 20 94
9. AK DELTA 6 - 13,5 16 27 62,5
10. AK VELIKA GORICA 3 - 20 29 - 52
11. AK DUBROVNIK RACING - - - - 47 47
12. AMD ZRINSKI - - 6 1 21 28
13. AMK DUGO SELO - 2 8 8 10 28
14. AMK BUZET 0 4 8 0 12 24
15. SAK SPLIT 0 - - - 12 12
16. AMD GROBNIK - - 4 6 1 11
17. KK KOPRIVNICA 7,5 - - - - 7,5
18. SAK SAMOBOR 4 - 2 - - 6
19. AMK TOTAL - - - 5 - 5
20. AMK SIGET - - - 1 - 1
- AK ASTRA 0 - - - - 0
- AK DELNICE - - 0 - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 Ukupno
1. ZANATLIJA 17,5 - 32 25 20 94,5
2. ZANATLIJA-CASTROL 12 29 - - - 41
- EUROLINE 0 - - - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA