štopericaciljna zastavica 1. 20.-21.04.02. - Zagreb
2. 25.-26.05.02. - Učka
3. 20.-21.07.02. - Delnice
4. 07.-08.09.02. - Sljeme
5. 19.-20.10.02. - Dubrovnik
 
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

GRUPA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Cvetko Jaketić AK Klek [20] 20 20 20 20 80 [100]
2. Bojan Krota AMK Skok Racing 20 20 0 20 20 80
3. Tomislav Tuk AAK Udruž.Vozačice 20 15 0 20 20 75
4. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol [7,5] 15 20 15 20 70 [77,5]
5. Dušan Grahek AK Klek [10] 20 10 20 15 65 [75]
6. Marin Petrić AMD Matuilji Racing 15 20 [8] 10 10 55 [63]
7. Palmina Aljinović AK Rijeka 4 10 20 [2] 15 49 [51]
8. Aljoša Kinkela AMD Opatija - 6 15 15 10 46
9. Domagoj Delišimunović AK Klek 15 15 [1] 3 12 45 [46]
10. Denis Šverko AMD Opatija 10 12 12 6 - 40
11. Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol 10 8 15 6 - 39
12. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb 8 8 15 [2] 8 39 [41]
13. Mladen Miletić AK Klek - 10 15 10 - 35
14. Jordan Matijašić AK Rijeka 8 15 10 - - 33
15. Sergio Miščenić AMD Matulji Racing 15 8 0 10 - 33
16. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol 8 6 12 4 - 30
17. Renato Jaketić AK Klek 6 6 [3] 12 6 30 [33]
18. Alen Starc AMK Dugo Selo - 2 8 8 10 28
19. Ljerko Žanić AK Klek - - - 12 15 27
20. Matija Oštrec AAK Udruž.Vozačice 0 4 12 6 4 26
21. Zlatko Barbić AK INA Zagreb 6 [4] 6 4 10 26 [30]
22. Denis Sandalj AMK Buzet 0 4 8 0 12 24
23. Dušan Balkovec AK Klek 10 6 0 8 - 24
24. Ivica Brozović AK Klek - - 10 0 12 22
25. Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing - 4 6 12 - 22
26. Ivan Mehkek AAK Udruž.Vozačice 6 0 - 15 - 21
27. Daniel Bogdanić AK INA Zagreb 5 8 4 4 [2] 21 [23]
28. Marinko Marijanović AK Velika Gorica 0 - 20 0 - 20
29. Denis Krota AMD Matulji Racing - 12 6 - - 18
30. Ivan Černeka AMK Skok Racing - - 10 8 - 18
31. Marin Frančišković AMD Matulji Racing - 12 0 - 4 16
32. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - - - 15 - 15
33. Tomislav Šepić AMD Zrinski - - 0 0 15 15
34. Renea Čubrić AAK Udruž.Vozačice 2 0 0 3 8 13
35. Janez Metež AK Klek 12 0 0 0 - 12
36. Željko Ivošević AK Klek 12 0 0 - - 12
37. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija-Castrol 12 - - - - 12
38. Ivan Drašković AK Klek - 12 - - - 12
39. Tihomir Pašić AMD Opatija - - 12 0 - 12
40. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol 0 - 0 12 - 12
41. Ivo Zvono AK Dubrovnik Racing - - - - 12 12
42. Gordan Bašić (1) AMD Zanatlija-Castrol 0 - 4 8 - 12
43. Igor Šušković AAK Udruž.Vozačice 0 - 1 3 8 12
44. Dean Kopajtić AMD Grobnik - - 4 6 1 11
45. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol - 10 - - - 10
46. Goran Šimag AMK Skok Racing - 10 - - - 10
47. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica - - - 10 - 10
48. Alen Sekula AMD Zanatlija-Castrol - 1 8 - - 9
49. Stefan Pandžić AMD Zanatlija-Castrol - 3 6 0 - 9
50. Nino Šuperak AK Dubrovnik Racing - - - - 8 8
51. Denis Šroler AK Velika Gorica 3 - - 4 - 7
52. Marko Agreš AMD Zanatlija-Castrol 6 - - - - 6
53. Ivica Šepić AMD Zrinski - - 0 ns 6 6
54. Maro Sušić AK Dubrovnik Racing - - - - 6 6
55. Damir Bilić SAK Split 0 - - - 6 6
56. Antun Laušin SAK Samobor 4 - 2 - - 6
57. Ivan Smolek AMD Zanatlija-Castrol - - 0 1 4 5
58. Tibor Hitri sen. AMD Zanatlija-Castrol 3 2 0 0 - 5
59. Krešo Merlić AMD Zanatlija-Castrol 4 - - - - 4
60. Herman Trope AMD Zrinski - - 4 - - 4
61. Mladen Đajić AK Dubrovnik Racing - - - - 4 4
62. Marin Vuković AMD Zanatlija-Castrol 2 - - 2 - 4
63. David Štimec AK Klek 3 - - - - 3
64. Igor Keser AK INA Zagreb 0 3 - 0 - 3
65. Loris Marušić AMD Matulji Racing - 3 - - - 3
66. Darko Vonić AK INA Zagreb - - 3 0 - 3
67. Aleksander Drašković AK Klek - - 3 - - 3
68. Valter Zugan AMK Skok Racing - - 3 - - 3
69. MIlan Tošić AK Dubrovnik Racing - - - - 3 3
70. Toni Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - 3 3
71. Srečko Bura SAK Split - - - - 3 3
72. Branka Bebić SAK Split - - - - 3 3
73. Milan Brozinić AK Klek 2 - 0 - - 2
74. Kristijan Demark AMK Skok Racing - 2 - - - 2
75. Denis Matijašić AK Klek - - 2 - - 2
76. Dalibor Vrančić AMD Zrinski - - 2 - - 2
77. Dragan Velašević AK Dubrovnik Racing - - - - 2 2
78. Tihomir Kruc AMD Zanatlija-Castrol 1 - - - - 1
79. Igor Vidović AMD Zanatlija-Castrol 1 - - - - 1
80. Tibor Hitri jun. AMD Zanatlija-Castrol 1 - 0 - - 1
81. Željko Šušković AAK Udruž.Vozačice 0 1 - 0 - 1
82. Željko Despinić AMK Skok Racing - 1 - - - 1
83. Marino Ivančić AMK Skok Racing - od 1 - - 1
84. Igor Vičević AMD Zrinski - - 0 1 - 1
85. Neven Kozarić AMK Siget - - - 1 - 1
- Marko Cavor AMD Zanatlija-Castrol 0 0 0 0 - 0
- Nedeljko Kosanović AAK Udruž.Vozačice 0 0 0 0 - 0
- Dina Orešić AAK Udruž.Vozačice 0 0 0 0 - 0
- Tomislav Škrlin AAK Udruž.Vozačice - 0 - 0 - 0
- Sanja Širola AK Rijeka - - 0 0 - 0
- Ljiljana Kamenar AK Rijeka - od 0 - - 0
- Gordan Bašić (3) AMD Zanatlija-Castrol 0 - - - - 0
- Saša Bitterman AK Astra 0 - - - - 0
- Dragutin Bregant AMD Zanatlija-Castrol 0 - - - - 0
- Ivica Brozinić AK Klek 0 - - - - 0
- Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol 0 - - - - 0
- Marko Ignjatović AMD Zanatlija-Castrol 0 - - - - 0
- Smiljka Pavić AK Rijeka 0 - - - - 0
- Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol 0 - - - - 0
- Igor Raić AMD Zanatlija-Castrol 0 - - - - 0
- Goran Švelec AMD Zanatlija-Castrol 0 - - - - 0
- Mario Gavran AAK Udruž.Vozačice - 0 - - - 0
- Željko Grbac AMD Opatija - 0 - - - 0
- Marko Kučić AMD Zanatlija-Castrol - 0 - - - 0
- Danijel Lukić AMD Matulji Racing - 0 - - - 0
- Jadranka Cindrić AMD Zrinski - - 0 - - 0
- Mikele Krbavčić AMK Skok Racing - - 0 - - 0
- Ivan Talan AK Delnice - - 0 - - 0
- Marijo Zoretić AMD Grobnik - - 0 - - 0
- Velimir Žagar AMD Zrinski - - 0 - - 0
 
GRUPA 2
(nije bodovana zbog premalog broja natjecatelja)
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 20 20
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 15 15
3. Nenad Damarija AK Delta - - - - 12 12
 
GRUPA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Romeo Matulja AK Rijeka - 10 10 10 20 50
2. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol 10 - 10 7,5 20 47,5
3. Davor Fiket AK Delta - - 7,5 10 15 32,5
4. Ivan Jaranović AK Rijeka - 6 - 7,5 - 13,5
5. Božo Prnić AK Dubrovnik Racing - - - - 12 12
6. Sanda Brezak AK Delta 6 - 6 - - 12
7. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 10 - - - - 10
8. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 7,5 - - - - 7,5
9. Marko Sitarić KK Koprivnica 7,5 - - - - 7,5
10. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - 7,5 - - - 7,5
11. Branko Jemrić AK Delta - - - 6 - 6
12. Zlatko Kadrnka AMK Total - - - 5 - 5
- Andrej Veljačić AK Rijeka - ns - - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA