štopericaciljna zastavica 1. 20.-21.04.02. - Zagreb
2. 25.-26.05.02. - Učka
3. 20.-21.07.02. - Delnice
4. 07.-08.09.02. - Sljeme
5. 19.-20.10.02. - Dubrovnik
 
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

KLASA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Bojan Krota AMK Skok Racing 20 20 0 20 20 80
2. Palmina Aljinović AK Rijeka 4 10 20 [2] 15 49
3. Aljoša Kinkela AMD Opatija - 6 15 15 10 46
4. Denis Šverko AMD Opatija 10 12 12 6 - 40
5. Sergio Miščenić AMD Matulji Racing 15 8 0 10 - 33
6. Jordan Matijašić AK Rijeka 8 15 10 - - 33
7. Denis Sandalj AMK Buzet 0 4 8 0 12 24
8. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija-Castrol 12 - - - - 12
9. Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol 0 - 0 12 - 12
10. Gordan Bašić (1) AMD Zanatlija-Castrol 0 - 4 8 - 12
11. Renea Čubrić AAK Udruž.Vozačice - - 0 3 8 11
12. Stefan Pandžić AMD Zanatlija-Castrol - 3 6 0 - 9
13. Denis Šroler AK Velika Gorica 3 - - 4 - 7
14. Marko Agreš AMD Zanatlija-Castrol 6 - - - - 6
15. Damir Bilić SAK Split 0 - - - 6 6
16. Ivan Smolek AMD Zanatlija-Castrol - - 0 1 4 5
17. Darko Vonić AK INA Zagreb - - 3 0 - 3
18. Srečko Bura SAK Split - - - - 3 3
19. Milan Brozinić AK Klek 2 - 0 - - 2
20. Kristijan Demark AMK Skok Racing - 2 - - - 2
21. Denis Matijašić AK Klek - - 2 - - 2
22. Tihomir Kruc AMD Zanatlija-Castrol 1 - - - - 1
23. Željko Despinić AMK Skok Racing - 1 - - - 1
24. Marino Ivančić AMK Skok Racing - od 1 - - 1
 
KLASA II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Cvetko Jaketić AK Klek [20] 20 20 20 20 80
2. Domagoj Delišimunović AK Klek 15 15 [1] 3 12 45
3. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb 8 8 15 [2] 8 39
4. Zlatko Barbić AK INA Zagreb 6 [4] 6 4 10 26
5. Ivan Černeka AMK Skok Racing - - 10 8 - 18
6. Dušan Balkovec AK Klek 10 6 0 - - 16
7. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - - - 15 - 15
8. Tomislav Šepić AMD Zrinski - - 0 0 15 15
9. Željko Ivošević AK Klek 12 0 0 - - 12
10. Ivan Drašković AK Klek - 12 - - - 12
11. Tihomir Pašić AMD Opatija - - 12 0 - 12
12. Ljerko Žanić AK Klek - - - 12 - 12
13. Dean Kopajtić AMD Grobnik - - 4 6 1 11
14. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol - 10 - - - 10
15. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica - - - 10 - 10
16. Alen Sekula AMD Zanatlija-Castrol - 1 8 - - 9
17. Ivica Šepić AMD Zrinski - - 0 ns 6 6
18. Tibor Hitri sen. AMD Zanatlija-Castrol 3 2 0 0 - 5
19. Krešo Merlić AMD Zanatlija-Castrol 4 - - - - 4
20. Mladen Đajić AK Dubrovnik Racing - - - - 4 4
21. Igor Keser AK INA Zagreb 0 3 - 0 - 3
22. Aleksander Drašković AK Klek - - 3 - - 3
23. MIlan Tošić AK Dubrovnik Racing - - - - 3 3
24. Renea Čubrić AAK Udruž.Vozačice 2 0 - - - 2
25. Dalibor Vrančić AMD Zrinski - - 2 - - 2
26. Dragan Velašević AK Dubrovnik Racing - - - - 2 2
27. Tibor Hitri jun. AMD Zanatlija-Castrol 1 - 0 - - 1
28. Igor Vičević AMD Zrinski - - 0 1 - 1
 
KLASA III
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Tomislav Tuk AAK Udruž.Vozačice 20 15 0 20 20 75
2. Marin Petrić AMD Matuilji Racing 15 20 [8] 10 10 55
3. Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol 10 8 15 6 - 39
4. Mario Macan AMD Zanatlija-Castrol 8 6 12 4 - 30
5. Marinko Marijanović AK Velika Gorica 3 - 20 0 - 23
6. Ivica Brozović AK Klek - - 10 0 12 22
7. Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing - 4 6 12 - 22
8. Igor Šušković AAK Udruž.Vozačice 6 - 1 3 8 18
9. Marin Frančišković AMD Matulji Racing - 12 0 - 4 16
10. Ivan Mehkek AAK Udruž.Vozačice - 0 - 15 - 15
11. Ljerko Žanić AK Klek - - - - 15 15
12. Janez Metež AK Klek 12 0 0 0 - 12
13. Goran Šimag AMK Skok Racing - 10 - - - 10
14. Marin Vuković AMD Zanatlija-Castrol 8 - - 2 - 10
15. Dušan Balkovec AK Klek - - - 8 - 8
16. Maro Sušić AK Dubrovnik Racing - - - - 6 6
17. Antun Laušin SAK Samobor 4 - 2 - - 6
18. Herman Trope AMD Zrinski - - 4 - - 4
19. Loris Marušić AMD Matulji Racing - 3 - - - 3
20. Valter Zugan AMK Skok Racing - - 3 - - 3
21. Branka Bebić SAK Split - - - - 3 3
22. Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol 2 - - - - 2
23. Alen Starc AMK Dugo Selo - 2 - - - 2
24. Dragutin Bregant AMD Zanatlija-Castrol 1 - - - - 1
25. Željko Šušković AAK Udruž.Vozačice 0 1 - 0 - 1
26. Neven Kozarić AMK Siget - - - 1 - 1
 
KLASA IV
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Marko Palijan AMD Zanatlija-Castrol [7,5] 15 20 15 20 70
2. Dušan Grahek AK Klek [10] 20 10 20 15 65
3. Mladen Miletić AK Klek - 10 15 10 - 35
4. Renato Jaketić AK Klek 6 6 [3] 12 6 30
5. Matija Oštrec AAK Udruž.Vozačice 0 4 12 6 4 26
6. Alen Starc AMK Dugo Selo - - 8 8 10 26
7. Daniel Bogdanić AK INA Zagreb 5 8 4 4 [2] 21
8. Denis Krota AMD Matulji Racing - 12 6 - - 18
9. Ivo Zvono AK Dubrovnik Racing - - - - 12 12
10. Nino Šuperak AK Dubrovnik Racing - - - - 8 8
11. Toni Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - 3 3
 
KLASA VI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 20 20
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - 15 15
3. Nenad Damarija AK Delta - - - - 12 12
 
KLASA VII
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija-Castrol 10 - 10 7,5 20 47,5
2. Davor Fiket AK Delta - - 7,5 10 15 32,5
3. Božo Prnić AK Dubrovnik Racing - - - - 12 12
4. Sanda Brezak AK Delta 6 - 6 - - 12
5. Marko Sitarić KK Koprivnica 7,5 - - - - 7,5
6. Branko Jemrić AK Delta - - - 6 - 6
7. Niko Pulić AMD Zanatlija-Castrol 5 - - - - 5
8. Zlatko Kadrnka AMK Total - - - 5 - 5
 
KLASA VIII
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukupno
1. Romeo Matulja AK Rijeka - 10 10 10 20 50
2. Ivan Jaranović AK Rijeka - 6 - 7,5 - 13,5
3. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 10 - - - - 10
4. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 7,5 - - - - 7,5
5. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - 7,5 - - - 7,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA