AUTOCROSS UTRKA
5.NAGRADA GRADA KASTVA '03
Jastrebarsko, 13.07.2003.

UKUPNI REDOSLIJED - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 2 Ante Huljev ACK Jaska Mazda 626 2.0 20
2. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac Opel Vectra 2.0 17
3. 33 Marin Matešić ASK Kastavac VW Scirocco 2.0 15
4. 7 Goran Franjković AK Klek VW Golf 2.0 13
5. 30 Zoran Matetić ASK Kastavac VW Golf 1.8 12
6. 16 Marinko Krznarić AK Klek VW Golf 1.8 11
7. 8 Vigor Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 10
8. 12 Mijo Pučar ACK Jaska Opel Kadett 2.0 9
9. 19 Damir Prelčić ASK Kastavac VW Golf 1.8 8
10. 25 Stjepan Bregar ACK Jaska VW Golf 2.0 7
11. 29 Alen Monjac ASK Kastavac VW Golf 1.6 6
12. 3 Vladimir Samsa ACK Jaska VW Golf 1.8 5
13. 4 Marijan Tomac ACK Jaska VW Golf 1.8 4
14. 36 Siniša Filčić AMD Grobnik VW Golf 1.6 3
15. 11 Igor Nikolaus AK Klek VW Golf 1.8 2
16. 1 Ivan Jandrečić ACK Jaska VW Scirocco 2.0 1
17. 13 Darko Vitez AKK Zelengaj VW Golf 1.8 1
18. 31 Vedran Rakić AMK Split Motorsport Ford Escort 1.6 1
19. 28 Stjepan Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.8 0
20. 9 Ferdinand Pađen ASK Kastavac Audi 80 1.8 0
21. 6 Dinko Erdeljac ACK Jaska Audi 80 1.8 0
22. 32 Tomislav Turković ACK Jaska VW Golf 2.0 0
23. 23 Božo Špišić ACK Jaska Opel Vectra 2.0 0
24. 35 Dejan Čargonja AMD Grobnik Lada Samara 0
25. 34 Damir Blažina AK Klek Citroën ZX 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 54 Robert Butković AK Rijeka VW Golf 1.3 20
2. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska Mitsubishi 1.4 17
3. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik Zastava Yugo 1.3 15
4. 52 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 13
5. 58 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 12
6. 57 Kristijan J.Strahija ACK Jaska Opel Kadett 1.3 11
7. 53 Robert Čulina AK Rijeka Renault 8 10
8. 55 Mauro Hlača AMD Grobnik Škoda Coupe 1.3 9
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. ACK JASKA 20 Ante Huljev K2 17 Vjekoslav Jurin K1 13 Martina Erdeljac K1 50
2. ASK KASTAVAC 17 Zlatko Mulac K2 15 Marin Matešić K2 12 Zoran Matetić K2 44
3. AK RIJEKA 20 Robert Butković K1 12 Dejan Kopajtić K1 10 Robert Čulina K1 42
4. AMD GROBNIK 15 Damir Dragozetić K1 9 Mauro Hlača K1 3 Siniša Filčić K2 27
5. AK KLEK 13 Goran Franjković K2 11 Marinko Krznarić K2 2 Igor Nikolaus 26
6. AKK ZELENGAJ 1 Darko Vitez K2 - - 1
7. AMK SPLIT MOTORSPORT 1 Vedran Rakić K2 - - 1
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA