štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.05.03. - Jastrebarsko
2. 12.-13.07.03. - Jastrebarsko
3. 25.-26.07.03. - Rupa
4. 20.-21.09.03. - Jastrebarsko
5. 03.-04.10.03. - Rupa
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA

REDOSLIJED VOZAČA - KLASA II
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. 19 Damir Prelčić ASK Kastavac 20 8 9 7 20 64
2. 16 Marinko Krznarić AK Klek 13 11 20 10 10 64
3. 8 Vigor Grbac ASK Kastavac 10 10 15 11 17 63
4. 7 Goran Franjković AK Klek 8 13 17 9 12 59
5. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac 17 17 0 15 5 54
6. 2 Ante Huljev ACK Jaska 6 20 6 17 4 53
7. 33 Marin Matešić ASK Kastavac - 15 13 6 11 45
8. 11 Igor Nikolaus AK Klek 11 2 11 12 8 44
9. 12 Mijo Pučar ACK Jaska 2 9 8 20 0 39
10. 36 Siniša Filčić AMD Grobnik - 3 10 13 6 32
11. 6 Dinko Erdeljac ACK Jaska 15 0 0 1 15 31
12. 14 Marino Grbac ASK Kastavac - - 12 - 7 19
13. 30 Zoran Matetić ASK Kastavac 0 12 4 - 2 18
14. 25 Stjepan Bregar ACK Jaska 5 7 - 5 1 18
15. 35 Dejan Čargonja AMD Grobnik - 0 0 4 13 17
16. 13 Darko Vitez AKK Zelengaj 12 1 1 3 - 17
17. 29 Alen Monjac ASK Kastavac 1 6 1 - 9 17
18. 26 Igor Svaguša ASK Kastavac 7 - 7 - 1 15
19. 4 Marijan Tomac ACK Jaska 9 4 - 1 - 14
20. 1 Ivan Jandrečić ACK Jaska 0 1 - 8 - 9
21. 3 Vladimir Samsa ACK Jaska 0 5 0 0 - 5
22. 32 Tomislav Turković ACK Jaska 0 0 5 0 0 5
23. 9 Ferdinand Pađen ASK Kastavac 1 0 1 0 3 5
24. 31 Vedran Rakić AMK Split Motorsport 0 1 3 1 0 5
25. 28 Stjepan Strahija ACK Jaska 4 0 - 0 - 4
26. 24 Dražen Blažina ACK Jaska 3 - - 0 0 3
27. 20 Zoran Kirasić AK Klek - - 2 0 0 2
28. 23 Božo Špišić ACK Jaska - 0 - 2 - 2
29. 17 Ivica Hrman AKK Zelengaj 1 - - - - 1
30. 39 Elvis Kadunc ASK Kastavac - - - - 1 1
- 34 Damir Blažina AK Klek - 0 - 0 0 0
- 37 Lino Linić AMD Grobnik - - - 0 0 0
- 27 Mladen Magić AKK Zelengaj 0 - - - - 0
- 38 Marino Čargonja AMD Grobnik - - - - 0 0
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA I
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska - 17 17 15 17 66
2. 54 Robert Butković AK Rijeka - 20 15 9 20 64
3. 58 Dejan Kopajtić AK Rijeka - 12 20 20 - 52
4. 57 Kristijan Josip Strahija ACK Jaska - 11 9 17 13 50
5. 52 Martina Erdeljac ACK Jaska - 13 13 12 9 47
6. 56 Damir Dragozetić AMD Grobnik - 15 12 11 8 46
7. 55 Mauro Hlača AMD Grobnik - 9 10 13 11 43
8. 53 Robert Čulina AK Rijeka - 10 11 10 10 41
9. 59 Ivo Čižmić AMK Split Motorsport - - - 0 15 15
10. 60 Goran Rakočević AMD Grobnik - - - - 12 12
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. ACK JASKA 30 50 39 54 45 218
2. ASK KASTAVAC 47 44 40 33 48 212
3. AK KLEK 32 26 48 31 30 167
4. AK RIJEKA - 42 46 39 30 157
5. AMD GROBNIK - 27 32 37 36 132
6. AMD SPLIT MOTORSPORT - 1 3 1 15 20
7. AKK ZELENGAJ 13 1 1 3 - 18
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 Ukup.
1. AMD GROBNIK RACING TEAM - - - 37 32 69
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA