PRVENSTVO EUROPE NA BRDSKIM STAZAMA
22. BUZETSKI DANI '03
Buzet, 20.-21.09.2003.
www.buzetski-dani.com

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 A10 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
BMW M3 5:27,226 0:00,000 10
2. 22 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 5:34,626 0:07,400 8
3. 39 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 5:44,179 0:16,953 6
4. 32 SP Robert Bradarić AMK Solin
INA Millennium Team
BMW 320i 5:48,600 0:21,374 5
5. 120 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 5:54,888 0:27,662 4
6. 52 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport
INA Millennium Team
Renault Megane Coupe 5:55,200 0:27,974 3
7. 143 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:13,976 0:46,750 2
8. 44 A10 Elvis Ipša AMK Dugo Selo Lancia Delta Integrale 6:14,974 0:47,748 1
9. 131 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 6:15,831 0:48,605 -
10. 88 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 6:17,672 0:50,446 -
11. 56 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 6:19,696 0:52,470 -
12. 113 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 6:20,178 0:52,952 -
13. 112 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 6:22,101 0:54,875 -
14. 57 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 6:22,723 0:55,497 -
15. 124 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 6:23,839 0:56,613 -
16. 91 N3 Franko Grubiša Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 6:24,275 0:57,049 -
17. 66 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:24,524 0:57,298 -
18. 60 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:24,925 0:57,699 -
19. 89 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 6:25,129 0:57,903 -
20. 128 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 6:26,034 0:58,808 -
21. 125 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 6:27,057 0:59,831 -
22. 101 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:27,114 0:59,888 -
23. 61 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 6:29,011 1:01,785 -
24. 97 N3 Patrik Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 6:29,724 1:02,498 -
25. 77 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:30,595 1:03,369 -
26. 79 N5 Ronald Schiffner Istra Racing Team Mazda 323 GT-R 4WD 6:30,607 1:03,381 -
27. 117 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 6:30,864 1:03,638 -
28. 58 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:30,942 1:03,716 -
29. 109 N3 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Ford Focus 2.0 16V 6:32,049 1:04,823 -
30. 149 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 6:32,570 1:05,344 -
31. 80 N4 Sergej Fikfak AMK Skok Racing Seat Ibiza TDi 6:33,053 1:05,827 -
32. 132 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 6:33,082 1:05,856 -
33. 126 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 6:33,952 1:06,726 -
34. 133 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 6:35,052 1:07,826 -
35. 96 N3 Ivana Vidanec AK Delta Ford Focus 2.0 16V 6:36,481 1:09,255 -
36. 104 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:37,763 1:10,537 -
37. 135 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 6:38,219 1:10,993 -
38. 144 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 6:40,253 1:13,027 -
39. 107 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 6:42,515 1:15,289 -
40. 95 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 6:42,928 1:15,702 -
41. 148 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 6:44,229 1:17,003 -
42. 59 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:44,919 1:17,693 -
43. 84 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 6:47,687 1:20,461 -
44. 146 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 6:51,388 1:24,162 -
45. 85 N4 Tomislav Šiprak AK Delta Škoda Fabia TDi 6:51,624 1:24,398 -
46. 63 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi 6:52,690 1:25,464 -
47. 92 N3 Branko Ganzulić SAK Split Renault Clio 7:00,411 1:33,185 -
48. 98 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:02,539 1:35,313 -
49. 65 A6 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 7:04,123 1:36,897 -
50. 64 A6 Mladen Marijašević AK Zelina Škoda Felicia 1.3 LXi 7:09,772 1:42,546 -
51. 62 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:42,626 2:15,400 -
- 42 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 105 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye odustao -
- 123 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 137 H13 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 odustao -
- 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport odustao -
- 136 H13 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX nije startao -
- 138 H13 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E Ronald Šuran AMK Buzet Formula Opel Lotus 5:22,888 0:00,000 10
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:27,114 0:00,000 23,5
2. 104 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:37,763 0:10,649 15
3. 107 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye 6:42,515 0:15,401 12
- 105 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 6:17,672 0:00,000 27
2. 91 N3 Franko Grubiša Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 6:24,275 0:06,603 21,5
3. 89 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 6:25,129 0:07,457 18
4. 97 N3 Patrik Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 6:29,724 0:12,052 15
5. 109 N3 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Ford Focus 2.0 16V 6:32,049 0:14,377 11,5
6. 96 N3 Ivana Vidanec AK Delta Ford Focus 2.0 16V 6:36,481 0:18,809 8,5
7. 95 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 6:42,928 0:25,256 6
8. 92 N3 Branko Ganzulić SAK Split Renault Clio 7:00,411 0:42,739 5
9. 98 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 7:02,539 0:44,867 4
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 N4 Sergej Fikfak AMK Skok Racing Seat Ibiza TDi 6:33,053 0:00,000 21
2. 84 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 6:47,687 0:14,634 15
3. 85 N4 Tomislav Šiprak AK Delta Škoda Fabia TDi 6:51,624 0:18,571 12
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:30,595 0:00,000 22,5
2. 79 N5 Ronald Schiffner Istra Racing Team Mazda 323 GT-R 4WD 6:30,607 0:00,012 17
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 6:19,696 0:00,000 24,5
2. 57 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 6:22,723 0:03,027 19
3. 66 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:24,524 0:04,828 15,5
4. 60 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:24,925 0:05,229 13
5. 61 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi 6:29,011 0:09,315 10,5
6. 58 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 6:30,942 0:11,246 8
7. 59 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:44,919 0:25,223 6
8. 63 A6 Danijel Vojvodić AMK Total Suzuki Swift 1.3 GTi 6:52,690 0:32,994 5
9. 65 A6 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 7:04,123 0:44,427 4
10. 64 A6 Mladen Marijašević AK Zelina Škoda Felicia 1.3 LXi 7:09,772 0:50,076 3
11. 62 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:42,626 1:22,930 2
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport
INA Millennium Team
Renault Megane Coupe 5:55,200 0:00,000 13,5
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 A10 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
BMW M3 5:27,226 0:00,000 25
2. 39 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 5:44,179 0:16,953 19
3. 44 A10 Elvis Ipša AMK Dugo Selo Lancia Delta Integrale 6:14,974 0:47,748 15
- 42 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 5:34,626 0:00,000 14,5
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 143 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 6:13,976 0:00,000 24,5
2. 149 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 6:32,570 0:18,594 15,5
3. 144 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 6:40,253 0:26,277 12
4. 148 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 6:44,229 0:30,253 10
5. 146 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 6:51,388 0:37,412 8
- 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 6:15,831 0:00,000 24
2. 132 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 6:33,082 0:17,251 15
3. 133 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 6:35,052 0:19,221 12
4. 135 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 6:38,219 0:22,388 10
- 137 H13 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 odustao -
- 136 H13 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX nije startao -
- 138 H13 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 120 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 5:54,888 0:00,000 25
2. 124 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 6:23,839 0:28,951 17,5
3. 128 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 6:26,034 0:31,146 14
4. 125 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 6:27,057 0:32,169 11,5
5. 126 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 6:33,952 0:39,064 8
- 123 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 6:20,178 0:00,000 23,5
2. 112 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 6:22,101 0:01,923 18
3. 117 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 6:30,864 0:10,686 13
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 27 Sebastijan Ivšić N3 22,5 Dean Saftić N5 15,5 Alen Peruč A6 65
2. ISTRA RACING TEAM 23,5 Darko Ladavac N1 21,5 Franko Grubiša N3 17 Ronald Schiffner N5 62
3. AMD MATULJI RACING 24 Mladen Sigurnjak H13 18 Boro Mateša N3 15 Sebastijan Čepar H13 57
4. AMK SKOK RACING 21 Sergej Fikfak N4 15,5 Vedran Radović H12 15 Manuel Kodelja N1 51,5
5. AK RIJEKA 18 Zdenko Cutvarić H15 17,5 Mario Jurišić H14 12 Ivan Jaranović H13 47,5
6. AK DELTA 19 Siniša Crnojević A6 15 Zoran Raštegorac N4 12 Tomislav Šiprak N4 46
7. AK PULA-ROVINJ 24,5 Mario Delmoro H12 11,5 Roland Ferenčić N1 - 36
8. AMK TOTAL 24,5 Željko Hitrec A6 5 Daniel Vojvodić A6 - 29,5
9. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić A10 - - 25
10. AMK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H14 - - 25
11. AK KLEK 23,5 Dušan Grahek H15 - - 23,5
12. AK ZAGREB 19 Boris Durlen A10 - - 19
13. AMK STUBAKI 13 Ivan Šalec A6 6 Zvonko Mrzljak A6 - 19
14. AMK DUGO SELO 15 Elvis Ipša A10 - - 15
15. AMK BUZET 15 Patrik Sirotić N1 - - 15
16. AK MRC AUTO SPORT 13,5 Moreno Luksetić A8 - - 13,5
17. AK ZELINA 10,5 Mario Sekulić A6 3 Mladen Marijašević A6 - 13,5
18. SAK SPLIT 5 Branko Gnazulić N3 - - 5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 25 Niko Pulić A10 19 Boris Durlen A10 14,5 Silvio Bajde A10 58,5
 
CASTROL MATADOR ŠKODA OCTAVIA KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA