AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
3.NAGRADA INA MILLENNIUM ČABAR '03
Čabar, 05.-06.07.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 6:45,894 0:00,000 10
2. 61 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:54,076 0:08,182 8
3. 54 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport
INA Millennium Team
Renault Megane Coupe 6:59,060 0:13,166 6
4. 23 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:02,763 0:16,869 5
5. 22 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 7:05,261 0:19,367 4
6. 46 H12 Alen Peruč AMD Zrinski Suzuki Cultus 7:06,594 0:20,700 3
7. 24 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 7:07,302 0:21,408 2
8. 38 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:07,968 0:22,074 1
9. 70 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 7:08,567 0:22,673 -
10. 49 A10 Dražen Pigl AK Delta Ford Escort RS Cosworth 7:14,406 0:28,512 -
11. 41 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 7:22,198 0:36,304 -
12. 28 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:24,714 0:38,820 -
13. 29 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi 7:26,077 0:40,183 -
14. 56 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:26,122 0:40,228 -
15. 39 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 7:26,501 0:40,607 -
16. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 7:26,959 0:41,065 -
17. 57 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 7:27,129 0:41,235 -
18. 26 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:28,395 0:42,501 -
19. 63 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 7:29,322 0:43,428 -
20. 75 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:29,433 0:43,539 -
21. 79 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:29,456 0:43,562 -
22. 62 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 7:32,142 0:46,248 -
23. 20 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 7:33,718 0:47,824 -
24. 18 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 7:34,702 0:48,808 -
25. 50 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 7:34,936 0:49,042 -
26. 77 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 7:37,338 0:51,444 -
27. 58 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:38,411 0:52,517 -
28. 59 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:38,812 0:52,918 -
29. 78 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:39,837 0:53,943 -
30. 34 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 7:39,987 0:54,093 -
31. 71 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:41,810 0:55,916 -
32. 17 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:41,824 0:55,930 -
33. 36 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:42,411 0:56,517 -
34. 76 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 7:54,280 1:08,386 -
35. 42 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 7:56,725 1:10,831 -
36. 35 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 7:59,912 1:14,018 -
37. 60 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 8:08,942 1:23,048 -
- 33 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus odustao -
- 48 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 55 Kit Jaki Franja AMD Zanatlija Peugeot 306 Kit Car odustao -
- 74 N3 Ivana Vidanec AK Delta Ford Focus 2.0 16V odustala -
- 43 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC nije startao -
- 45 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
F3 Dallara 393 Opel 5:58,636 0:00,000 10
2. 6 E Ronald Šuran AMK Buzet Formula Opel Lotus 6:25,042 0:26,406 8
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:29,433 0:00,000 23,5
2. 77 N1 Igor Puž AMD Opatija Peugeot 106 Rallye 7:37,338 0:07,905 17,5
3. 78 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:39,837 0:10,404 14
4. 76 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 7:54,280 0:24,847 11
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 70 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 7:08,567 0:00,000 24,5
2. 63 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 7:29,322 0:20,755 19
3. 71 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 7:41,810 0:33,243 13,5
- 74 N3 Ivana Vidanec AK Delta Ford Focus 2.0 16V odustala -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 6:54,076 0:00,000 25
2. 62 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 7:32,142 0:38,066 18
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 7:26,122 0:00,000 25,5
2. 57 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 7:27,129 0:01,007 20
3. 79 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:29,456 0:03,334 16,5
4. 58 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 7:38,411 0:12,289 13,5
5. 59 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:38,812 0:12,690 11
6. 60 A6 Dubravko Vukelić Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 8:08,942 0:42,820 8,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 A8 Moreno Luksetić AK MRC Auto Sport
INA Millennium Team
Renault Megane Coupe 6:59,060 0:00,000 14,5
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 49 A10 Dražen Pigl AK Delta Ford Escort RS Cosworth 7:14,406 0:00,000 24
2. 50 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 7:34,936 0:20,530 17
- 48 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 6:45,894 0:00,000 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 H12 Alen Peruč AMD Zrinski Suzuki Cultus 7:06,594 0:00,000 24
2. 38 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:07,968 0:01,374 18
3. 41 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 7:22,198 0:15,604 14,5
4. 39 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 7:26,501 0:19,907 11
5. 42 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 7:56,725 0:50,131 8
- 43 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC nije startao -
- 45 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 7:39,987 0:00,000 20
2. 36 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:42,411 0:02,424 15
3. 35 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 7:59,912 0:19,925 12
4. 33 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:02,763 0:00,000 27
2. 22 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 7:05,261 0:02,498 21,5
3. 24 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 7:07,302 0:04,539 17,5
4. 28 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 7:24,714 0:21,951 14
5. 29 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi 7:26,077 0:23,314 11,5
6. 26 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 7:28,395 0:25,632 8
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 7:26,959 0:00,000 20,5
2. 20 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 7:33,718 0:06,759 15
3. 18 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 7:34,702 0:07,743 12
4. 17 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo 7:41,824 0:14,865 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 24,5 Sebastijan Ivšić N3 24 Alen Peruč H12 73,5
2. AK DELTA 25,5 Siniša Crnojević A6 24 Dražen Pigl A10 18 Tomislav Šiprak N5 67,5
3. AK RIJEKA 27 Marin Čohar H14 20,5 Zdenko Cutvarić H15 15 Ivan Jaranović H13 62,5
4. AMD MATULJI RACING 20 Sebastijan Čepar H13 17,5 Denis Slavić H14 15 Silvio Bajde ST 52,5
5. AK PULA-ROVINJ 18 Mario Delmoro H12 11,5 Kristian Marinić H14 11 Roland Ferenčić N1 40,5
6. AMK SKOK RACING 14 Manuel Kodelja N1 12 Ivan Sinčić H13 12 Marin Nežić H15 38
7. ISTRA RACING TEAM 23,5 Darko Ladavac N1 8,5 Dubravko Vukelić A6 - 32
8. AMK STUBAKI 16,5 Ivan Šalec A6 11 Zvonko Mrzljak A6 - 27,5
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 21,5 Branko Krstulović H14 - - 21,5
10. AMK TOTAL 20 Željko Hitrec A6 - - 20
11. AMD OPATIJA 17,5 Igor Puž N1 - - 17,5
12. AK ZAGREB 17 Oleg Šimić A10 - - 17
13. AK KLEK 15 Dušan Grahek H15 - - 15
14. AK MRC AUTOSPORT 14,5 Moreno Luksetić A8 - - 14,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 15 Silvio Bajde ST 14,5 Moreno Luksetić A8 - 29,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA