AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
IKB UMAG-2. NAGRADA POREČA '03
Limski kanal, 11.-12.10.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 ST Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:32,437 0:00,000 10
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:36,334 0:03,897 8
3. 42 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth 3:38,229 0:05,792 6
4. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 3:40,025 0:07,588 5
5. 70 A10 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:42,129 0:09,692 4
6. 5 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:43,628 0:11,191 3
7. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:48,609 0:16,172 2
8. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 3:52,355 0:19,918 1
9. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 3:53,233 0:20,796 -
10. 22 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza 3:53,521 0:21,084 -
11. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 3:58,133 0:25,696 -
12. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:01,390 0:28,953 -
13. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:02,328 0:29,891 -
14. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:03,166 0:30,729 -
15. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:03,596 0:31,159 -
16. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:04,509 0:32,072 -
17. 109 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:05,271 0:32,834 -
18. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:07,151 0:34,714 -
19. 79 N5 Daniel Šaškin Istra Racing Team Mazda 323 GT-R 4WD 4:07,510 0:35,073 -
20. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:07,728 0:35,291 -
21. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,097 0:35,660 -
22. 38 N4 Marin Galić AK Delta Škoda Fabia TDi 4:08,671 0:36,234 -
23. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,896 0:36,459 -
24. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:08,979 0:36,542 -
25. 116 H15 Renato Jaketić AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:09,522 0:37,085 -
26. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:09,522 0:37,085 -
27. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,282 0:37,845 -
28. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:10,498 0:38,061 -
29. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:11,258 0:38,821 -
30. 148 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:11,814 0:39,377 -
31. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:12,898 0:40,461 -
32. 101 H13 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 4:13,793 0:41,356 -
33. 44 N3 Elvis Palčić AMK Skok Racing Renault Clio 4:15,812 0:43,375 -
34. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 4:16,951 0:44,514 -
35. 72 H15 Božo Prnjić AK Pelješac Racing Ford Sierra RS Cosworth 4:18,533 0:46,096 -
36. 71 H13 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 4:18,607 0:46,170 -
37. 32 N3 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Ford Focus 2.0 16V 4:20,640 0:48,203 -
38. 52 N1 David Mrzljak AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:28,172 0:55,735 -
39. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Uno 4:28,625 0:56,188 -
40. 87 H13 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:44,499 1:12,062 -
- 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 107 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye odustao -
- 113 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi odustao -
- 45 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 nije startao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 26 E Ronald Šuran AMK Buzet Formula Opel Lotus odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:09,522 0:00,000 22,5
2. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,282 0:00,760 17
3. 52 N1 David Mrzljak AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:28,172 0:18,650 12
- 107 N1 Enver Prodan AMK Skok Racing Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 3:52,355 0:00,000 24,5
2. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:12,898 0:20,543 16,5
3. 44 N3 Elvis Palčić AMK Skok Racing Renault Clio 4:15,812 0:23,457 13
4. 32 N3 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Ford Focus 2.0 16V 4:20,640 0:28,285 10,5
- 45 N3 Goran Šimag AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 N4 Marin Galić AK Delta Škoda Fabia TDi 4:08,671 0:00,000 23
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 3:48,609 0:00,000 25
2. 22 N5 Valter Nežić AMD Zrinski Subaru Impreza 3:53,521 0:04,912 19
3. 79 N5 Daniel Šaškin Istra Racing Team Mazda 323 GT-R 4WD 4:07,510 0:18,901 15,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:02,328 0:00,000 22
2. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,097 0:05,769 16,5
3. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,896 0:06,568 13
- 113 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 A10 Ozren Granda AMD Zanatlija Ford Escort RS Cosworth 3:38,229 0:00,000 24
2. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 3:40,025 0:01,796 18,5
3. 70 A10 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:42,129 0:03,900 15
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 ST Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:32,437 0:00,000 25
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:36,334 0:03,897 19,5
3. 5 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:43,628 0:11,191 14,5
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:07,151 0:00,000 21,5
2. 94 H12 Sergio Miščenić AMD Matulji Racing Fiat 127 Sport 4:07,728 0:00,577 16
3. 105 H12 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 4:11,258 0:04,107 12
4. 148 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:11,814 0:04,663 10
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:01,390 0:00,000 26
2. 86 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:03,596 0:02,206 20
3. 104 H13 Sebastijan Čepar AMD Matulji Racing Fiat Uno 4:08,979 0:07,589 14,5
4. 101 H13 Marin Koraca Istra Racing Team Volkswagen Golf GTi 4:13,793 0:12,403 12
5. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 4:16,951 0:15,561 10
6. 71 H13 Leopold Ilinić AK Rijeka Peugeot 205 4:18,607 0:17,217 8
7. 87 H13 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:44,499 0:43,109 6
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:03,166 0:00,000 23,5
2. 109 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 GTI 1.9 4:05,271 0:02,105 17
3. 106 H14 Sanjin Soldatić AK Rijeka Volkswagen Golf GTi 4:10,498 0:07,332 12
4. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Uno 4:28,625 0:25,459 10
- 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC odustao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 108 H15 Dušan Grahek AK Klek Renault 5 GT Turbo 3:53,233 0:00,000 25
2. 20 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 3:58,133 0:04,900 19,5
3. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:04,509 0:11,276 14,5
4. 116 H15 Renato Jaketić AK Klek Renault 5 GT Turbo 4:09,522 0:16,289 10
5. 72 H15 Božo Prnjić AK Pelješac Racing Ford Sierra RS Cosworth 4:18,533 0:25,300 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 26 Mladen Sigurnjak H13 23,5 Claudio Visintin H14 19,5 Silvio Bajde ST11 69
2. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 24,5 Sebastijan Ivšić N3 19 Valter Nežić N3 68,5
3. AK DELTA 23 Marin Galić N4 22 Siniša Crnojević A6 12 David Mrzljak N1 57
4. AK RIJEKA 20 Ivan Jaranović H13 19,5 Zdenko Cutvarić H15 12 Sanjin Soldatić H14 51,5
5. ISTRA RACING TEAM 22,5 Darko Ladavac N1 15,5 Daniel Šaškin N5 12 Marin Koraca H13 50
6. AMK SKOK RACING 17 Manuel Kodelja N1 17 Franko Petronio H14 15 Zvonko Brkljačić A10 49
7. AK KLEK 25 Dušan Grahek H15 10 Renato Jaketić H15 - 35
8. AK PULA-ROVINJ 21,5 Mario Delmoro H12 10,5 Roland Ferenčić N1 - 32
9. AK DUBROVNIK RACING 25 Niko Pulić ST11 - - 25
10. AMD ZANATLIJA 24 Ozren Granda A10 - - 24
11. AK ZAGREB 18,5 Boris Durlen A10 - - 18,5
12. AMK STUBAKI 16,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 16,5
13. AMK SPLIT MOTORSPORT 14,5 Branko Krstulović ST11 - - 14,5
14. AK PELJEŠAC RACING 8 Božo Prnjić H15 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM TEAM 25 Niko Pulić ST11 19,5 Silvio Bajde ST11 18,5 Boris Durlen A10 63
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA