AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA KAŠTELA INA MILLENNIUM SV.DUJAM '03
Split, 10.-11.05.2003.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 3:50,200 0:00,000 10
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:52,380 0:02,180 8
3. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 3:54,740 0:04,540 6
4. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:05,810 0:15,610 5
5. 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:10,280 0:20,080 4
6. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:11,500 0:21,300 3
7. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:15,210 0:25,010 2
8. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:15,800 0:25,600 1
9. 20 E1 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:19,770 0:29,570 -
10. 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 4:21,330 0:31,130 -
11. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:23,060 0:32,860 -
12. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:25,010 0:34,810 -
13. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:27,550 0:37,350 -
14. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:29,410 0:39,210 -
15. 125 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:29,580 0:39,380 -
16. 72 H15 Božo Prnjić AK Pelješac Racing Ford Sierra RS Cosworth 4:30,610 0:40,410 -
17. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:30,930 0:40,730 -
18. 122 A6 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:31,650 0:41,450 -
19. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:31,840 0:41,640 -
20. 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:31,850 0:41,650 -
21. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:32,100 0:41,900 -
22. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:32,680 0:42,480 -
23. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 4:33,690 0:43,490 -
24. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:35,830 0:45,630 -
25. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:36,670 0:46,470 -
26. 101 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC 4:36,920 0:46,720 -
27. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:37,290 0:47,090 -
28. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 4:37,340 0:47,140 -
29. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:38,330 0:48,130 -
30. 126 A6 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,820 0:48,620 -
31. 127 A6 Dalibor Žurić SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 4:42,910 0:52,710 -
32. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:44,140 0:53,940 -
33. 123 A6 Srećko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:04,720 1:14,520 -
34. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 5:12,260 1:22,060 -
- 6 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 3 odustao -
- 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo odustao -
- 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 63 H12 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 nije startao -
- 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC nije startao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
- 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E Niko Pulić AK Dubrovnik Racing
INA Millennium Team
F3 Dallara 393 Opel 3:32,130 0:00,000 10
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N1 Darko Ladavac Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:32,100 0:00,000 22,5
2. 32 N1 Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 4:36,670 0:04,570 16,5
3. 83 N1 Manuel Kodelja AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:38,330 0:06,230 13
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 N3 Sebastijan Ivšić AMD Zrinski Renault Clio 4:11,500 0:00,000 24,5
2. 35 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:25,010 0:13,510 18,5
3. 22 N3 Valter Nežić AMD Zrinski Ford Focus 2.0 16V 4:27,550 0:16,050 15
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia TDi 4:33,690 0:00,000 12
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N5 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 4:05,810 0:00,000 25
2. 46 N5 Tomislav Šiprak AK Delta Mazda 323 GT-R 4WD 4:21,330 0:15,520 19
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 A6 Siniša Crnojević AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:29,410 0:00,000 26
2. 61 A6 Zoran Srok AMD Matulji Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 4:30,930 0:01,520 20
3. 122 A6 Nenad Draganić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:31,650 0:02,240 16,5
4. 68 A6 Željko Hitrec AMK Total Škoda Felicia 1.3 LXi 4:31,840 0:02,430 14
5. 65 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:35,830 0:06,420 11,5
6. 126 A6 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:38,820 0:09,410 9
7. 127 A6 Dalibor Žurić SAK Split Škoda Felicia 1.3 LXi 4:42,910 0:13,500 6,5
8. 66 A6 Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:44,140 0:14,730 5
9. 123 A6 Srećko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 5:04,720 0:35,310 4
- 124 A6 Mario Sekulić AK Zelina Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A10 Boris Durlen AK Zagreb
INA Millennium Team
Ford Escort RS Cosworth 3:50,200 0:00,000 25
2. 125 A10 Oleg Šimić AK Zagreb Ford Escort RS Cosworth 4:29,580 0:39,380 19
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing
INA Millennium Team
BMW 320 3:52,380 0:00,000 14,5
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:23,060 0:00,000 23
2. 90 H12 Vedran Radović AMK Skok Racing Citroën AX 4:31,850 0:08,790 17
3. 101 H12 Marin Koraca Istra Racing Team Fiat 128 SC 4:36,920 0:13,860 13
4. 87 H12 Andrej Veljačić AK Rijeka Citroën AX 4:37,290 0:14,230 10,5
- 102 H12 Igor Stričko AK Zelina Zastava Yugo 1.3 odustao -
- 63 H12 Mladen Žulić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.3 nije startao -
- 100 H12 Goran Sikirica AK Rijeka Zastava Yugo 1.3 nije startao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H13 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing Suzuki Cultus 4:15,210 0:00,000 24
2. 88 H13 Ivan Sinčić AMK Skok Racing Zastava Yugo 1.6 4:37,340 0:22,130 15
- 6 H13 Edi Milokanović AMK Skok Racing Simca Rally 3 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 H14 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Kadett GSi 16V 3:54,740 0:00,000 25
2. 89 H14 Denis Slavić AMD Matulji Racing VW Golf GTi 16V 4:10,280 0:15,540 19,5
3. 17 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC 4:15,800 0:21,060 15,5
4. 103 H14 Claudio Visintin AMD Matulji Racing Peugeot 205 GTI 1.9 5:12,260 1:17,520 10
- 91 H14 Mario Jurišić AK Rijeka Fiat Ritmo 130 TC nije startao -
- 98 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj Volkswagen Golf GTi nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 72 H15 Božo Prnjić AK Pelješac Racing Ford Sierra RS Cosworth 4:30,610 0:00,000 22,5
2. 81 H15 Marin Nežić AMK Skok Racing Fiat Uno 4:32,680 0:02,070 16,5
- 82 H15 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Dean Saftić N5 24,5 Sebastijan Ivšić N3 15 Valter Nežić N3 64,5
2. AMD MATULJI RACING 24 Mladen Sigurnjak H13 20 Zoran Srok A6 19,5 Denis Slavić H14 63,5
3. AK DELTA 26 Siniša Crnojević A6 19 Tomislav Šiprak N5 16,5 Nenad Draganić A6 61,5
4. AMK SKOK RACING 17 Vedran Radović H12 16,5 Marin Nežić H15 15 Ivan Sinčić H13 48,5
5. AK ZAGREB 25 Boris Durlen A10 18,5 Oleg Šimić A10 - 43,5
6. AK PULA-ROVINJ 23 Mario Delmoro H12 16,5 Roland Ferenčić N1 - 39,5
7. AMK SPLIT MOTORSPORT 25 Branko Krstulović H14 9 Robert Nikpalj A6 4 Srećko Bura A6 38
8. ISTRA RACING TEAM 22,5 Darko Ladavac N1 13 Marin Koraca H12 - 35,5
9. AK RIJEKA 15,5 Marin Čohar H14 10,5 Andrej Veljačić H12 - 26
10. AK PELJEŠAC RACING 22,5 Božo Prnjić H15 - - 22,5
11. AMK STUBAKI 11,5 Zvonko Mrzljak A6 5 Ivan Šalec A6 - 16,5
12. AMK TOTAL 14 Željko Hitrec A6 - - 14
13. SAK SPLIT 6,5 Dalibor Žurić A6 - - 6,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA MILLENNIUM RACING TEAM 25 Boris Durlen A10 14,5 Silvio Bajde ST - 39,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA